Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

zbigniew_gazda 11:55, 22 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Haniu - siedzimy w domu bo to najlepsze zabezpieczenie. w bloku to dodatkowy strach, bo klamki, poręcze, przyciski. na odwrót tego dziadostwa pewnie długo poczekamy.
Pogody ducha i zdrowia .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hankaandrus_44 15:33, 22 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Zbyszku, Zgadza się. Dziś miałam farta, wyskoczyliśmy do ogrodu- zięć miał wolne w pracy. Ogólnie -bałagan. Wszystko do pielenia. Ale rośliny rwą się do życia. Boję się, że w tym roku niewiele w ogrodzie zobaczę, ale szykować się do sezonu trzeba.

Dziś krótko niecałą godzinę. Zdążyłam podlać rodki po zimie, ale tam by trzeba było codziennie prewencję, bo liście straciły kolor, i nie wyglądają dobrze. Może się uda po mrozach jeszcze raz je dopaść, woda z beczki, bo wodociąg jeszcze nieczynny. A beczka już w połowie pusta.

No i tak to u mnie wygląda.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 15:38, 22 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Bałagan na całej linii, ale mus zostać w domu. Przywiozłam do domu kolejną donice z tulipanami.
Takie miałam,

Teraz będą takie.


Ciekawe, czy magnolia obroni się z kwieciem przed przymrozkiem, pąki już pęknięte.



A w szklarni kolejne tulipany czekają na uwagę. Te pójdą do ogrodu po przymrozkach.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 19:42, 22 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Haniu fajnie, ze sie choc na chwile udalo wskoczyc

maseczka u mnie, mam juz 3 dla kazdego po jednej
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zawitka 08:16, 23 mar 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Humor Ci się pewnie poprawił jak zobaczyłaś swoje roślinki .To że trzeba rpbić na działeczce to może poczekać trochę podrośnie i będzie cieplej to dasz radę .

Fajnie że się Zbyszek odezwał.Pewnie chciał odpocząć od nas .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
hankaandrus_44 11:20, 23 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Pewnie tak, Halinko. A i zima niesprzyjająca siedzeniu przed ekranem.

Tak, tego mi było trzeba, od razu inny duch, i natychmiast po przyjeździe wysiałam do skiełkowania pomidory, . pojemnik stoi na grzejniku, jak już będą korzonki przy nasionach, od razu pójdą do doniczek, na razie takich w 12-to pakach. a potem przepikuję w szklarni na właściwe miejsce. Milego dnia

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gobasia 12:09, 23 mar 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
wspaniale ,ze udało Ci się pobyć trochę na słoneczku ,z dala od ludzi i wirusów ..a do tego we własnym królestwie
My z eM zrobiliśmy sobie wycieczkę samochodową po okolicy dla odprężenia

Trzeba przeczekac i nie narażac siebie i innych. Bo z tą koroną to tak jak z katarem u Katarzyny z wierszyka Brzechwy
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
deszczowymaj 12:45, 23 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Hej Haniu

Nie ma to jak wizyta w ogrodzie od razu humor lepszy ,prawda ?

Pozdrawiam cieplutko i zdrówka dużo życzę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
hankaandrus_44 13:27, 23 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Zaglądającym do mnie serdecznie dziękuję. Świadomość, że jest ktoś, kto chce coś u mnie poczytać, dodaje sensu prowadzenia wątku. Choć dla mnie łatwe to nie jest.

Tak wizyta w ogrodzie, chociaż krótka, trochę mnie uspokoiła. Ale też i utwierdziła w sensie, prowadzenia jesiennych porządków, zwłaszcza wycinania wszystkiego co suche. Gdybym to zrobiła wtedy, nie miałabym żadnych prac, oprócz, grabienia trawnika, a tak, jeszcze trochę jest do zrobienia, niestty.

Ale jakoś sobie poradzę, po ociepleniu, zwołam pospolite ruszenie w rodzinie.
Wszystkim przyda się trochę ruchu.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Pszczelarnia 18:21, 23 mar 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Haniu, dużo masz tych donic z tulipanami. Będziesz miała pociechę. Zaglądam i sprawdzam, jak Ci mija czas. Ściskam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies