Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

Napia 15:53, 26 gru 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Haniu, piękne życzenia. Bardzo dziękuję i ślę ciepłe pozdrowienia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Radziu2013 17:40, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)



Haniu, zaglądam do Ciebie

Kwiatki wiosenne Jak fajnie...dzięki nim zaczynam myśleć o nadchodzącym sezonie...

Pozdrawiam

Ps.
Ja życzenia złożyłem tak jak Viola
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
eda 18:06, 26 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Eduś, tulę Cię bardzo, bardzo! Dziękuję za życzenia właśnie odebrałam listy ze skrzynki. Pamiętać o Was będę w niedzielę wieczorem. Ale to szczególnie, a na co dzień wypatrywać wpisów od Ciebie. Dziękuję za świąteczny nastrój od Ciebie.

Wesołych Świąt.


Wzajemnie Hanusia bardzo się cieszę
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 18:07, 26 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Radziu, No i mnie to cieszy! Bo nie ma nic gorszego jak widzieć 150 wpisów tej samej treści, mimo, że miłej , to w ilości jednak męczącej.
O wiośnie już trzeba myśleć, może nie dosłownie, ale przegląd nasion, doniczek i narzędzi wypada już zrobić.

Pelargonii nie wysiewam. a z jednorocznych, to w marcu pod szkłem coś sypnę. I to będzie na tyle.

Przymrozków u mnie nie było, to trawniki zielone, a niektóre chwasty z kwiatami są w dalszym ciągu.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 18:33, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Radziu, No i mnie to cieszy! Bo nie ma nic gorszego jak widzieć 150 wpisów tej samej treści, mimo, że miłej , to w ilości jednak męczącej.
O wiośnie już trzeba myśleć, może nie dosłownie, ale przegląd nasion, doniczek i narzędzi wypada już zrobić.

Pelargonii nie wysiewam. a z jednorocznych, to w marcu pod szkłem coś sypnę. I to będzie na tyle.

Przymrozków u mnie nie było, to trawniki zielone, a niektóre chwasty z kwiatami są w dalszym ciągu.



Ja dorwałem nasiona pelargonii jakieś pięć lat temu... w woreczku było pięć nasion i wszystkie wykiełkowały i mam je do dzisiaj...przez następne lata nie wysiewałem (w sumie nie wiem czemu) ale postanowiłem że w tym ( no może jeszcze nie tym) toku to zrobię bo to dosyć tani sposób a pierwsze kwiaty są już w czerwcu...

Hehe ja się w tym roku do wysiewania chcę zabrać nieco lepiej...jako że w "pracowni" parapet jest w tej takiej jakby wnęce to mam możliwość zabudowania całej tej wnęki jako takiego inspektu, także planuję jakieś tam półki itd. Zastanawiałem się co zrobić żeby kiełki rosły prosto a nie przechylały się do słońca i wymyśliłem że roletę zakleję sreberkiem( takim do pakowania kanapek)...mam nadzieję że dzięki temu światło będzie się odbijać a siewki porosną proste...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
BasiaLT 20:12, 27 gru 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Haniu spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia "poświąteczne". Oby ci się dobrze działo nie tylko w świąteczny ale każdy inny czas również.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Radziu2013 17:38, 29 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Haniu, a Ciebie gdzie wcięło?

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 14:14, 31 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Haniu, wszystko ok? % dni a od Ciebie ani jednego wpisu na wątku...



W Nowym Roku życzę Ci:
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości!

No i po prostu wszystkiego naj,naj,naj
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 15:28, 31 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Radziu, dziękuję za piękne życzenia! Szczególnie ta 12-tka mi odpowiada, choć nie powiem, pozostałe cyfry też fajniutko się zapowiadają!

Ten świąteczny tydzień poświęciłam rodzinie, bo ostatnio po macoszemu ją traktowałam. Skupiłam się na sobie, ot egoistka!

A tu trzeba było i wnuczkowe dnie zaliczyć, i prawnuczkowe, już nie mówiąc o własnych dzieciach. Każdemu maks uwagi w te dnie było potrzebne. A teraz już tylko kilka godzin i nowy sezon ogrodowy.

Ale ja jeszcze co najmniej do połowy stycznia za susła będę, bo książek pod choinkę dostałam dużo, i je jak nałogowiec pochłaniam. Bywa, że i do północy, a potem swoje odespać trzeba.
Na pierwszy ogień poszło "Życie pszczół" Maeterlincka, a potem Cortazar- Wielkie wygrane. A jeszcze oprócz tego niezły stosik przede mną.
Życzę Tobie udanych ferii, i wesołego zakończenia semestru. To tak na początek
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Napia 16:25, 31 gru 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Haniu, pozdrowienia przesyłam i życzenia najlepszego Nowego Roku
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies