Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:13, 25 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
deszczowymaj napisał(a)


Cudownie piękne ujęcie Masz talenta Madziu


Asia wiem,że już po czasie ale dziękuję pięknie za komplementy-ja narazie odpoczywam od własnego ogrodu-narazie zaczęło być za gorąco na kolejne prace

Buziaki

makadamia napisał(a)
Magda, chwasty czy nie chwasty, ten skalniak robi się coraz fajniejszy.
A ta trojeść... czytam że ona trzy miesiące kwitnie. To prawda?


Asia dziękuję za pochwały -skalniak żyje swoim życiem -jak narazie nie mam chęci na jakiekolwiek zmiany

Trojeść kwitnie faktycznie bardzo długo,a nawet jak przekwitnie -jest fajna -zwisają jej takie grona z nasionami ....jedynie co -to ciężko z niej cokolwiek uszczknąć na kolejne sadzonki


SlonecznyOgrod napisał(a)
Magda pięknie masz, a teraz z powiększoną powierzchnią jest mega!

Buziaki

Daria bardzo bardzo dziękuję ....moja niemoc trwa nadal ,ale kiedyś minie
Buziaki

Iwonka napisał(a)
Madzia ja też mam wrażenie, że nic nie robię tylko plewię Takie uroki deszczowej aury. Za to wszystko ładnie przyrasta. Nie skąp fotek kochana Uwielbiam twoje kolorowe rabaty.


Iwonka moja niemoc ogrodowa trwa -możesz spytać dziewczyn chwasty się panoszą ,a mi się nic nie chce
foteczki jakieś Sylwia pocykała ,to pewnie niedługo będą
Buziaki

Margerytka40 napisał(a)
Jakże ja Cię Madziu rozumiem. Też tak mam, że nie wyrabiam a już jak zajmę się tworzeniem nowego miejsca to reszta ogrodu zarasta. Tak jak napisałaś trzeba się z tym pogodzić, na dużym obszarze trudno mieć wszystko na tip top. Ja się pocieszam, że kiedyś zrobi się busz i chwastów nie będzie widać

Asia
oby tak było ,jak mówisz
mój czas jakoś za szybko leci -forum pędzi -nie nadążam czytać ,a co dopiero się wpisywać ,w pracy też jakaś masakra ....
pomarudziłam sobie na dobranoc
Buziaki

Gosialuk napisał(a)
To ja czekam na obiecane fotki.
Zdjęcia śliczne. Masz talent.


Gosiu zdjęciami można poczarować rzeczywistość
fotki będą ,bo Sylwia pocykała ,więc pewnie ,jak znajdzie chwilkę ,to wstawi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:20, 25 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
ajka napisał(a)
Też mi się spodobały przetaczniki i chciałabym umieścić je w swoim ogrodzie. Myślicie, że przetacznik wzdłuż ścieżki to doby pomysł czy nadmiernie się rozrasta?


moje przetaczniki już wycięte -powolutku odbijają -najlepiej ścinać same kwiatostany ,wtedy zakwitają ponownie ,ale moje zosytały zmasakrowane ,po wykopywaniu miskantów ,więc ściełam je do zera .....nie wiem ,czy zakwitną ....

nie wiem ,czy wzdłuż ścieżki Ci się sprawdzą -jak dla mnie ,to trochę za krótko kwitną

Nowa12 napisał(a)
Madziu u Ciebie jak zawsze pięknie i ta urzekająca poukładana różnorodność.


Agatka na fotkach zawsze ładniej dziękuję za komplementy

basia3012 napisał(a)
Madziu, skalniak i rabata frontowa cudne. Żadnych chwastów tam nie widziałam. Wszystko pięknie się komponuje. Na skalniaczku rośliny aż kipią kolorami. Bardzo pięknie wszystko wygląda.


Basiu bardzo bardzo dziękuję cieszę się ,że Ci się podoba

basia3012 napisał(a)
Madziu, nie martw się. Co pewien czas każdy ogrodnik ma podobną niemoc do Twojej. Normalne. Po kilku dniach minie i spojrzysz na ogród inaczej. I energia wróci. Pa. Dobrej nocki

Basiu kilka dni minęło ,a ja nadal rozleniwiona


mrokasia napisał(a)
To ja tu na fotki przyszłam a czytam o jakichś niemocach...
A poważnie,Madziulka, wrzuć na luz. Czasem tak jest, że trzeba sobie pozwolić na nicnierobienie. I tak właśnie jest dobrze. Buziak!!!


Kasiu Sylwia jakieś fotki pocykała ,to będą
moja niemoc trwa nadal -zaczęło być za gorąco na prace ogrodowe ,a wieczorami przez komary też nie da się nic robić ....
a poza tym ,to naprawdę narazie mi się nie chce nic robić w ogrodzie -plan na ten sezon prawie wykonałam ,więc mogę trochę odpuścić
Buziaki

sylwia_slomczewska napisał(a)
Jutro Ci się humor poprawi


Sylwuś na spokojnie -będziesz mieć czas ,to wrzucisz
Buziaki

andzia458 napisał(a)
Moja niemoc trwała dwa miesiące. Oby Tobie przeszło zdecydowanie szybciej heheh.

Andzia moja chyba też tyle potrwa może jesienią mi zapał wróci hmmm


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:25, 25 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
inka74 napisał(a)
Madzia, nie ty jedna cierpisz na niemoc ogrodową. Trzeba odpocząć.


Iwonka masz rację -trzeba odpocząć -bez zapału zle się robi cokolwiek -wolę odpuścić i poczekać ,aż najdzie mnie moja zagubiona werwa
Buziaki
ps. fotkowo jestem u Was wszystkich moich ulubionych w miarę na bieżąco-z pisaniem gorzej ....

galgAsia napisał(a)
Madzia
Pocieszę Cię, że jest nas więcej Po prostu się zarobiłyśmy Plus jeszcze inne sprawy, przez które każda z nas ma dość...
Kiedyś minie Odpocznij

Buziaki


Asia masz rację -za dużo prac się wykonało wiosną ,a teraz organizm powiedział stop -mnie w dodatku znowu jakiś kaszel męczy i już nie wiem ,czy alergia,czy coś innego ech ....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:32, 25 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Urszulla napisał(a)
Przemiłe wrażenia z Twojego ogród
To na zachętę i w pon muszę nadrobić



Ula to ja dziękuję bardzo za odwiedziny masz tak blisko ,że częściej na kawkę możesz wpadać .....obiadek zrobiłaś przepyszny

i jakie ładne fotki -dziękuję i do poniedziałku
Buziaki

sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia dzięki wielkie za gościnę Cudowny ogród, fotki wkrótce
Ula pyszny obiadek, buziaki za roślinki


Sylwuś jak zawsze za szybko ,za krótko ,ale bardzo się cieszę ,że przyjechałyście dziękuję bardzo za roślinki -posadziłam je ,żeby nie było ,że nic ,a nic nie robię

co prawda mój zapał jeszcze nie wrócił,ale mam nadzieję ,że wróci
piękna trawka na nowej skarpie nadal jest nawet koleżanki do niej dołączyły
dziś zmobilizowałam się jedynie do prac w warzywniaku-zebrałam fasolkę ,borówki i buraczki ...

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:50, 25 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Wrzucę na pewno tylko muszę zgrać, a po dzisiejszym dniu padam na nos- odmulania cd było
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardener27 21:56, 25 lip 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Niemoc Cię dopadła ?
U mnie zmęczenie materiału a do urlopu tak daleko ...

Cieszę się że w tym sezonie nie trzeba latać z konewkami i wężami. Ma to również swoje minusy, grzyb szaleje.

Świetne te oczka wodne a nowe rabaty już takie gęste. Skrzynie warzywne na bogato. Ten sezon nie należy do koperku, u mnie też porażka
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:01, 25 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Przemo jak Tyle zrobiła już w tym sezonie to może odpoczywać teraz, a że niemoc...przyjdzie czas to i niemoc minie. Buziaki Madzia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:35, 26 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Madzia raz jeszcze dzięki wielkie za zaproszenie i milutkie popołudnie. Mogłam się nacieszyć pięknem Twojego ogrodu i chwilę odpocząć od codzienności
Teraz mogę się też podzielić tymi wrażeniami z gośćmi na twoim wątku.
Drugiego takiego ogrodu jak Madzi nie spotkałam nigdzie jest niesamowicie skomponowany, ma dziewczyna wyczucie piękna
Ale uprzedzam fotek mam pełno



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:40, 26 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:41, 26 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies