Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza II

Luki 10:46, 19 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No i 3 Kasie w jednym ciągu się zameldowały

Kasik bardzo dziękuję, że tak myślisz. Troszkę ładnych rzeczy nieskromnie mówiąc na podwórku mam, ale jeszcze troszkę brakuje. Jest dobrze, a teraz do celu nie muszę gonić, powoli na wszystko jest czas

Kacha cieszę się bardzo

Kindzia taka prasowa gwiazda ze mnie, że nawet ostatnio warunki negocjowałem ... szkoda gadać, dziady straszne nie wiadomo czego by jeszcze chcieli

Wiesz co jest najlepsze, że w tym roku to na pewno nie będzie czas na leżenie, plany są takie ogromne, że na pewno wszystkich nie zdążę zrobić w tym roku i co najwyżej będę mógł często polegnąć i śmierdzieć by po chwili odpoczynku doprowadzić się do porządku
Planów na razie szczegółowo nie opisuje bo czym mniej gadam tym więcej udaje mi się zrobić.


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gosika67 10:55, 19 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj widzę ,że cały czas towarzyszą Ci zmiany, piękne okazy i taka różnorodność.Ja też z jednej strony mam betonowy płot i muszę go jakość zatuszować. U Ciebie to fajnie wygląda.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
abiko 13:35, 19 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Łukasz świetna retrospekcja, wreszcie zobaczyłam jak powtsała bylinowa, którą jak wszyscy uwielbiam

Powtórzę, ale to w nowym wątku wiec mogę, że masz niesamowiyy dar komponowania roślin ze sobą. Pokazujesz, że bylinówki potrafią być piękne, ja jestem ciągle zauroczona Twoim ogrodem Życzę kolejnego 1000
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Mary 13:38, 19 mar 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Witam się w nowym wątku.

Podziwiam Twoje metamorfozy Łukasz. Wciąż wspominam likwidację żurawkowej fali. Pozwolę sobie zacytować to, co napisałam na ten temat w wątku Sebka, 21 grudnia 2015.
>>>
Ja jestem na forum krótko, dopiero od końca wakacji. Ale już w tym krótkim czasie kilka razy śmiałam się do łez. Wydarzeniem, które mnie najbardziej rozśmieszyło, był wpis, w którym Luki "przyznał się do mega głupoty" i zlikwidował żurawkową falę. Byłam na forum krótko, ale już wiedziałam, że "Luki" to "ten od żurawek". Wpis wywołał małą burzę. A ja pomyślałam sobie, że bardzo mi się spodobał ten "psikus" Łukasza.
>>>
Będę podglądać Twoje kolejne metamorfozy.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Iwk4 13:43, 19 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ciekawa jestem twoich zmian. Lubię do Ciebie zaglądać. Czasem robię szybki przegląd i mie zostawiam wpisu, ale zawsze jestem na bieżąco.
____________________
Ogródek Iwony II
sylwia_slomc... 14:11, 19 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Zaznaczam nowy wątek bo zmiany niesamowite zrobiłeś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Madzenka 18:43, 19 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bedę towarzyszyć Twojej przygodzie w nowym sezonie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 19:34, 19 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu swoje się namarudziłem na ten betonowy płot, ale już mi przeszło, zlikwidować go nie zlikwiduje na sadzenie żywopłotu w tym miejscu za późno, więc już się przyzwyczaiłem

Agnieszko jak robiłem toą rabatę to nie mogłem uwierzyć w jedno, że dostałem pozwolenie na zajęcie takiej ilości trawnika a nie powiem jeszcze bym się sporo trawnika pozbył

Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa.

Marysiu widzisz ja już nawet tego nie pamiętam ale fale żurawkowe powoli znikają tak jak i ilość żurawek się zmniejsza, będą u mnie nadal, ale już nie w takich ilościach i pstrokatych połączeniach. Zapraszam do odwiedzania

Iwonko może jeszcze dzisiaj coś wymodzę i pokażę, a relacje ze zmian na pewno będą, ale jak to czasowo wyjdzie to nie wiem, bo żeby zrobić jedno muszę ruszyć wszystko co zaplanowałem, a jak to ruszę to do końca maja będę się z tym grzebał i tak się zastanawiam czy mi się chce

Sylwio zapraszam, zapraszam troszkę jeszcze pozmieniam

Marzenko bardzo się cieszę
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:27, 19 mar 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Udało się dzisiaj upolować ładne ciemierniki, ale w CO tyle ludzi jak jakiejś szarańczy widać wszyscy poczuli wiosnę.

Na dodatek udało mi się załatwić za darmochę przyczepkę ogrodowych smakołyków produkcji zwierzęcej, więc w zamian kupiłem sobie widły w promocji


Były całe kwitnące z brzydkimi liśćmi o dziwo tańsze i z bujnymi liśćmi, ale prawie bez kwiatów i droższe, decyzja prosta była


Do tego upatrzyłem sobie coś co znowu mi plany krzyżuje... jak żyć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
lojalna_ 20:32, 19 mar 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ladnie sie w domu prezentuja)) )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies