Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

Madzenka 16:54, 11 mar 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zana napisał(a)
Czy przy sesleriach to już takie duże tulipany??? U mnie jeszcze nawet czubeczków kiełków nie widać.


U mnie takie duże tulipany były już w lutym, na szczęście nie wymarzły
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:58, 11 mar 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Asiak, Anda i Karolina - w tym roku zaczęłam sprzątanie liści już w styczniu. Miałam całkowicie bezśnieżna zimę, mogłam zatem wyczyścić rabaty wcześniej. Zwykle mam straszne tyły z czyszczeniem liści. Chyba pierwszy raz mam większość wyzbieranych.
Teraz czekam aż zaczną zielenić się graby to reszta liści opadnie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
leon60 17:38, 11 mar 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Moje żurawki też paskudne chyba ogolę podobnie i zobaczymy czy odbiją.
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Bogdzia 18:14, 11 mar 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Szybka jestes. Ja dawniej też zimą robiłam co się dało ale w tym roku jakos zimniej było i nic nie zrobiłam , pojęcia nie mam kiedy to ogarnę. Czyściutko masz , możesz juz z tarasu podziwiac jak jest pięknie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 18:43, 11 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41862
Madzenka napisał(a)
Asiak, Anda i Karolina - w tym roku zaczęłam sprzątanie liści już w styczniu. Miałam całkowicie bezśnieżna zimę, mogłam zatem wyczyścić rabaty wcześniej. Zwykle mam straszne tyły z czyszczeniem liści. Chyba pierwszy raz mam większość wyzbieranych.
Teraz czekam aż zaczną zielenić się graby to reszta liści opadnie.


hmm...a ja zawsze zostawiam zeby bylo okrycie
a potem wiosna nie wiem jak sprzatnac zeby nie uszkodzic tego co juz zaczelo rosnac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
18:48, 11 mar 2018
Madzenka napisał(a)


U mnie takie duże tulipany były już w lutym, na szczęście nie wymarzły


tulipany masz wypasione ...ale u mnie tez juz z ziemi powychodziły praktycznie wszędzie ...obmyślam strategię fruwania żeby ich nie podeptać ))

Marzenko a gdzie ty masz krokusy u mnie juz tak duzo dzisiaj sie pokazało normalnie w oczach rozkwitały


PS. u mnie wiosna zawsze ze 2tygodnie później niz we Wrocławiu
malgorzata_s... 19:26, 11 mar 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Wszyscy rzucili się na prace ogrodowe Zaraz widać że wiosna bo i postów przybyło kilkukrotnie Pozdrawiam Marzenko.Też całą sobotę ogarniałam ogród
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Wiolka5_7 19:36, 11 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Kawał pracy wykonaliście Madzenko
Bardzo mi się podoba w twoim ogrodzie o kazdej porze roku Bukszpany masz piękne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
marekm 19:47, 11 mar 2018

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
Gratuluje dobrej roboty. U mnie większość sb uplynela na montażu oswietlenia na altanie, ale mam juz pocięte drzewa, teraz czas na trawy, Hortensje. Z lawenda się jeszcze wstrzymuje. Robilas juz oprysk miedzianem/ pronomal?
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Danucha 20:08, 11 mar 2018


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Kawał roboty odwaliłaś. Hmm... a ja takiego rozpędu dzisiaj nabrałam, że i lawendę wyfryzowałam. Mam nadzieję, że da radę. Seslerie co roku skubię, liście ładnie wychodzą, tak jak w przypadku kostrzewy. A konwalnik też przycinasz?, kiedy?. Czym nawozisz wiosną ogród?
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies