Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

tulucy 21:03, 22 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Właśnie popatrzyłam na prognozy... Optymistyczne to one nie są...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Juzia 21:41, 22 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Same plagi egipskie w tym roku

I jeszcze głowa oberwała...
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magara 23:07, 22 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Łucja, bidaku z głową rozbitą
Na pocieszenie wyobraź sobie, że ja jak zapity menel wyglądam - wstałam dziś o 7 żeby przed deszczem zdążyć choć z chwastami chwilę powalczyć, zakładałam, że rano to żadne meszki ani inne badziewia nie żrą człowieka... No i siedzę teraz - lewa powieka spuchnięta, pod lewym okiem bania, prawy polik też bania, że o czole nie wspomnę Szczęśliwie poza twarzą wszystko inne miałam w miarę osłonięte, ale i tak jest słabo
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 23:10, 22 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
Magara, bardzo Ci współczuję, ale mnie tak rozśmieszyłaś tym opisem, że aż się pies obudził i przydreptał sprawdzić czemu tak rechoczę...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magara 23:46, 22 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Zuza, skandalicznie się zachowujesz i jeszcze psa obudziłaś
A ja tylko Lucy chciałam pocieszyć
No to jeszcze na pociesznie wszystkim ofiarom pogodowo-ogrodowo-robalowym napiszę, że się świecę jak psu jajca bo się właśnie wysmarowałam oliwką nagietkową, która ma łagodzić ukąszenia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 08:01, 23 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Inny sąsiad mnie wczoraj tym samym pocieszył, że nikt mi nie uwierzy w barierkę, tak samo jak jego żonie w komara - dziabnął ją dokładnie w powiekę i zapuchła bardzo. Obie wyglądamy jak ofiary przemocy...

Ale to i tak pikuś... kiedyś mnie rodzone dziecko - wówczas 14 miesięczne - załatwiło wylewką od bidetki - machnął wężykiem, a końcówka rąbnęła mnie dokładnie w nos - gwiazdy miałam w oczach, potem wylewy pod oczami, nosa mi nie złamał na szczęście, ale clou tego było to, że to było w Sylwestra. Dowody na szampańską zabawę miałam wypisane na twarzy.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasya 08:06, 23 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42175
tulucy napisał(a)
Inny sąsiad mnie wczoraj tym samym pocieszył, że nikt mi nie uwierzy w barierkę, tak samo jak jego żonie w komara - dziabnął ją dokładnie w powiekę i zapuchła bardzo. Obie wyglądamy jak ofiary przemocy...

Ale to i tak pikuś... kiedyś mnie rodzone dziecko - wówczas 14 miesięczne - załatwiło wylewką od bidetki - machnął wężykiem, a końcówka rąbnęła mnie dokładnie w nos - gwiazdy miałam w oczach, potem wylewy pod oczami, nosa mi nie złamał na szczęście, ale clou tego było to, że to było w Sylwestra. Dowody na szampańską zabawę miałam wypisane na twarzy.


Mój mąż w niedziele nurkował/skakał na główkę, jak kto woli...
w rabatke, wyszedł w błocie i zakrwawiony - rozcięta głowa 2 cm
Nie wiem czy się śmiać czy płakać
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Makao_J 08:07, 23 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Hahaha, się uśmiałam.
Współczuję kochana takich zbiegów okoliczności.

Ps. Ja chyba też wolę grzyba od suszy. Acz kolwiek mogłoby go nie być za dużo (tego grzyba).
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
tulucy 10:09, 23 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Wyszłam się przewietrzyć na taras

Sweet Laguna zapowiadał się pięknie... muszę ją wyczyścić i zobaczymy, co będzie dalej.


Teasing Georgia u mnie zdecydowanie pnąca - przeszła już na drugą stronę antonówki. Z powojnikiem Warszawska Nike


Natasha po deszczach


I taka rabatka
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 10:14, 23 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Pomponella



A tu chyba z lnem - wysiało mi się to coś z karmnika ptasiego - chyba len?? Ale niech się sieje, bo słodki i bardzo mi się podoba.


I mały problem z tym powojnikiem - nie bardzo chce iść na drzewko, to znaczy idzie, ale tak 1/3. 2/3 idą na róże obok - i pożerają mi QoS, Aphrodite i inne. Muszę mu zrobić pergolę - chyba taki łuk wstawię nad ścieżką... po stronie powojnika szeroki, po drugiej - tylko jedna podpora chyba, żeby nie zacieniać za bardzo. BTW - ta naparstnica po prawej jest już wyższa ode mnie, może to nie wynik, bo ja mam tylko 162, ale jednak...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies