Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:18, 06 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Nowa12 napisał(a)


A co zimą z nimi zrobisz?

zostaną w donicy na tarasie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:24, 06 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Basilikum napisał(a)
madzia wrocilam sie az do Sylwi fotek i szczene jeszze szukam pod biurkiem ale zanim znajde ( na wypadek,gdyby mi dysk wypadl od czolgania pod ziemi...) musze napisac, ze masz przeiekny ogrod same cudownosci i nie wiem co wymieniac
no biale kosmosy wpisalam na liste chciejstw

Iza podnoś szybko tą szczenę,szkoda kręgosłupa hihi a tak serio to na fotkach i mi się podoba

powiedzmy ,że 80 procent ze starej części mnie zadowala ,jeszcze z bylinówki jestem niezbyt zadowolona ,ale nic w niej nie robię -planuję tylko co pozamieniam miejscami po urlopie

a nowa część -po prostu jeszcze dużoooo pracy wymaga -pomysły już są -gorzej z realizacją

kosmosy polecam -bezobsługowe u mnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:26, 06 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Magleska napisał(a)

Sylwuś w Twoim obiektywie jest pięknie na żywo jeszcze są miejsca takie sobie ,ale powolutku doprowadzę do ładu
jak na razie po kilku dniach walczenia z kawałkiem ziemi na trawnik, mam jakiś przesyt prac ogrodowych -na razie odpuszczam z pozostałymi pracami -dopiero po urlopie może mi wena wróci

pokaż więcej Lary proszę

Madzia masz piekny ogród, ale nie możesz w nim tylko tyrać Urlopuj się
Ja dzisiaj w ogrodzie zdażyłam tylko pozawieszać lampki, przyciąć judaszowca, ale nie całego bo wydaje mi się, że to jednak nie to co myślałam i pozamiatać ścieżki po Emusiowym koszeniu. A Em walczył z mułem na ścieżce przy warzywniku, nie równa ta walka.
Lara dzisiaj pierwsze kąpanie zaliczyła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 21:26, 06 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
anpi napisał(a)
Madziu sporo podziałałaś od naszej wizytyInspiracje basenowe super! Mnie na urlopie jakieś leniwe spowolnienie dopadło...tyle zaplanowałam rzeczy do zrobienia i odkładam dalej z dnia na dzień Snuję się po ogrodzie ,tu skubne tam przytnę,cykne fotkę a za konkrety nie mogę się zabrać...

Aniu mnie teraz też dopadło przesilenie -po kilku dniach walki z gliną mam dość ,więc teraz i u mnie będzie przestój

oglądałam u Ciebie fotki i masz pięknie kolorowo kwitnąco -możesz tylko fotki cykać
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:35, 06 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
sylwia_slomczewska napisał(a)

Madzia masz piekny ogród, ale nie możesz w nim tylko tyrać Urlopuj się
Ja dzisiaj w ogrodzie zdażyłam tylko pozawieszać lampki, przyciąć judaszowca, ale nie całego bo wydaje mi się, że to jednak nie to co myślałam i pozamiatać ścieżki po Emusiowym koszeniu. A Em walczył z mułem na ścieżce przy warzywniku, nie równa ta walka.
Lara dzisiaj pierwsze kąpanie zaliczyła

ja dziś skończyłam równać i odchwaszczać pod nowy trawnik -serdecznie mam dość …
wiem ,że przydałoby się i dobrej ziemi i kompostu dać ,ale teraz nie dam rady dokupić ….za dużo innych wydatków …wymieszałam z piaskiem i tyle ...po zimie i tak siądzie ,bo to świeży nasyp ,to wtedy dosypię dobroci ….

Lara teraz pachnąca ... polubiła ,czy ogon podkulony ?
Moją muszę zwabiać podstępem do kąpieli ….dziś byliśmy ją zaszczepić -to też trzeba było prawie na siłę ciągnąć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anpi 21:42, 06 sie 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Dzisiaj znów leniuchowałam,była u mnie Ania -Anabuko, więc były pogaduchy ogrodowe i Ania wszystko obcykała W końcu urlop jest do urlopowania nie?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Waclaw 21:46, 06 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anpi napisał(a)
W końcu urlop jest do urlopowania nie?


Podzielam Twoje zdanie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 21:48, 06 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
anpi napisał(a)
Dzisiaj znów leniuchowałam,była u mnie Ania -Anabuko, więc były pogaduchy ogrodowe i Ania wszystko obcykała W końcu urlop jest do urlopowania nie?

o ...lecę zobaczyć nowe fotki
a ja jeszcze 10 dni do urlopu ech
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:49, 06 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Waclaw napisał(a)


Podzielam Twoje zdanie

już niedługo i ja będę się urlopować
widziałam Twoją cudowną relację -ale cichaczem w pracy gapiłam i nic nie napisałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:01, 06 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Magleska napisał(a)

ja dziś skończyłam równać i odchwaszczać pod nowy trawnik -serdecznie mam dość …
wiem ,że przydałoby się i dobrej ziemi i kompostu dać ,ale teraz nie dam rady dokupić ….za dużo innych wydatków …wymieszałam z piaskiem i tyle ...po zimie i tak siądzie ,bo to świeży nasyp ,to wtedy dosypię dobroci ….

Lara teraz pachnąca ... polubiła ,czy ogon podkulony ?
Moją muszę zwabiać podstępem do kąpieli ….dziś byliśmy ją zaszczepić -to też trzeba było prawie na siłę ciągnąć

Wodę lubi, tylko słuchawki prysznicowej była niepewna, a najchetniej kapała by się na leżąco
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies