Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Kasya 13:49, 01 gru 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41848
Mala_Mi napisał(a)

Dziś mi się pojawiła przybłęda kota...z młodymi.. nigdy mi ich nie pokazała.. a jak przyprowadziła to od razu 5!!!!!! Myślałam, że mam halucynacje jak spojrzałam za okno. Jak ktoś chce kota to mówić.. oddam..na foto złapałam 3 ale jest ich pięć plus matka..


O masz... koty to jednak spryciule, wyczuwają miękkie serducha
No to teraz musisz więcej karmy kupowac

Taka inna wersja muminkow do opieki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Basilikum 14:02, 01 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ojej ale Wa juz zimno, u mnie najwiecej -5 bylo. Kocia mama z Ciebie

ale kawal roboty odwalilas mimo braku czasu jakos sobie radzicie i Ty i ogrod
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AgnieszkaW 14:34, 01 gru 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ooo, kocia rodzinka do karmienia? Masz zagwozdkę..., gwoli solidarności dodam, że miałam kiedyś identycznie, tylko na Wielkanoc..., też 5 sztuk + matka...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
hanka_andrus 16:03, 01 gru 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kotów nie zazdroszczę. Może się rozpelzna po okolicy? Trzymaj się Nie daj
się.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
adkawi 16:05, 01 gru 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Aniu ale masz niespodzianke.Ja mam 3 koty ,2 psy i 2 swinki morskie.Narazie gadzin wystarczy .U nas -8.Ale podobno w przyszlym tygodniu na plusie.
____________________
Adrianna
kasiek 18:13, 01 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mój tulipanowiec też był w tym roku ciachniety i dobrze to zniósł - nawet koronę zaokrągla z powrotem.
Świetne fotki ryb pod lodem! ja też przesadzała i sadziłam - zobaczymy jak ta temperaturę zniosą rośliny ale robię tak od lat i nie zauważyłam żeby były przez to duże straty.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kasya 18:21, 01 gru 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41848
Mala_Mi napisał(a)


Tak, to były miłe chwile.. bardzo, bardzo się ucieszyłam ze spotkania.. a nawet jeszcze bardziej.. mamy swoje ulubione postacie Ogrodowiskowe I spotkania z nimi są naprawdę przyjemne i zawsze za krótkie.

Teraz widać ile kwiatów miał tulipanowiec.. chłop chce go wyciachać, bo do oczka śmieci i zacienia pół ogrodu.. ale jego to akurat mi żal.. będę zmniejszać



Ale ciekawe czemu on ma taki pokroj ze tyle pionowych /przewodników ?/ do góry ma...
Mój się w pewnym momencie rozgałęzia na V i myślałam ze tak będzie ale nie,
Jedna odnoga stała się przewodnikiem a druga cieńsza się zrobiła i będzie boczną galezią
Tak wiec trzyma do góry tylko 1 przewodnik
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 19:14, 01 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)
Woda w oczku zamarzła na minimum 10 cm.. i zero śniegu..
Dopiero w takiej zimowej odsłonie widać jak duże masz oczko.

Ogród po rewolucjach też nabiera innego wymiaru. Ja miałam nadzieję podziałać jeszcze, ale zarówno oczko jak i grunt mocno zmrożony. Chyba trzeba się zabrać za świąteczne przygotowania.

Kociego przychówku nie zazdroszczę. Ja mam 5... plus dwa psy z ADHD.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
sylwia_slomc... 19:43, 01 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Mala_Mi napisał(a)

Dziś mi się pojawiła przybłęda kota...z młodymi.. nigdy mi ich nie pokazała.. a jak przyprowadziła to od razu 5!!!!!! Myślałam, że mam halucynacje jak spojrzałam za okno. Jak ktoś chce kota to mówić.. oddam..na foto złapałam 3 ale jest ich pięć plus matka..

No i psiara kociarą została
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:49, 01 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
U nas trzy noce z rzędu po -12 były teraz delikatnie śnieżkiem prószy, ale cały przyszły tydzień podobno deszczowy, zimozielone się ucieszą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies