Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:33, 26 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wrzucę na pewno tylko muszę zgrać, a po dzisiejszym dniu padam na nos- odmulania cd było


Sylwuś
dziękuję za piękne fotki
wiesz ,że ja Ciebie i Wojtka podziwiam stale jesteście oboje wzorem do naśladowania

Gardener27 napisał(a)

Niemoc Cię dopadła ?
U mnie zmęczenie materiału a do urlopu tak daleko ...

Cieszę się że w tym sezonie nie trzeba latać z konewkami i wężami. Ma to również swoje minusy, grzyb szaleje.

Świetne te oczka wodne a nowe rabaty już takie gęste. Skrzynie warzywne na bogato. Ten sezon nie należy do koperku, u mnie też porażka


Przemek jakoś nie mam weny do działania -może temu ,że też przed urlopem jestem
koperek posiałam -chyba trzeci raz i jak narazie ładnie wschodzi.....ale czy urośnie hmm nie wiem ....
oczka lubię-dziękuję za pochwały -jak narazie woda czyściutka i żabki się wprowadziły ....
dziś zrobiłam aż 3 słoiki ogórków zabrałam już sporo buraków,fasolki szparagowej,szpinaku ,botwiny ,cebulę i czosnek ....pomidorków sporo -oby tylko żadna zaraza na nie nie przyszła zanim dojrzeją...

sylwia_slomczewska napisał(a)
Przemo jak Tyle zrobiła już w tym sezonie to może odpoczywać teraz, a że niemoc...przyjdzie czas to i niemoc minie. Buziaki Madzia

Sylwuś
buziaki

sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia raz jeszcze dzięki wielkie za zaproszenie i milutkie popołudnie. Mogłam się nacieszyć pięknem Twojego ogrodu i chwilę odpocząć od codzienności
Teraz mogę się też podzielić tymi wrażeniami z gośćmi na twoim wątku.
Drugiego takiego ogrodu jak Madzi nie spotkałam nigdzie jest niesamowicie skomponowany, ma dziewczyna wyczucie piękna
Ale uprzedzam fotek mam pełno


to ja Wam bardzo bardzo dziękuję ,że przyjechałyście
normalnie w piórka obrosnę po Twoich słowach
bardzo się cieszę ,że Ci się podoba -ja jeszcze do końca nie jestem zadowolona ....ale już potrafię odpuszczać i przeczekać etapy niemocy
więc jakiś postęp jest

fotki zrobiłaś świetne jakoś ładniejszy ten mój ogród na Twoich fotkach
jeszcze raz dziękuję

Nowa12 napisał(a)
Sylwia piękne zdjęcia zrobiłaś a obiekt był bardzo wdzięczny. Madzia ma bezdyskusyjnie cudny ogród nawet jak twierdzi że to magia zdjęć albo że dużo chwastów ma . Madzia wracaj z niemocy do mocy ogrodowej .

Agatko mów mi tak więcej
dziś odgruzowałam dom ,a jutro jeśli pogoda pozwoli chcę parę rzeczy pozmieniać w białej rabacie ( po konsultacji z dziewczynami ) -takie drobne roszady mnie tam czekają
Buziaki

sylwia_slomczewska napisał(a)
Cały czas Jej to powtarzam

uśmiecham się do monitora buziaki jeszcze raz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 20:33, 26 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Tęskniłam za fotkami z Magdy ogrodu, ślicznie ujęłaś urok jej ogrodu Sylwia Tyle kolorów!!!
____________________
Magleska 20:37, 26 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
basia3012 napisał(a)
Potwierdzam za Agatą i Sylwią. Ogród dopieszczony, wymuskany, kwitnący. O cudnym skalniaku nie wspominając. Gratulacje, masz wyczucie koloru i faktury dziewczyno. Oj, masz.
pa.


Basiu dziękuję za komplementy
Sylwia ładnie pominęła fragmenty ,gdzie roślin nie widać hihi

effka napisał(a)
Tęskniłam za fotkami z Magdy ogrodu, ślicznie ujęłaś urok jej ogrodu Sylwia Tyle kolorów!!!


Ewa u Ciebie jest przepięknie -wiesz ,że zaglądam ,ale nie mam weny do pisania
muszę tylko doczytać jak tam Twoje kolano
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasya 20:40, 26 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia masz cudowny ogród i pamiętaj, że ja nie mam czarodziejskiego obiektywu




Potwierdzam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
eVka 20:42, 26 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Basiu dziękuję za komplementy
Sylwia ładnie pominęła fragmenty ,gdzie roślin nie widać hihi



Ewa u Ciebie jest przepięknie -wiesz ,że zaglądam ,ale nie mam weny do pisania
muszę tylko doczytać jak tam Twoje kolano
Buziaki

Madziu, wiem wiem, ja też różnie z tą weną. Kolano jeszcze 3 tygodnie w ortezie, wczoraj latałam po ogrodzie i mam za swoje, boli dzisiaj... Koniec, nie mogę sie forsować. Muszę jednak oszczędzać nogę.
Ogród masz niesamowity, jak ja bym chciała w końcu w Twoje okolice trafić ale jakoś nigdy mi nie po drodze...
Jak byś była w Dolnośląskim zapraszam!!!!
____________________
Urszulla 21:00, 26 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Co by nie mówić, Sylwia dała dużo fotek ale i tak za mało.

Ty Madziu sama musisz dla nas robić zdjęcia poszczególnych rabat w całości i roślin które posadziłaś w połączeniach.
To będzie super zajęcie przy niemocy A my będziemy mogli sobie coś skopiować.
Sama się zachwycałam -każda rabata ma inne kolory. Na tej białej strasznie mi się podoba dołączenie tych śmiesznych tui wąskoliściowych Pomarańczowa rewelacyjna
A to co mnie najwięcej powaliło to Twoje wchodzenie w papciach na rabaty ciekawe ile takich ogrodów jest na forum że można w papciach domowych po nim i po rabatach gonić wiadomo że chodzi gdy jest ładna pogoda


Poza tym przepyszne ogórki małosolne
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 21:11, 26 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Ula mam więcej, ale na raz by było za dużo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
alis 21:19, 26 lip 2020


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Madziu, przepięknie! Feeria barw i kolorów, uwielbiam wirtualne spacerki u Ciebie
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
MirellaB 22:18, 26 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Co tu dużo pisać - bardzo ładnie.
Podziwiam trawę red baron ładnie już jest wybarwiona.
Stwierdzam, że red baron - red baronowi nie równa.
Kiedyś miałam prawdziwie czerwoną - ogień, a teraz mam bardziej wiśniową. To już nie jest to.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
sylwik69 22:31, 26 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Zazdraszczam spotkania w tak pięknym ogrodzie Magda ma łatwość i dar komponowania,a fotki tylko to potwierdzają
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies