Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwik69 11:31, 14 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Lubię takie porównania możesz być z siebie dumna,efekty zdumiewające i cieszą
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
DorKa 12:33, 14 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
podziwiam i cieszę się razem z Tobą oglądając takie zdjęcia. To niesamowite jakich zmian w tak krótkim czasie można dokonać. Jestem pod ogromnym wrażeniem ale też pełna nadziei, że w przyszłym roku będę mogła chwalić się takimi zmianami spokojnej niedzieli.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Gardenarium 14:34, 14 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przybyłam pochwalić, proste linie to wielka zmiana na plus.

Szczególnie mi się podobała ta prostokątna rabata w trawniku. Świetnie wygląda.

Na razie kamienie na skalniaku trochę przeważają nad roślinnością, ale za chwilę wszystko zarośnie i się "porozlewa" i będzie super skalniak.

Wyprostowanie krawędzi w skalniaku także wyszło mu na dobre i to, że wywaliłaś kostki odgraniczające. Pochwały za pochwałami ślę Madziu. Świetnie wyszło,a będzie jeszcze lepiej, to pewne jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
leon60 14:36, 14 sty 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
I ja muszę pochwalić wyprostowane rabaty, super zmiany
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Gardenarium 14:37, 14 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aaaaa, jeszcze skrzynie na warzywa Też widzę tutaj swoją "cegiełkę", z ogrodu z lustrem zobaczyłaś??

W skalniaku staraj się dosadzać to, co już jest, żeby nie było po jednym, a po kilka i rób takie "fale" , plamy z jednego gatunku. Co jakiś czas posadź coś na pniu, jałowczyk, czy sosenkę szczepioną. Albo ciekawie powyginane drzewko.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Magleska 15:25, 14 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
mrokasia napisał(a)
O raju Magda, porównanie rzuca na kolana!!!. Aleś kawał dobrej roboty odwaliła . Teraz to masz ogród . A jak to wszystko zacznie się rozrastać... .
A co z metasekwoją? Znalazłaś dla niej nową miejscówkę???

Normalnie w piórka obrastam tyle pochwał
Niestety nadal nie mam pojęcia ,gdzie tą metasokwoję przesadzić ..... wyszłam przejść się po ogrodzie ,ale jest tak zimno ,że prędko do ciepłego domu wróciłam .......wiosno przybywaj



Wiolka5_7 napisał(a)
Super zmiany...! Jak wszystko urośnie to będzie jeszcze piekniej pozdrawiam

Bardzo się cieszę z tak miłych słów miziam Twojego pięknego psiaka


sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana kawał mega dobrej roboty zrobione....w jeden sezon, nie do wiaryGratuluję

Nie do wiary to u Ciebie się dzieje na tak wielkim terenie ale i tak cieszę się ,jak dziecko ,że Ci się podoba

sylwik69 napisał(a)
Lubię takie porównania możesz być z siebie dumna,efekty zdumiewające i cieszą

Zdumiewiające powiadasz Wow cieszę się ogromnie


DorKa napisał(a)
podziwiam i cieszę się razem z Tobą oglądając takie zdjęcia. To niesamowite jakich zmian w tak krótkim czasie można dokonać. Jestem pod ogromnym wrażeniem ale też pełna nadziei, że w przyszłym roku będę mogła chwalić się takimi zmianami spokojnej niedzieli.

U Ciebie też są zmiany piękne ,a będzie jeszcze piękniej cieszę się ,że Ci się podoba ach niech ta wiosna już przyjdzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 15:45, 14 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Madziu, a ty pomiziaj swojego wilka za uszkiem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 15:51, 14 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Gardenarium napisał(a)
Aaaaa, jeszcze skrzynie na warzywa Też widzę tutaj swoją "cegiełkę", z ogrodu z lustrem zobaczyłaś??

W skalniaku staraj się dosadzać to, co już jest, żeby nie było po jednym, a po kilka i rób takie "fale" , plamy z jednego gatunku. Co jakiś czas posadź coś na pniu, jałowczyk, czy sosenkę szczepioną. Albo ciekawie powyginane drzewko.

Cieszę się ,że widzisz Swoją cegiełkę
Ogród z lustrem jest przepiękny i idealny - nawet brak mi słów do wyrażania zachwytów .......jest tu tyle pięknych ogrodów .....żałuję tylko ,że tak późno tu trafiłam ......ale lepiej późno niż wcale .
Dziękuję za Wszystkie rady ......już nie mogę doczekać się wiosny ,żeby je w życie wprowadzać
Jestem wdzięczna za Ogrodowisko ,za wiedzę ,cierpliwość do wysłuchania i pomoc w ulepszaniu swojego miejsca na ziemi.
Dzięki ogrodowi mogę choć na chwilę oderwać się od wszystkich złych i smutnych chwil .....
Wspomnienie lata na różanej rabacie we mgle -to są dwie rabaty zrobione z pomocą dobrych duszyczek z forum dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:52, 14 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Gardenarium napisał(a)
Przybyłam pochwalić, proste linie to wielka zmiana na plus.

Szczególnie mi się podobała ta prostokątna rabata w trawniku. Świetnie wygląda.

Na razie kamienie na skalniaku trochę przeważają nad roślinnością, ale za chwilę wszystko zarośnie i się "porozlewa" i będzie super skalniak.

Wyprostowanie krawędzi w skalniaku także wyszło mu na dobre i to, że wywaliłaś kostki odgraniczające. Pochwały za pochwałami ślę Madziu. Świetnie wyszło,a będzie jeszcze lepiej, to pewne jest.


Dziękuję pięknie za tyle miłych słów i że do mnie zajrzałaś ........te wszystkie zmiany ,to dzięki Tobie i Ogrodowisku ..... staram się cały czas i ciagle coś jeszcze mam w planie zmieniać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:02, 14 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
leon60 napisał(a)
I ja muszę pochwalić wyprostowane rabaty, super zmiany

Bardzo sie cieszę ,że do mnie zajrzałaś i że chwalisz miło usłyszeć takie słowa od osoby ,która ma przecudowny ,idealnie inspirujący ogród


Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu, a ty pomiziaj swojego wilka za uszkiem

Pomiziam moja jest pieszczochem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies