Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 16:46, 30 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
TAR napisał(a)
domuś swietny, tez bym taki chciala. i kratki mi sie na ogrodzeniu podobaja. na jakies pnacza?

jeszcze sie cofnelam do warzywnika - prima sort

i psiunki super. widze podobienstwo zachowania z moim duzym bialasem, piłka w paszczy, jak smoczek

warzywniki skrzynkowe sa super, sama mam ale zauwazylam jedna ich wade, szybciej przesycha w nich ziemia. w tym roku chce w swoich zrobic kratownice nawadniajace z rurek pcv.

Tarcia
domek już teraz też mi się podoba …..przeszedł wiele testów farb ….ponieważ był kupiony z wyprzedaży i ekspozycji miał wiele kolorów ,które może nie były brzydkie ,ale akurat mi nie pasowały...…... tak po prostu ,po babsku ….nie mogłam długo się zdecydować jaki kolor zostanie i jeszcze nic(żadna farba ) nie chciało tych rudości pokryć

…po wspólnym głosowaniu na forum dziewczyny radziły ten kolor …..więc pomyślałam czemu nie -przecież jak będzie zle ,to można znowu przemalować

….teraz jestem zadowolona.....a jak się zazieleni ,to też będzie ładniej



szkoda ,że dziś tak zimno i mokro -miałam nadzieję ,że eM pokończy mi tam wszystko i pojutrze posieję warzywka …..a tu lipa
z boku domku eM ma mi zrobić stolik roboczy -buda będzie schowana pod stołem ( i tak psica w niej nie siedzi -to domowy pieszczoch jest )

co do warzywnika -za domkiem chcę schować 2 mauzery 1000l na wodę ,bo faktycznie ziemia w nich szybciej przesycha i trzeba więcej podlewać ….

przy kratkach jest rabata owocowa tam sa winogrona ,ostrężyna bezkolcowa
malinek kilka ,3 borówki i pomiędzy nimi truskawki i poziomki ….

.w rogu jak jest stolik posadziłam montanę górską -ciekawe czy będzie chciała rosnąć tylko na prawą stronę

jeszcze tam jest sporo prac ,ale ja na razie na antybiotyku nie zamierzam się doprawić …..więc tylko łagodnie dokuczam eMowi ,żeby sam uciekał do ogrodu robić coś

moja psica zawsze coś musi mieć w pysku ….faktycznie ...jak smoczek hihi

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosiek33 16:55, 30 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo elegancki efekt uzyskałaś
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agania 17:17, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
A teraz czy przeszedł Ci przez głowę temat szklarni, ja pogodziłam dwa w jednym domek ogrodniczki ze szklarnią, w piątek już coś tam powysiewałam, dereń, kalina i horti stoją tu jak w poczekalni, czekam na resztę nasion
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margerytka40 17:24, 30 mar 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Madziu domek elegancki i warzywniczek w skrzyniach pięknie się prezentuje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 17:26, 30 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Agania napisał(a)
A teraz czy przeszedł Ci przez głowę temat szklarni, ja pogodziłam dwa w jednym domek ogrodniczki ze szklarnią, w piątek już coś tam powysiewałam, dereń, kalina i horti stoją tu jak w poczekalni, czekam na resztę nasion


Agatko super pomysł mi dałaś ….faktycznie -tu z boku ,można by połączyć domek i szklarenkę musze eMa zapytać co on na to

to raczej i tak w tym sezonie się nie uda ale pomarzyć można

właśnie...….. pocykałabyś jakieś foteczki nowe części użytkowej plisss


Gosiek33 napisał(a)
Bardzo elegancki efekt uzyskałaś


Gosiu bardzo dziękuję


Margerytka40 napisał(a)
Madziu domek elegancki i warzywniczek w skrzyniach pięknie się prezentuje


Asiu dziękuję za komplementy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ania111 17:28, 30 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Madziu


Domek piękny,
Skrzynie cudowne
Brak mi słów
Jak będzie cudnie latem
____________________
Ania Spelnione marzenie
inka74 18:49, 30 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15022
Świetnie wyszły te skrzynie i domek. Już sasanki masz takie cudne???

Jak zdrowie?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Johanka77 19:12, 30 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Madziaaa!!! Jaki super ten domek z tymi skrzyniami!
Masz działkę na działce

Ja tu zajęta swoimi płytami nawet nie zauważyłam, że tu taki fajny szary pościk

Najpiękniejszy kolor na świecie!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 19:12, 30 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
I z tymi brązowymi okiennicami - bomba!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
deszczowymaj 19:25, 30 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Madziuuuu jakiii piękny ten domek i ten kolor cudowny..na prawdę cud miód i skrzynie łohoho

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies