Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Kindzia 14:36, 13 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wiosną mogę się floksami podzielić. Nadają się do podziału. Tylko musisz sobie poszukać u mnie jakie mam...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 14:48, 13 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Pięknie miejsce wyczyszczone Pierwsza klasa Ale cudne drzwi do pieca. Mój byłby zachwycony pamiętasz mam jedne podobne na ścianie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pszczelarnia 15:02, 13 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Co będziesz zmieniać na łezce?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Monia81 20:10, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Aurelllia napisał(a)
No Monia w końcu swoją jesień pokazałaś Bujnęło wszystko bardzo fajnie Rozchodniki masz przepięęęęęeęeeekne


Dzięki Aurelko, faktycznie w tym sezonie już cosik się ruszyło i roślinki są bardziej widoczne na rabatach buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:12, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Krakus napisał(a)


skąd takie rarytasy ?

miejsce ładnie przygotowane ale rzeczywiście trochę dosypać trzeba pogoda jak na listopad nas rozpieszcza..na takie prace idealna ..


Ludzie różne rzeczy wyrzucają, a mój eMuś jak widzi, że coś fajnego i może się przydać, to z chęcią przygarnie oj tak pogoda nam prezent zrobiła, ja jeszcze parenaście cebulek mam do wsadzenia, ale to już pikuś pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:16, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
BasiaLT napisał(a)
Widzę że tak się rozkręciłaś ze zmianami że teraz wszystko przerabiasz. Ale efekt jest rewelacyjny.


Basieńko rozkręciłam się troszku, bo na wiosnę mniej roboty będzie, a zmiany jeszcze będą, bo sobie poukładałam w głowie, jak ma to wyglądać i czego chcemy z eMusiem i teraz będę do tego dążyć, plan 3-leti założony, zobaczymy jak nam pójdzie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:21, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ale oczyściłaś teren i miejsce na nowe jak znalazł.
Super,że wybrałas miskanty.
Skłaniasz się ku kwitnącym czy idziesz w kolorowe, a może pokrój fontannowy?


Idę w kwitnące, tutaj mi do tego miejsca pasują, na pewno w przyszłym roku traw też przybędzie ciekawa jestem czy też mi stipa przeżyje, bo puściła siewki, akurat w miejscu gdzie bym potrzebowała więcej a chcę ją w ogrodzie, będzie w połączeniu z liatrami, floksami i jarzmiankami, zobaczymy co mi z tego wyjdzie będą na pewno eksperymenty nowych połączeń roślinnych
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:24, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Kindzia napisał(a)
Kupisz wiosną miskanty Moniś? Kiedyś można było je kupić bardzo późno, latem właściwie, chyba, że teraz się zmieniło...pamiętam, jak chciałam sadzić na wiosnę Malepartusy, to kupowałam w październiku i dołowałam w donicach. Tak samo z hortkami robiłam w zeszłym roku. Potrzebowałam na cycusia, na kwiecień.

Macham


Kasieńko mam miskanta, podejrzewam, że to może być Graziella i go wiosną dzieliłam, żeby sadzoneczki sobie porobić, a że w lecie nie zdążyłam przygotować miejsca, to wiosną będę je przesadzać na to przygotowane miejsce wiem właśnie, że jesienią w niektóre roślinki warto się zaopatrzyć bo faktycznie później wiosną nie ma jeszcze wyboru...
Buziaki Kochana, ależ się cieszę, że jesteś
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:25, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Kindzia napisał(a)
Wiosną mogę się floksami podzielić. Nadają się do podziału. Tylko musisz sobie poszukać u mnie jakie mam...



O to muszę u Ciebie luknąć, coby pooglądać jakie kolorki masz dziękuję
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:27, 13 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pięknie miejsce wyczyszczone Pierwsza klasa Ale cudne drzwi do pieca. Mój byłby zachwycony pamiętasz mam jedne podobne na ścianie


Gosieńko dziękuję no i takie cuda ludzie wyrzucają...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies