Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Agania 13:22, 18 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jasionka i Anek
Bardzo dobrze, że się wyrwałaś liczyłam na to, że Cię znowu uściskam, zobaczę.. w końcu masz rzut beretem...inaczej udusiłabym super wyglądasz szałowa kobieta z Ciebie

Na pamiątkę spotkania zostawiam Ci foteczki




Możesz zawsze robić mi fotki i do następnego spotkania Aniu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 15:50, 18 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)
Jasionka i Anek
Bardzo dobrze, że się wyrwałaś liczyłam na to, że Cię znowu uściskam, zobaczę.. w końcu masz rzut beretem...inaczej udusiłabym super wyglądasz szałowa kobieta z Ciebie

Na pamiątkę spotkania zostawiam Ci foteczki



Możesz zawsze robić mi fotki i do następnego spotkania Aniu


No dwie z Kasią mamy tu miny .. ha, ha, ha... mój to uśmiech szydery zdobywcy, a Kasi.. jakbym to jej zabrała ... i tradycji stało się zadość..poszłam do spodu Czyli co do grosika ..

Miło było uściskać.. i do następnego razu..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pszczelarnia 17:18, 18 mar 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
W Jasionce to nie "moja" Anek. A Ty mówisz o reliktach ogrodowych a tu widzę osobę jakąś niereliktową.

Poproszę o zdjęcie z robótek ogrodowych.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
hanka_andrus 18:14, 18 mar 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i gdzie tu muzeum? To sama żywotność! I tak trzymaj, bo Kasia nie jest zadowolona, że masz takie cudne ciemierniki! ha. ha. ha!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
yolka 18:25, 18 mar 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600





Ciemierniki prawdziwe rozweselacze, cuda mogą zdziałać choć listki przypominają coś odmiennego
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 18:35, 18 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
yolka napisał(a)





Ciemierniki prawdziwe rozweselacze, cuda mogą zdziałać choć listki przypominają coś odmiennego

Bo to może jakie zioło I teraz widzę jaka czaderską koszulkę ma Kasia

I zaraz te moje głupie skojarzenia.. o krowie i Maryśce...

Nad rzeką siedzi krowa i pali trawkę.
Zadowolona, klimat i te sprawy.
Podpływa do niej bóbr, wychodzi na brzeg i pyta:
- Te, krowa, co robisz?
- Aaaa, widzisz bóbr, jaram i jest OK.
- Daj trochę, jeszcze nigdy nie kurzyłem.
- Jasne! Ciągnij macha bracie i poczuj się cool!
Bóbr wciągnął dym i od razu go wypuścił.
Na to krowa:
- Stary, nie taaak! Patrz: ciągniesz macha i trzymasz go w płucach dłuższą chwilę. Zresztą - wiesz co? W tym czasie jak wciągniesz, przepłyń się kawałek pod wodą w dół rzeki, wróć tu i wtedy wypuść powietrze. I mówię ci będzie OK.
Jak uradzili tak zrobili.
Bóbr się zaciągnął, płynie pod wodą, ale już po kilku chwilach zrobiło mu się happy.
Wyszedł na brzeg po drugiej stronie rzeki, walnął się na trawę i orbituje.
Podchodzi do niego hipopotam i pyta:
- Te bóbr, co robisz?
- Aaaa, widzisz hipciu, fazuję sobie trochę.
- Daj trochę stuffu, ja też chcę.
- Podpłyń na przeciwko do krowy. Ona ci da.
Hipopotam wychodzi na brzeg, a krowa wywaliła gały i krzyczy:
- Bóbr, k****, WYPUŚĆ POWIETRZE!

Puenta jest często cytowana przeze mnie w różnych sytuacjach życiowych ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 18:42, 18 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
W Jasionce to nie "moja" Anek. A Ty mówisz o reliktach ogrodowych a tu widzę osobę jakąś niereliktową.

Poproszę o zdjęcie z robótek ogrodowych.



Ewuś.. ja jeszcze nic w ogrodzie nie robiłam.. posadziłam bratki w donicy i 3 godziny tydzień temu lub dwa trochę wycięłam starych bylin.. i pół hortki aby pokazać mamie jak tnę

I nic.. ponad to.. jak to stwierdził eM.. najpiękniejszy trawnik mamy w szklarni...tam trawka zieloniutka jak dywan mama zebrała liście z zeszłego roku na froncie i tyle..

Ogrodowo porażka.. trudno.. nie rozdwoję się.

W tych 3 godzinach wycinałam bardziej zaawansowanym ciemiernikom liście.. i to był powód że polazłam w ogród.. liczę ze za 3 tygodnie trochę się zluzuje..

nawet jabłonki nie przycięte.. same przycinanie tego co najpilniejsze to niewyjęty tydzień. I t ona odpitol.. nawet nie myślę, bo to nierealne wiec co się będę denerwować..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 18:46, 18 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
hanka_andrus napisał(a)
No i gdzie tu muzeum? To sama żywotność! I tak trzymaj, bo Kasia nie jest zadowolona, że masz takie cudne ciemierniki! ha. ha. ha!

Haniu, ćsssssssiiiii
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
yolka 18:59, 18 mar 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wypuściłam, ...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 19:05, 18 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ania dzięki za to, że wczoraj wyrwałaś ten czas dla nas Na pamiątkę zostawiam

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies