Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 20:30, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8100
Pszczelarnia napisał(a)
Co będziesz zmieniać na łezce?


Ewuś już wiosną myślałam o zmianie, ale nie wyrobiłam się czasowo, lato za szybko przyszło i z wszystkimi pracami do tyłu byłam.... a na łezce chcę posadzić magnolię i w nogi jej azalie + powtórzenie z roślin, które są już na rabatach, aby całościowo się to spięło, przez zimę sobie to rozrysuję i na wiosnę będę działać
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:39, 13 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82628
Monia81 napisał(a)


Basieńko rozkręciłam się troszku, bo na wiosnę mniej roboty będzie, a zmiany jeszcze będą, bo sobie poukładałam w głowie, jak ma to wyglądać i czego chcemy z eMusiem i teraz będę do tego dążyć, plan 3-leti założony, zobaczymy jak nam pójdzie

A mój EM się ze mnie śmiał jak na kilka lat w przód planowałam i mówił, że jeszcze tego roku nie przeżyliśmy i nie wiadomo co będzie jutro.....miał rację, ale ja też miałam. Jak jest plan to się do niego dąży i go realizuje przez co roboty ubywa, a efekty widaćU Was się mega zmieniło, bardzo ładnie jest już , a jak wszystko śmignie to dopiero będzie zachwycaćKibicujemy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:39, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8100
A u mnie już nie wiele kwitnie, chociaż te bratki to dają czadu, wyplewiłam ich mnóstwo na cypelkowej, a te co zostały muszę przenieść w łąkę

i takie niedobitki kwitnące


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:42, 13 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82628
Bratki urocze, bardzo je lubię u mnie wędrują same po ogrodzie gdzie chcą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
23:15, 13 lis 2018
Kwiatki kwitną jakby nic sobie nie robiły z przemijającej jesieni
U mnie nawet iryski zakwitły
abiko 10:26, 14 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
Widzę, że Twój eM ma jak ja.. manię zbieractwato i dobrze i nie dobrze wiesz

Krwawnik Ci jeszcze kwitnie? Rozchodniki Cię lubią i mam nadzieję, że u mnie si też zadomowią.
Nie masz mojego kotka?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Margerytka40 10:30, 14 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Bratki urocze, one są jednak niezmordowane
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 19:22, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8100
sylwia_slomczewska napisał(a)

A mój EM się ze mnie śmiał jak na kilka lat w przód planowałam i mówił, że jeszcze tego roku nie przeżyliśmy i nie wiadomo co będzie jutro.....miał rację, ale ja też miałam. Jak jest plan to się do niego dąży i go realizuje przez co roboty ubywa, a efekty widaćU Was się mega zmieniło, bardzo ładnie jest już , a jak wszystko śmignie to dopiero będzie zachwycaćKibicujemy


Plan pomaga i to bardzo, już wiem co w przyszłym sezonie będzie robione w pierwszej kolejności eMuś chce mi ułatwić troszku życie, więc za nawodnienie się weźmie


Zmienia się powoli nasz kawałek planety i to cieszy nas bardzo buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:25, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8100
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bratki urocze, bardzo je lubię u mnie wędrują same po ogrodzie gdzie chcą


Są urocze, wiesz A. bardzo je lubi, więc zostawiłam parę sztuk na cypelku, ale jak się namnożyły to już byłam lekko wkurzona, więc eksmisję dostaną i niech oblegają łąkę, tam mogą w ilości jakiej chcą dzisiaj przymroziło -5 było nad ranem...
brrr
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:27, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8100
Gabi1110 napisał(a)
Kwiatki kwitną jakby nic sobie nie robiły z przemijającej jesieni
U mnie nawet iryski zakwitły


Gabi już dzisiaj dostały kwiatuchy po nosie, przymrozek był i zapowiadają, że już będzie... idzie zima...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies