Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

Anda 17:11, 04 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
tulucy napisał(a)
Udało mi się jeszcze wieczorem dostać się do Constance S. Porażone liście oberwałam z niej i z Herkulesa obok.


Trochę mnie szlag trafia, bo pozbyłam się swoich śliw, żeby nie mieć mszycy u siebie, a sąsiadowe drzewo w połowie nad moją rabatą, nie zna granic ni kordonów... Nie muszę chyba opisywać, jak wyglądają rośliny w tym miejscu żeby choć śliwki z tego drzewa były, to nie, od ładnych paru lat wszystko spada robaczywe albo scukrzone - a ja mam "zbiory"


A nie możesz po prostu ściąć tego co wisi nad rabatą?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 17:14, 04 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
U mnie też przywrotniki zżerają niektóre róże, a tak je lubię w tym połączeniu. Zastanawiam się dlaczego u nas nijak nie jest dostępna ta niższa odmiana, którą ma Ewa Anda.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
tulucy 17:17, 04 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ewa no nie bardzo, nie moje, nie ruszam.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 17:20, 04 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
tulucy napisał(a)
Ewa no nie bardzo, nie moje, nie ruszam.


U nas można ścinać wszystko co przerasta nad siatką i przeszkadza
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 17:21, 04 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Aniu ja upolowałam przywrotnik farerski, on jest malutki, a jeszcze teraz mam zamówiony czerwonostopy - wysokość dorosłego to 20 cm, może będzie lepszy. Jest jeszcze alpejski, ale właśnie nie wiem, czy go mam, czy też może to farerski wcześniej kupiony (kupiłam wtedy oba i jedna odmiana mi padła) - będę porównywać.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 17:28, 04 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ewo temat sąsiedzki mój jest ciężki i złożony
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 17:30, 04 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Aaaa źle napisałam, wcześniej kupiłam przywrotnik Hoppego i jakiś drugi, chyba alpejski. Któryś z nich mi padł.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
anulajda 17:50, 04 cze 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
tulucy napisał(a)
Ewa no nie bardzo, nie moje, nie ruszam.


Wszystko co wisi nad Twoim jest Twoje róże piękne
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kasya 19:29, 04 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42164
Łucja, tak podsumowując dzisiejszy dzień to powiem, ze bardzo ci wypiękniał ogródek i jest w nim bardzo milo
Fajnie ze różyczki się odwdzięczają i tak pieknie ci kwitną
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 19:50, 04 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Zana napisał(a)
U mnie też przywrotniki zżerają niektóre róże, a tak je lubię w tym połączeniu. Zastanawiam się dlaczego u nas nijak nie jest dostępna ta niższa odmiana, którą ma Ewa Anda.


Wysłałam kiedyś do dwóch osób z O. nasionka tego przywrotnika, ale nikomu nie wzeszły U mnie się sieje. W przyszłym roku te siewki posadzę do doniczek. Może ktoś będzie w pobliżu i je przywiezie do PL
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies