Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 14:28, 02 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Zauważyłyście, że od pewnego czasu nie wyświetlaja się zdjęcia na wątkach wstawione do roku 2018, a od 2018 normalnie mozna obejrzeć. Myślałam, że to jednego dnia taka awaria, ale juz od kilku dni tak jest.
Mam teraz więcej czasu, bo sezon ogrodowy w uspieniu, więc jest czas na przeglądanie wątków nawet od początku a niektóre już są bardzo długo bo np od 2012 roku, ale niestety nie można obejrzeć początkowych zdjęć, bo się nie wyświetlają :/
Jak myslicie co to może być ?
A może to tylko u mnie w latopie taka wada a wy normalnie możecie te zdjęcia zobaczyć ?
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
anpi 14:41, 02 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
Sprawdzałam u Miłki, wyświetlają się od początku, czyli 1012r, na innych które mam zaznaczone, tych od 2016 też. A jaki wątek Ci sprawdzić np.?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosiek33 15:52, 02 gru 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Mam dość słaby sygnał internetowy i u mnie też faktycznie nie wyświetlają się starsze zdjęcia, ale nie poginęły. Być może serwer już nie wytrzymuje takiej ilości zdjęć wstawianch przez nas.
Jeśli chcesz zobaczyć te fotki musisz kliknąć prawą stroną myszy i kliknąć - otwórz grafikę w nowej karcie

Ale zwykle jak mam mocny sygnał to wszystko mi się wyświetla
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
koliber 18:10, 02 gru 2020


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Aurelllia napisał(a)
A w ogóle to znowu ukorzeniam tuje brabant Dwa lata temu mi się udało, może i tym razem się uda. A na żywopłoty potrzebna jest mi ich duża ilość, więc jak trochę uda mi się ukorzenić, to zawsze mniej trzeba będzie kupić
Łącznie zrobiłam 90 sadzonek. W każdym multiplacie siedzi 30.




No widzę Aurelko, że bardzo ambitnie podeszłaś do tematu. Ja kiedyś, też tego próbowałam, ale to nie na moje nerwy hihihi...
____________________
Zielona przestrzeń
basia3012 20:10, 02 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9319
Aurelko, mi zdjęcia się wyświetlają wszystkie. I te na początku i póżniejsze też.
Gratuluję kupna działki. W Białej Podlaskiej młodszy syn 5 lat mieszkał, studiował na AWF-ie.
Płot betonowy dobrze się nagrzewa latem więc jak radzi Sylwia i róże ładnie by rosły. Oczywiście brabantowy żywopłot też będzie piękny. I to cały rok.

A ja ostatnio czytałam tutaj na Ogrodowisku wątek o powojniku Montana Rubens. Ma go Kasiek z Bawarii. Przepiękny i jak pisze wcale niekłopotliwy. Nie wymaga wcale cięcia. Podobno najlepiej na murach rośnie. Można też o nim poczytać.
Zdrówka Aurelko.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Aurelllia 21:06, 02 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
anpi napisał(a)
Sprawdzałam u Miłki, wyświetlają się od początku, czyli 1012r, na innych które mam zaznaczone, tych od 2016 też. A jaki wątek Ci sprawdzić np.?


Już Gosia wyjaśniła, że to pewnie serwer słaby i dlatego
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:06, 02 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosiek33 napisał(a)
Mam dość słaby sygnał internetowy i u mnie też faktycznie nie wyświetlają się starsze zdjęcia, ale nie poginęły. Być może serwer już nie wytrzymuje takiej ilości zdjęć wstawianch przez nas.
Jeśli chcesz zobaczyć te fotki musisz kliknąć prawą stroną myszy i kliknąć - otwórz grafikę w nowej karcie

Ale zwykle jak mam mocny sygnał to wszystko mi się wyświetla


O to nie wiedziałam, że jak kliknę prawym i w nowej karcie to będzie już widać Dziękuję
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:08, 02 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
koliber napisał(a)


No widzę Aurelko, że bardzo ambitnie podeszłaś do tematu. Ja kiedyś, też tego próbowałam, ale to nie na moje nerwy hihihi...


Dwa lata temu mi się udało z tym, że stały na parapetach w domu, teraz też próbuję, ale już widzę, że coś im nie odpowiada i po miesiącu sporo mi zbrązowiało i uschło niestety
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:09, 02 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
basia3012 napisał(a)
Aurelko, mi zdjęcia się wyświetlają wszystkie. I te na początku i póżniejsze też.
Gratuluję kupna działki. W Białej Podlaskiej młodszy syn 5 lat mieszkał, studiował na AWF-ie.
Płot betonowy dobrze się nagrzewa latem więc jak radzi Sylwia i róże ładnie by rosły. Oczywiście brabantowy żywopłot też będzie piękny. I to cały rok.

A ja ostatnio czytałam tutaj na Ogrodowisku wątek o powojniku Montana Rubens. Ma go Kasiek z Bawarii. Przepiękny i jak pisze wcale niekłopotliwy. Nie wymaga wcale cięcia. Podobno najlepiej na murach rośnie. Można też o nim poczytać.
Zdrówka Aurelko.


Też o różach myślałam, może z przodu tego muru kawałek nimi obsadzę a dopiero później zacznę żywopłot z brabantów
Montanę mam i tez jest to fajny pomysł bo pięknie wygląda jak tak obficie kwitnie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sonny 22:00, 03 gru 2020


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Spaceruję właśnie po Twoim wątku
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies