Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:41, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
deszczowymaj napisał(a)
Madziu donice piękne i bardzo ładnie obsadzone też zaczynam je zbierać ..teraz mam już aż dwie sztuki ale co tam ..pomalutku uzbieram większą ilość

Pomocnik wymęczony ale widać,że zadowolony


Joasiu cieszę się ,że Ci się spodobały ...…..powolutku uzbieramy sobie kolekcje ile planujesz mieć ?
na dobranoc kwiatucha zostawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:43, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Kasiek napisał(a)
Jest szalJest fajnie, przytulnie i zapraszajaco na wypoczynekTak ma byc.


Kasiu dziękuję cieszę się ,że tak uważasz ….może po prostu czepiam się sama siebie ,że tak sobie

a jak Twoje rewolucje ? zakończone ? pokażesz troszkę ….plissss



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 22:20, 24 mar 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Pomocne ręce niezbędne przy pracach ogrodowych. Bardzo ładne donice kupiłaś. I kompozycje trawkowo bratkowe fajnie wyszły. Właśnie sobie przypomniałam, że też mam nadprogramowe Ice dance i można by było zagospodarować do donicy przy wejściu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 22:28, 24 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)


Daria początkowo też chciałam szare ,ale wzięłam te na próbę i bardzo mi się spodobało -bo z szarymi to tak jakoś mi nie pasowało -za bardzo zlewało mi się z placykiem …. ciemno szare i białe mam na tarasie ...a na placyku będą takie ( bo na razie kazda z innej parafii ….-co miesiąc kupię sobie kilka i uzbieram tyle ile mi potrzeba

a dziecię faktycznie troszkę zmęczone ,ale nie narzekał dobrze na niego wpływa obecna dziewczyna - oby to już była ta na stałe ,bo ją bardzo lubię


Magda , a pamiętasz... za każdą paczkę ... do skarbonki i na rośliny, doniczki itp?
Wytrwałaś, czy będziesz znowu próbować odkładac?

Takie też fajne, ponadczasowe, bo takie były od zawsze no i teraz jak najbardziej modne.
A, no i zawsze w tym stylu dostaniesz je wszędzie, różne rozmiary, bo to klasyk.

Moje dziecię tak jak twoja młodsza 14.
Twój juz może wydoroślał, takie są etapy buntu, potem w dorosłości juz lepiej a i dziewczyna też może miec ten lepszy wpływ.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
anka_ 07:50, 25 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Magleska napisał(a)
za chwilę czeka mnie kolejne dorastanie ….aż się zaczynam bać -na razie ma 14
Moja młodsza trochę starsza i się zaczęło... I tak się zastanawiam jak człowiek przeżył te pierwsze zawirowania. Kiedyś od starszej usłyszałm- "wiesz Mamuś, ja to się dziwię, że ty mnie wtedy nie zatłukłaś... "

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kawa 10:10, 25 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madzia wilczysko sliczne
niesamowite ile masz w sobie energii żeby to wszystko ogarnąc i tu i tam ciągle cos dłubiesz

u mnie sezon grillowy też otwarty
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AngelikaX 10:29, 25 mar 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kamila u mnie też, grill w weekend odpalony...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 10:30, 25 mar 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magada śliczne kompozycje kwiatowe a ja dumam planuję evergoldy dac w donice i niebieskie bratki do nich, powinno ładnie kontrastować no chyba że do czasu wyjazdu do CO. mi się odmieni
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Kasiek 16:21, 25 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ja z poduchami dopiero od jutra...Taras trza umyc...Ale grille juz leca Na stojaco bylo...
____________________
Bawarka
Magleska 19:07, 25 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
inka74 napisał(a)
Pomocne ręce niezbędne przy pracach ogrodowych. Bardzo ładne donice kupiłaś. I kompozycje trawkowo bratkowe fajnie wyszły. Właśnie sobie przypomniałam, że też mam nadprogramowe Ice dance i można by było zagospodarować do donicy przy wejściu.


Iwonka

pomocne ręce są naprawdę dużym ułatwieniem

a wszystkie nadprogramowe trawki powtykałam do doniczek ( na razie takich brzydkich plastikowych ….ale niech rosną sobie -bo może mi się jeszcze przydadzą )



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies