Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Gardener27 20:17, 23 mar 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja po dzisiejszej wertykulacji i porządkach w sadzie w podobnej pozycji do Twojego maleństwa

Donice super i już obsadzone, wiosna dodaje skrzydeł
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Magleska 20:22, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
SlonecznyOgrod napisał(a)
Żeś dzieciaka zamęczyła
Świetne zakupy, ja kupiłam donice takie tylko że szare, stoją puste jeszcze, a stoją tak już dobre 2 tygodnie.


Daria początkowo też chciałam szare ,ale wzięłam te na próbę i bardzo mi się spodobało -bo z szarymi to tak jakoś mi nie pasowało -za bardzo zlewało mi się z placykiem …. ciemno szare i białe mam na tarasie ...a na placyku będą takie ( bo na razie kazda z innej parafii ….-co miesiąc kupię sobie kilka i uzbieram tyle ile mi potrzeba

a dziecię faktycznie troszkę zmęczone ,ale nie narzekał dobrze na niego wpływa obecna dziewczyna - oby to już była ta na stałe ,bo ją bardzo lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:24, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Gardener27 napisał(a)
Ja po dzisiejszej wertykulacji i porządkach w sadzie w podobnej pozycji do Twojego maleństwa

Donice super i już obsadzone, wiosna dodaje skrzydeł


Przemek na razie tylko 3 będę kolekcjonować ,bo są śliczne -ożywiają mi tę szarość

mówisz ,że podobnie padłeś …..w sumie ja też ….ale takie pozytywne zmęczenie



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 20:24, 23 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Czyli cała rodzinka działała, ale fajnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 20:26, 23 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Po takim dniu endorfiny wierzchem wychodzą
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 20:35, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czyli cała rodzinka działała, ale fajnie

Sylwia prawie cała em na wyjeździe
i takie mam jeszcze bu...llo

widać pozostałe doniczki każda inna i nowe śliczne ,piękne ,cudne -czemu nie mam teraz jakiś urodzin ,albo imienin




jolanka napisał(a)
Po takim dniu endorfiny wierzchem wychodzą

jolu dokładnie ….pomimo,że plecy bolą ,to taka wspólna praca najbardziej cieszy
i moje nowe nabytki z bałaganem w tle jeszcze raz są śliczne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 20:36, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Sama taką ławkę chciałam więc tak jakoś mi się przypomniało. Sylwia bardziej profesjonalnie w Pinterest poszła, a właśnie o taką dokładnie mi chodziło. Fajny rodzinny dzień - przyjemne z pożytecznym
____________________
Anka Chaos kontrolowany
eVka 20:43, 23 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu sekundę mnie u Ciebie nie było i muszę nadrabiać. Muszę koniecznie powiedzieć, ze JA bym tej ławki za chiny ludowe nie wyrzucała, tylko zmieniłabym siedzisko na grubą szeroką koniecznie postarzaną dechę. Bedzie wyglądać rasowo i super wpisywać się w sielski klimat rabat.
Ale oczywiście jak wolisz betonową to nie zmuszam
W ogóle dzięki bo właśnie wpadłam na pomysł na swoją ławkę którą od zeszłego roku planuję pod orzechem
Super widać teraz areał nowy, ten rok będzie sie u Ciebie działo (tak jak i w zeszłym zresztą )
Synuś superowy, widać że fajny wesoły i porzadny chłopak z niego. Musisz być dumna.
Doniczki ceramiczne też mnie ostatnio zachwyciły, lubię heszczevtakie w stylu angielskim takie danusiowe i widziałam takie w Casto i chyba kupię.

P.s. ale bym zjadła taką kiełbaskę a nie szpitalny prowiant...
____________________
Aurelllia 21:08, 23 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ale syna zatyrałaś hahahha Zmiany bardzo fajne i super, że jest więcej miejsca na sadzenie nowych roślinek. Doniczki świetne
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Kasia_CS 21:48, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale u Ciebie się zawsze dzieje donice ceramiczne bardzo mi się podobają, ja niestety donice zawsze zaniedbuje i roślinki mają u mnie biednie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies