Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Mirka 12:35, 26 lis 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Aurelllia napisał(a)


Mamy mamy Przed kupieniem poszliśmy do gminy się pytać i jest to oczywiście obszar wiejski z przewagą działek rolnych, ale nasza na szczęście leży w pasie działek tzw, rolno-budowlanych

Uf to super
Wiesz zapytałam bo mojej synowej brat kupił działkę i potem się okazało że gmina mu nie chce wydać pozwolenia na budowę bo to ziemia 3 kl. Ale wcześniej się nikogo nie poradził no i umoczył kasę. Chciał sprzedać chętni są ale co z tego.
Pozdrawiam
Ps. Jeśli nie masz warunków na piśmie to o nie jak najszybciej wystąp do gminy. Ważne są chyba dwa lata. Mojej synowej brat za długo czekał i potem jak chciał to gmina zmieniła warunki zabudowy przestrzennej i już mu nie dali pozwolenia.
Bądź czujna
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Aurelllia 16:49, 26 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Mirka napisał(a)

Uf to super
Wiesz zapytałam bo mojej synowej brat kupił działkę i potem się okazało że gmina mu nie chce wydać pozwolenia na budowę bo to ziemia 3 kl. Ale wcześniej się nikogo nie poradził no i umoczył kasę. Chciał sprzedać chętni są ale co z tego.
Pozdrawiam
Ps. Jeśli nie masz warunków na piśmie to o nie jak najszybciej wystąp do gminy. Ważne są chyba dwa lata. Mojej synowej brat za długo czekał i potem jak chciał to gmina zmieniła warunki zabudowy przestrzennej i już mu nie dali pozwolenia.
Bądź czujna


Jesteśmy czujni cały czas Wszystko mamy na piśmie Np działki za rowem, który znajduje się na końcu naszej działki już nie są pod zabudowę, same rolne i aktualnie jest tam łąka i taki nieużytek Nasza w całości oczywiście też nie jest budowlana, tylko do połowy od początku i w tym obszarze możemy się pobudować, a dalej to już tylko ogród może być
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:08, 26 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Dzisiaj przymroziło i u mnie Było -5.



____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:09, 26 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:10, 26 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:11, 26 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
SlonecznyOgrod 17:11, 26 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Fajnie wygląda taki oszroniony ogród

Nawet nie wiedziałam, ze masz rozchodniki koło chodniczka, kojarzyłam raczej liliowce.

Chyba za mało pokazujesz to przejście
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Aurelllia 17:12, 26 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
KasiaBawaria 17:13, 26 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Aurelllia napisał(a)


Dziłka ma 2800 m2 także całkiem spora na pewno bym chciała te rośliny, które juz sprawdziłam w ogrodzie u rodziców a jest tego cała lista już na jesieni zaczęłam rozmnażać rośliny, a na wiosnę ruszam już pełną parą z rozmnażalnikiem bylin, krzewów itd

Ale fajnie, i dzialka duuuuuza, gratuluje
____________________
Zapraszam na kawe
Aurelllia 17:13, 26 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
SlonecznyOgrod napisał(a)
Fajnie wygląda taki oszroniony ogród

Nawet nie wiedziałam, ze masz rozchodniki koło chodniczka, kojarzyłam raczej liliowce.

Chyba za mało pokazujesz to przejście


Daria bo zaszła tu rewolucja rok temu na jesieni Powstał właśni szpaler rozchodników, ale dobrze pamiętasz, bo w tym miejscu była rabata liliowcowa, a teraz jest rozchodnikowo-miskantowa z wplecionymi gdzieniegdzie liliowcami
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies