Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Aurelllia 21:52, 22 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Wiosenne prace widze ruszyły pełną parą i ozdoby już oko cieszą
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
daszum 21:54, 22 mar 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Ło matko!!! U Ciebie już wszystko wypucowane i pięknie udekorowane. Młodość ma jednak swoje prawa
Ja dopiero dzisiaj zabrałam się za okna.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
SlonecznyOgrod 21:59, 22 mar 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Nie tylko ja działam
Ty też nie usiedzisz, w końcu tyle pomysłów to trzeba wcześnie zacząć.
Ja też nie mogę w niektórych miejscach szpadla wbić ale wbijam tam gdzie wchodzi i do przodu bo nowe rabatki się rozpychają
W sumie to już z miesiąc temu, a może więcej zaczęłam porządkować i zaczęłam od góry piachu, przewiozłam na dalsze tyły.

Co zaplanowałaś przy nowej ścieżce?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
DorKa 07:43, 23 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kochana idziesz jak burza! Ogród , dom wszystko pochytane Za chwilke to Ty na leżaczku będziesz odpoczywać jak tak dalej pójdzie Super wygląda ta dekoracja stołu z mchem. Miłego weekendu
____________________
Dorka Zakręcony ogród
paulina_ns 08:35, 23 mar 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
No i są w końcu dekoracje świąteczne może wpadniesz do mnie? mnie coś wena opuściła ze sprzątaniem
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Makusia 09:06, 23 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jak cudnie wielkanocnie u Ciebie! Ja nie czułam atmosfery Bożego Narodzenia ale tych świąt, to już w ogóle nie czuje. Mus wyjąć jakiegoś żółtego kuraka
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasia_CS 10:26, 23 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Madziu, zamawiałaś ten mech przez net, czy gdzie s stacjonarnie? Zastanawiam sie ile waży taka ilość jak na Twojej fotce, bo nie wiem ile sobie zamówić. W sumie on jest lekki, ale pojęcia nie mam ile może to być - nie chce się mchem zasypać jak przeholuję Ju z kiedyś kredę do OW zamówiłam, bo koszt przesyłki wielokrotnie przewyższał jej cenę, więc stwierdziłam, że kupię więcej - a co! I teraz chyba 4 kg kredy mi szafę zawala
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 10:35, 23 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)
Madziu, zamawiałaś ten mech przez net, czy gdzie s stacjonarnie? Zastanawiam sie ile waży taka ilość jak na Twojej fotce, bo nie wiem ile sobie zamówić. W sumie on jest lekki, ale pojęcia nie mam ile może to być - nie chce się mchem zasypać jak przeholuję Ju z kiedyś kredę do OW zamówiłam, bo koszt przesyłki wielokrotnie przewyższał jej cenę, więc stwierdziłam, że kupię więcej - a co! I teraz chyba 4 kg kredy mi szafę zawala

Kasiu po mech to do mnie wpadaj! tyle mam w trawniku że nie wiem jak ja to ogarnę...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
SlonecznyOgrod 11:31, 23 mar 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Płyty solidnie na beton, no no..
A ja myślałam, że włókninę dasz na to płyty na płasko i kamyczki wysypieesz, a tu nie , tu konkretnie!
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kasia_CS 12:29, 23 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)

Kasiu po mech to do mnie wpadaj! tyle mam w trawniku że nie wiem jak ja to ogarnę...



haha, dałaś czadu w sumie to i ja mam darmowy mech w trawie tylko to wydłubywanie go... i nie jest taki puchaty jak Magdy, tylko zbity, to na potrzeby dekoracyjne mało atrakcyjny
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies