Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » O ogrodzie myślę w koło...

Pokaż wątki Pokaż posty

O ogrodzie myślę w koło...

Michu87 15:01, 23 lip 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
Witajcie!
Za radą postanowiłam założyć własny wątek Co prawda mój ogród stanowią jak na razie same drzewa oraz trawnik, który zakładamy z mężem etapami. Realizację ogrodu wstrzymuje brak ogrodzenia...Za kilka dni wprowadzamy się do nowego domu...radość ogromna ale budżet woła o pomoc Na ten moment ogarniamy w miarę możliwości teren wokół domu, a gdy tylko pojawi się ogrodzenie, mam zamiar ruszyć z zakładaniem ogrodu. No tak...i tu mam dylemat. Celowo mówię "mam zamiar ruszyć" w sensie, że ja, bo tak szczerze powiedziawszy mąż mi odradza. Twierdzi, że nie dam rady z chwastami na rabatach, a pielenie zajmie mi 365 dni w roku Teren wokół domu dość spory, stąd także i moje obawy. Czy podołam? To się okaże. Trzymajcie za mnie kciuki.
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
omelka1 15:39, 23 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witam.Teren faktycznie spory.Na początek skup się na przygotowaniu podłoża a potem małymi kroczkami,najpierw może wysokie piętro bo ono najdłużej nabiera masy i oglądaj, zbieraj inspiracje i wiedzę.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Magleska 16:13, 23 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Witam i ja będę zaglądać i kibicuję lubię takie powstające nowe ogrody na doradzaniu niestety się nie znam pozdrawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Lolanka 12:33, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Całkiem spory kawałek ziemi. Trzymam kciuki
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Michu87 16:52, 24 lip 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
Hej. Jakiś czas temu stworzyłam taki poglądowy plan ewentualnych nasadzeń.
Chciałam aby oprócz prostych linii rabat pojawiły się gdzieś elementy koła bądź półkola. I od frontu wymyśliłam coś takiego...
Miszcz painta ze mnie
P.S - Dzięki dziewczyny za miłe słowa i wsparcie. Przyda się.
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
Michu87 16:57, 24 lip 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166

Tak jak mówiłam. Na tę chwilę są same drzewa...a i sześć kulek bukszpanowych w wyżwirowanym placyku. Pozdrawiam
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
Lolanka 18:52, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Mnie się plan podoba, ale ze mnie żaden ekspert. Za to mogę potwierdzić, że faktycznie miszczem paint'a jesteś bezsprzecznie
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
09:23, 01 sie 2017
Witam się u ciebie jakoś przeoczyłam twój wątek
09:25, 01 sie 2017
Zdecydowałaś się na linie, które ci zaproponowałam, czy coś zmieniasz?
Michu87 13:09, 16 sie 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
MonikA napisał(a)
Zdecydowałaś się na linie, które ci zaproponowałam, czy coś zmieniasz?



Hej! Linie są świetne ale mąż mi odradza. Uważa, że zbyt dużo pracy mnie to będzie kosztowało Mam znowu dylemat...
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies