Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

barbara_kraj... 22:35, 03 lut 2020


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ładne zimowe widoczki, Haniu.
Mnie też na wspominki się zebrało, bo jakoś tak dziwnie zimą bez śniegu. Taka pogoda sprzyja np. kierowcom, drogowcom, ale dzieciom już nie.

Spragnieni kolorów cieszmy się tym, że na parapetach coś barwnego oko przyciąga.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
eda 21:07, 07 lut 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Okaz piękny, tylko fotka do kitu. Jutro poprawię ,jak wyjdzie słońce, może?

A takiego miałam 4 lata temu. Jeszcze czekam na pąki.



Super jakie kolory i wielki kwiat dziś wszyscy liliowce wspominają oglądają
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:11, 07 lut 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Ja iglaków nie mam, jeden jałowiec i też wylatuje, już mi zbrzydł z tym ciągłym wycinaniem.

Basiu, też już chciałabym ciepło widzieć i czuć, ale dziś tylko deszcz widzę, i jak mówił Pawlak: "czas już był przywyknąć!"

Mimo wszystko powoli ruch w przyrodzie widać, leszczyna kwitnie, ptactwo się sposobi do gniazdowania, a roślinki niezauważalnie zielenieją i wyciągają łebki do słońca.


Tak tak wiem coś o tym wycinaniu trzeba się namęczyć jak za wielki to masakra my też walczyliśmy z tym przy tarasie już trzeba było spalinową bo sekator za słaby i teraz zyskałam miejsce i jaśniej się zrobiło
ciemiernik biały cudny moje powolne coś te białe też ale myślę że przesadzane i dla tego za rok może będą szybciej
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Napia 21:53, 07 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Dzień dobry Haniu, chciałam się oficjalnie przywitać po dłuższej nieobecności. Bardzo podoba mi się Twój przegląd zim - dopiero na zdjęciach widać, że śnieg pojawia się coraz rzadziej. W tym roku u mnie w ogóle go nie było. Być może jeszcze się pojawi, ale to niepewne. Pozdrawiam Haniu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
BasiaLT 14:24, 13 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Haniu co tam u ciebie? Nie wywiało cie przez te wiatry?
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 15:23, 13 lut 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Basiu, dziękuję za zainteresowanie. Niestety przewiało Hanię. Już cały tydzień flącham, co prawda bez gorączki, ale zakończenia choroby nie widać, Może to i dobrze, skutecznie mnie w domu więzi./ TYlko nie ma o czym pisać, Wiatry na zmianę z ulewami, to i siedzę jak mysz pod miotłą. No i oczywiście na ocieplenie czekam,.
Miałam jakieś nasiona wysiać, ale wszystko stoi i czeka na moją sprawność.

A w przyrodzie, mimo wszystko coś się rusza. Na zacienionej stronie domu nareszcie przebiśniegi z kwiatkami, to i u mnie w ogrodzie pewnie już bujniej niż było 2 tygodnie temu. Ale prędzej jak za tydzień mnie tam nie ujrzą.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
malgorzata_s... 16:43, 13 lut 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Haniu zawsze jak zakwitną ranniki myślę o Tobie szczególnie

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gobasia 17:17, 13 lut 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Haniu kuruj się bo wiosna juz puka do furtki...Zdrówka życzę
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hankaandrus_44 18:05, 13 lut 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Basiu, Gosiu, miło, że jesteście, i dziękuję za życzenia. Wam też zdrowia życzę. Sygnały mam, że moje ranniki kwitną, ale jeszcze niemrawo, bo i słońce bywa raz w tygodniu zaledwie. Jak tam już dotrę 1 marca, to oko będę cieszyć, że hej!

Tak było w ub. roku 27-go lutego. Prawda, że ładnie?

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 18:09, 13 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu oj piekne widoczki kwiatuszki sie do slonka ciesza
Moje zmarzniete narazie ale cosik juz wiosennego jest.

Zdrowka Ci zycze
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies