Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

antracyt 19:46, 27 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Bardzo dziękuję i to ze śniegiem w gratisie mi się trafiło
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Napia 08:11, 28 sty 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
hankaandrus_44 napisał(a)
Jolu, czas jest niewidoczny, my w nim zanurzeni, i nie czujemy go chodząc po ziemi.
I żeby nie lustra, nie było by smutku, że życie przez niego cieknie powolutku.
Zmarszczki nas zdradzają, na czole i brodzie, chociaż nie wiem kiedy one powstały.
Trudno, lustrzany obraz muszę akceptować, innej możliwości nie ma.


Dziękuję za te słowa Haniu. Piękne i mądre. I dla każdego
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
BasiaLT 08:29, 28 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
O już masz kwiatuszki. Super. Ciekawe czy w tym roku zima całkowicie odpuści czy jeszcze da nam ognia. Mam w ogrodzie masę iglaków do przycięcia ale jeszcze się cykam. Boję się że jak przyjdzie mróz to im zaszkodzę takim mocnym cięciem.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 12:01, 28 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Ja iglaków nie mam, jeden jałowiec i też wylatuje, już mi zbrzydł z tym ciągłym wycinaniem.

Basiu, też już chciałabym ciepło widzieć i czuć, ale dziś tylko deszcz widzę, i jak mówił Pawlak: "czas już był przywyknąć!"

Mimo wszystko powoli ruch w przyrodzie widać, leszczyna kwitnie, ptactwo się sposobi do gniazdowania, a roślinki niezauważalnie zielenieją i wyciągają łebki do słońca.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 21:44, 28 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Haniu witam

To słońce w piątek to wypadek przy pracy najwyzszego. Źle przesunął po niebie.
Obecnie od soboty tak jak u ciebie szaro buro i ponuro. Dzisiaj też padał deszcz i to bardzo. Deszcz potrzebny więc nie psiocze.
Ale gdzie ten mróz i śnieg!!

Przez tą zmienność pogody to i człowiek nie do życia humorzasty, skwasnialy, a tam byle do wiosny.

Piękne te kwiatuszki powyżej. Ogrodnicze zamknięte więc nie ma gdzie chodzić i oczy cieszyc. Zostolo Obi ale teraz tam królują kaktusy i inne doniczkowe.

Haniu życzę słonka i pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
an_tre 19:24, 31 sty 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
hankaandrus_44 napisał(a)

Mimo wszystko powoli ruch w przyrodzie widać, leszczyna kwitnie, ptactwo się sposobi do gniazdowania, a roślinki niezauważalnie zielenieją i wyciągają łebki do słońca.
Pięknie już się bielą, moje dopiero pączkują
Pozdrawiam Haniu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Basilikum 13:34, 01 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Haniu u nas juz drugi dzien 12 stopni na termometrze i slonko sie usmiecha widzialas juz moja wiosne na FB musze na watku wkleic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 15:10, 01 lut 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Izabelko, jestem na bieżąco u Ciebie. Zachwycam się stoiskiem, i wiosną. U mnie temperatura na plusie, ale nie tak jak u Ciebie a jutro będą huraganowe wiatry, chociaż nareszcie bez opadów.
Moja wiosna


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
BasiaLT 20:11, 01 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Piękny okaz
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basilikum 20:37, 01 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Haniu a u nas wlasnie pada i wieje.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies