Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

eda 18:40, 11 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ale się cieszę że dotarłaś na działeczkę fajnie mieć oparcie wnuka super wszystko porobione jak chciałaś
Dziś piękny dzień słonecznie ciepło super przelecę się na spacer z Fifi jeszcze a pikowalam pomidory paprykę posiałam do pojemnika zobaczymy co będzie
A i cudne zakupy kwiatowe i drzewne te kwiatowe to to białe kwiatki miałam śliczne rośnie dużo miejsca zajmuje w doniczce dereni jestem ciekawa pewnie następnym razem pokażesz niech dobrze rośnie miłej niedzieli buźka

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 19:43, 11 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Doniczkowe, to zestaw producenta, bidens żółty, noałe nie znam i rowe- wydawałami się odmiana petunii, ale zapomniałam.
A drzdewka dopiero patyki i nie ma co pokazywać, Tfu, Tfum, niech się zakorzeniają. Ze 3 lata pewnie będę czekac na pierwsze owoce, albo i dłużej. Ale chciałam jakiś cel sobie wyznaczyć, i coś nowego miec do podziwiania. 10 lat temu, takimi drzewkami były magnolie. Doczekałam się kwiatów. Teraz czekam na derenie, i śliwobrzoskwinię. Co z tych patyków będzie? Zobaczymy. Miłego, szybkiego tygodnia.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 22:34, 11 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Śliwobrzoskwinia kusi samą nazwą, nie znałam jej wcale, ale musi być smaczna Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 22:55, 11 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Też do niej podchodzę jak do jeża, ale mam nadzieję, że poradzi sobie w mojej wolgoci. Kolor śliwki i smak brzoskwini? Może tak? Może nie. Jak nie będzie smakowała, to pożegnam bez żalu. Eksperymenty sa potrzebne.

Są malinojeżyny, agresto porzeczki, czemu by nie mialo być Brzoskwini na śliwce.


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 10:58, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Haaa super smaka mi zrobiłaś
a ja zrobiłam sobie sitko do przesiewania ziemi zobacz Haniu haa Słonecznego tygodnia bo dziś pada znów ale może być



Taką posiałam i zobaczymy

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 11:12, 12 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
A u mnie żółte i czerwone, nasiona z marketowych owoców. oprocz tego jakieś ostre, ale pomieszałam kubełki i nie wiem , które są które. Dopiero po zawiązkach będzie widać. Ot, gapa. kartki tylko powtykałam, a nie przykleiłam.

Myślę, że już za tydzień, powoli będę wywozić wszystko do ogrodu.
A jest tego oprócz pomidorów i papryki, jeszcze dalie. kosiarka, rozdrabniacz, spryskiwacz. Och, furgon potrzebny.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 11:20, 12 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Haniu, może i furgon by się przydał ale jaka radość, że można w końcu z tym wszystkim wyruszyć na działkę od przyszłego tygodnia ma być już ciepło
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gobasia 18:40, 12 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hankaandrus_44 napisał(a)
Doniczkowe, to zestaw producenta, bidens żółty, noałe nie znam i rowe- wydawałami się odmiana petunii, ale zapomniałam.
A drzdewka dopiero patyki i nie ma co pokazywać, Tfu, Tfum, niech się zakorzeniają. Ze 3 lata pewnie będę czekac na pierwsze owoce, albo i dłużej. Ale chciałam jakiś cel sobie wyznaczyć, i coś nowego miec do podziwiania. 10 lat temu, takimi drzewkami były magnolie. Doczekałam się kwiatów. Teraz czekam na derenie, i śliwobrzoskwinię. Co z tych patyków będzie? Zobaczymy. Miłego, szybkiego tygodnia.



Haniu ,miłego tygodnia z tych patykow ,bedziemy podziwiać owoce juz niedługo Nawet sie nie obejrzysz
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hankaandrus_44 18:21, 13 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Basiu, oglądać się za się nie będę, Tylko je podziwiać jak ruszą do życia.

Dziś lenistwo na całego, bo szofer zajęty pilną pacą , mnie zostało oglądanie sadzonek paprykowo-pomidorowych, i pilnowanie nawodnienia. Za tydzień wędrują do ogrodu i pod szkło.

Chyba z 10 sztuk jeszcze będę musiała dokupić. Niech już będzie ciepło!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 18:22, 13 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Sporo tego Haniu masz, że furgon potrzebny... ale co wykiełkowało w domu, to jak znalazł, bo uniknie się sporego wydatku za gotowe kupowane sadzonki... Jedyne co...to tylko czekać na cieplejsze dni...i na hura do ogrodu...Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies