Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

inka74 00:13, 05 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Eee, też mam nalot robactwa
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kwartet 00:58, 05 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
A mówiłam że ta cytrynowa z przywrotnikiem fotogeniczna będzie.
Przy tej ilości róż wydałoby się że już nic innego się nie zmieści, nic bardziej mylnego.Ilość bylin powalająca i bardzo urozmaicona, naoglądałam sie dzisiaj różności, niektórych wogóle nie znałam.
Stare drzewa owocowe,w tym dwie ogromniaste morele(wszytko ogromniaste,hedera ma liscie wielkości dłoni)tworzą szkielet i do tego morze clematisów i to wszystko sfobodnie się przeplata.
Tak jak Asia napisała-angielski ogród w starym stylu
kwartet 01:00, 05 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Iwonka nie słuchaj Łucji i tak się rozchorujesz i tak.Ja zachorowalam na większość białych i jeszcze pare bylinek mi w oko wpadło
Kasya 02:28, 05 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
tulucy napisał(a)
Na koniec szczegół techniczny - moje liny do podwiązywania pnących - dziś zamontowane.


Przy całym cięciu tak się nie podrapałam, jak dziś przy podczepianiu Lykkefund i Veilchenblau. I niby one mają małe kolce i mało Bo przy Johnie Cabot - na zdjęciu - to akurat starałam się baaardzo uważać, bo on ma mega kolce.

Mowisz ze one maja kolce ? Hmm...
Twoja kolekcja jest juz niesamowita jest lista ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 06:55, 05 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Lucy, brak słów Już myślałam że mi przechodzi choroba różana a jak popatrzyłam na zdjęcia twojej kolekcji to od nowa serce pika
Połączenia z bylinami też świetne. A jaki bodziszek masz między różami? Może pisałyście ale jakoś mi umknęło.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mirkaka 07:37, 05 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
tulucy napisał(a)
Ewa no nie bardzo, nie moje, nie ruszam.


A ja ruszam, wszystko co wisi nad moimi rabatami i mi przeszkadza tnę, właściwie to sąsiad powinien to robić, ja pilnuję swoich krzaków i co poza płot wystaje tnę.
Teraz mam wielkie gałęzie jaśminu zaatakowane mszycą, wszystko pójdzie pod nóż
Po kwitnieniu oczywiście
Gdybyś porozmawiała z sąsiadem na pewno wyraziłby zgodę, on pewno nawet nie wie że Tobie to przeszkadza
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:50, 05 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Aaa, jestem chętna na siewki tych małych przywrotników lub nasionka jeśli uda Ci się je zebrać, oraz nasionka białego łubinu To wszystko oczywiście jeśli będzie Ci się chciało fatygować, Łucja

Nie wiem gdzie masz posadzone veilchenblau i Lykkefund, ale mam je obie i po 3-4 latach to potwory, muszą mieć baaardzo dużo miejsca
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mrokasia 08:15, 05 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No kochana, ale masz kolekcję!!! Piękne. I nareszcie doczekały się odpowiedniej prezentacji, znaczy aparat zrobił dobrą robotę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 08:30, 05 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ania żeś pojechała

Jolu bodziszków mam parę, dostane albo kupowane bez nazwy. Niektórymi to z chęcią się podzielę, bo bydlęta rosną wielkie i szybko (głównie ten fioletowy, który łapie się na foty z białą piwonią i Zefiryną.

Mirko, żaden problem, jeśli tylko się zawiążą nasionka. Sąsiad - nie zrozumie. Ale to nie forumowy temat.

Kasia no uzbierało się troszkę

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 08:33, 05 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasya napisał(a)

Mowisz ze one maja kolce ? Hmm...
Twoja kolekcja jest juz niesamowita jest lista ?


Kasiu lista była jakiś czas temu wczesną wiosną - nie chcę wklejać jeszcze raz, bo to przyznawanie się do wariactwa publiczne ciut krępuje

Teoretycznie Veilchenblau chyba nie ma, ale coś mnie podrapało Może sama Lykke
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies