Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

barbara_kraj... 21:38, 08 mar 2020


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
hankaandrus_44 napisał(a)
Mimo deszczu i błota naszła mnie ochota, a że transport był darmowy, rozpoczęłam rajd ogrodowy. Rajd między kałużami, między błotem i krecimi kopcami, ale mimo niewygód, obyło się bez złych przygód. W szklarni podlałam tulipany, obejrzałam ranników przekwitające "łany", zerknęłam, gdzie coś z ziemi wyrasta, no i z powrotem do miasta. Tu kilka fotek, na otarcie łez, w deszczu i chłodzie nie chce siedzieć nawet pies.



Musiałam zacytować!
Twój tekst, Haniu, pięknie i z humorem odzwierciedlił dolę ogrodnika, gdy do pola ma daleko, a pogoda kiepska.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Gosialuk 22:41, 08 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Też mi się spodobał.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
eda 22:39, 09 mar 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Mimo deszczu i błota naszła mnie ochota, a że transport był darmowy, rozpoczęłam rajd ogrodowy. Rajd między kałużami, między błotem i krecimi kopcami, ale mimo niewygód, obyło się bez złych przygód. W szklarni podlałam tulipany, obejrzałam ranników przekwitające "łany", zerknęłam, gdzie coś z ziemi wyrasta, no i z powrotem do miasta. Tu kilka fotek, na otarcie łez, w deszczu i chłodzie nie chce siedzieć nawet pies.



ale pięknieee !!!
fajnie że udało ci się swoje królestwo odwiedzić i zrymować w dodatku u mnie też mży i mży ślimaki już żerują trza fotki robić kiedy się da bo płatki liście znikają haa
cudny ten wielopłatkowy ciemiernik Hanusia piękne fotyyy aa i zaraz będą widzę narcyzyy ? buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 22:48, 09 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7191
Żonkile w m marcu, to u mnie niespotykane, a inne kwiatki, też kwitną nie tak jak zwykle, przeważnie beze mnie. Ech....

Za to piwonie trzymają fason i dopiero się pokazują. Ziemia zimna i im się nie spieszy. Mądre kwiatki.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 23:01, 09 mar 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Żonkile w m marcu, to u mnie niespotykane, a inne kwiatki, też kwitną nie tak jak zwykle, przeważnie beze mnie. Ech....

Za to piwonie trzymają fason i dopiero się pokazują. Ziemia zimna i im się nie spieszy. Mądre kwiatki.



a to żonkile już gotowe prawie do startuuu haa no wszystko stoi na głowie ja piwonię jedną przeniosłam ciekawe jak sobie poradzi
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
ElzbietaFranka 23:55, 09 mar 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam Haniu

U ciebie to prawdziwe zatrzęsienie wiosny. U mnie mimo bardziej na południe takiego rozkwitu nie ma. Pięknie już ładnie wychodzą patrzyłam w sobotę u mnie jeszcze cisza. Za to tulipany ładnie wyszły.
Mam dużo pracy z cięciem. Jeszcze zostały trawy i tuje.

Właśnie ogladam pogodę i w tym tygodniu temperatura poszybuje mocno powyżej 10 stopni. Ale się pokręciło.

Haniu słoneczka życzę
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Joku 10:32, 10 mar 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Wszystko zwariowane tej wiosny. Wczoraj wypatrzyłam pączki na powojniku M. Curie - Skłodowska.
Piwonie już przycięte jak widzę. Moje jeszcze straszą.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 14:13, 10 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7191
Jolu, piwonie, pół zdążyłam przyciąć, a druga połowa jeszcze czeka. Ciągle nie mam dobrej pogody na dłuższy pobyt w ogrodzie. Nie mam co ryzykować po chorobie. Kiedyś będzie ciepło. Mam nadzieję.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gobasia 17:29, 10 mar 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Szkoda ,że u Ciebie nie było słońca .. U nas było dziś pieknie nałykałam się promieni słonecznych
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
GorAna 21:34, 12 mar 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Haniu, Twoje rymowanki są najlepsze na dzisiejsze czasy
Buziaki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies