Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:07, 15 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Johanka77 napisał(a)
Jeju! Jakie afterki i biforki!
Chyba też muszę coś porównać...

Zmiany rewelacyjne. Brawo!

Dzięki
Musisz koniecznie porównanie zrobić .......czekam niecierpliwie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:12, 15 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Kindzia napisał(a)
Pamiętam dobrze Twoje początki tutaj...bardzo dużo pracy, bardzo dużo roślin=kasa...ale jaki efekt!!! Trochę Ci zazdroszczę tego zapału U mnie głęboki sen zimowy trwa obecnie
Nasze FORUM...tak, to ewenement. Ile tu dobrego I te przyjaźnie tu zawarte...nieocenione

. Początki były trudne haos w głowie ..... masakra jakaś się we mnie działa sama nie wiedziałam co i jak chcę mieć
Zapał mój ogrodowy na razie śpi ,ale zaczęłam wiosnę przywoływać powoli zakupiłam hiacynty - choinka rozebrana , ozdoby świąteczne schowane buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:15, 15 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
jolanka napisał(a)
Wspaniłe zmiany pokazałaś. Energią mogłabyś obdzielic połowę Ogrodowiska
Wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać latem.

Jak nie wymrozi i nie padnie tfu
Dziękuję za komplementy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:20, 15 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
AnkaK napisał(a)
I jakie skrzynie ładne są, ja ślepawa jestem więc dopiero z bliska dojrzałam
A do paleniska macie taką kratkę grillową czy kocioł? Sami robiliście?

Skrzynie dziękują
Do paleniska mam gar z pokrywą na rynku kupowany kratkę też posiadam - to kupne ....a palenisko to ułożona kostka brukowa co została bez żadnej zaprawy po prostu poukładana jedna na drugiej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:23, 15 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
AngelikaX napisał(a)
Macham Pracusiu Kto jak kto, ale Ty zasłużyłaś na zimowy odpoczynek - tyle pracy w jeden sezon

Odpoczynek powiadasz a co to hihi
Dziękuje ....
.....czytałam ,że u Ciebie się dzieje pawilon będzie - super - na pewno szczęki będą spadać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:33, 15 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
anna_t napisał(a)
cześć Magda
zachęcona Twoim porównaniem siedzę w Twoim watku od wczoraj i przejrzałam cały.
czaad w jednym roku zrobiłaś ogród??!!! sza-cun!!
coś mi się zdaję że z czasem tą trawę między skalniakowo-ambrowcową a domem też zamienisz w rabatę

wiem ze chcesz zmian na vanilkowej od wiosny a powiedz bo tak sobie pomyslalam może by tam nie robić ścieżki? tylko pod domem tą opaską jeżdzić z taczkami? i zjeżdzać albo schodami tarasowymi albo zatopić parę płyt w żwirze tam kolo rododendronów?

Witam Cię
Bardzo się cieszę z tylu miłych słów
Powiem Ci , że fajny pomysł mi dałaś -muszę na spokojnie przeanalizować hmm .........tam przy rodkach jest mocno w dół - muszę spróbować przejechać z kosiarką ....i jeszcze vanilkowa jest za wąska ma coś Ok 1 metra
....a przy ambrowcowej na trawce grilla robimy , ale kto to wie co tam jeszcze się zmieni .....oby tylko zdrowie było i siła do
pracy
Ps . A jak mam do Ciebie trafić w odwiedziny ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anna_t 21:51, 15 sty 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ja mam wątek ale dopóki nie będę działać w ogrodzie to wolę mieć taki uśpiony trochę żeby stron bez fotek nie nabijać
Na wiosnę będę robić warzywnik coś jak u ciebie to pewnie wpadnę z pytaniami wyczytałam sprawy techniczne i warstwy jakie dawałaś ale np. Jakie plony powtorzysz czego nie?
Z vanilkowa to jak najbardziej jestem za tym żeby na cały trawnik ją zrobić ale porostu bez ścieżki bo w sumie jest na górze.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Michu87 09:37, 16 sty 2018


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
Witaj. Wpadam z rewizytą. Ale odwaliłaś kawał dobrej roboty Cały ogród po metamorfozie nie do poznania. Wszystko takie dopracowane. Super. Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
AgnieszkaW 10:08, 16 sty 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Przybiegłam i ja, by obejrzeć porównania. Magdo, jestem pod wielkim pozytywnym wrażeniem efektów Twojej pracy Jest super. Masz piękny widok z ogrodu na góry, a tak rzadko go pokazujesz...
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Magleska 10:49, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
anna_t napisał(a)
Ja mam wątek ale dopóki nie będę działać w ogrodzie to wolę mieć taki uśpiony trochę żeby stron bez fotek nie nabijać
Na wiosnę będę robić warzywnik coś jak u ciebie to pewnie wpadnę z pytaniami wyczytałam sprawy techniczne i warstwy jakie dawałaś ale np. Jakie plony powtorzysz czego nie?
Z vanilkowa to jak najbardziej jestem za tym żeby na cały trawnik ją zrobić ale porostu bez ścieżki bo w sumie jest na górze.

Muszę w takim razie poczekać z odwiedzinami u Ciebie
Z pytaniami wpadaj ,ale ja to samouk i większość odgapiam z forum
Miałam przelecieć się z kosiarką ,ale jest tak zimno ,że nie chce się wychodzić z domu
Wiosnę zapraszam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies