Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Przetacznik 07:52, 07 paź 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Slawko patrzę i patrzę po co Ty jakieś zdjęcia ludzi wstawiłeś ... ; ) no nooo! Naturalistyczne to mało powiedziane...
____________________
reni 12:53, 12 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Następna sukienka





____________________
Ogród... reni
eliza3 11:39, 17 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Slawko napisał(a)


Piękny... nic więcej nie napiszę...no, może tylko to. że naprawdę bardzo mi się podoba, bardzo...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
weronika77 19:51, 19 paź 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
barbara_krajewska napisał(a)
Agatko, ja mam takie gwiazdki:



Basiu, gwiazdki haftowane śliczne. Ja robiłam dawno temu z białych papierowych paseczków. Lubilłam wtedy choinkę z białymi gwiazdkami i anielskim włosem, tylko.
Haftowałam też, malowałam, szydełkiem wykonałam wiele sukienek, garsonek, sweterków, obrusów itd. Również wiele na drutach. Muszę poszperać w starociach, może też coś pokażę.
A do ludzi, którzy coś potrafią zrobić własnymi rączkami i główką mam szczególny sentyment. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Agacia 15:10, 20 paź 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Jestem pod wrażeniem! Jesteście bardzo utalentowanymi ludźmi!!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
ell 22:06, 24 paź 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Slawko napisał(a)
...a tu jeszcze za czasów gdy projektowałem sobie domki Wtedy jeszcze chciałem studiować architekturę i urbanistykę ale wybrałem jednak architekturę krajobrazu, bo w tym w pełni będę mógł się mam nadzieję realizować... to po prostu kocham



przypomina mi to Szklany Dom w New Canaan.
Wzorowałeś się może na tym projekcie?
Pamiętam,że kiedyś, kiedyś zrobił na mnie ogromne wrażenie.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
barbara_kraj... 00:03, 25 paź 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
weronika77 napisał(a)

Basiu, gwiazdki haftowane śliczne. Ja robiłam dawno temu z białych papierowych paseczków. Lubilłam wtedy choinkę z białymi gwiazdkami i anielskim włosem, tylko.
Haftowałam też, malowałam, szydełkiem wykonałam wiele sukienek, garsonek, sweterków, obrusów itd. Również wiele na drutach. Muszę poszperać w starociach, może też coś pokażę.
A do ludzi, którzy coś potrafią zrobić własnymi rączkami i główką mam szczególny sentyment. Pozdrawiam serdecznie.

Weroniko, pewnie takie gwiazdki wspominasz...
Do dziś je robię. Można je w łańcuch połączyć Pozdrawiam również

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Slawko 00:05, 25 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
ell napisał(a)

...a tu jeszcze za czasów gdy projektowałem sobie domki Wtedy jeszcze chciałem studiować architekturę i urbanistykę ale wybrałem jednak architekturę krajobrazu, bo w tym w pełni będę mógł się mam nadzieję realizować... to po prostu kocham



przypomina mi to Szklany Dom w New Canaan.
Wzorowałeś się może na tym projekcie?
Pamiętam,że kiedyś, kiedyś zrobił na mnie ogromne wrażenie.


Kiedyś jak przeglądałem galerie właśnie z domami to mi się gdzieś ten dom przewinął ale nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia bym się nim inspirował...
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
reni 21:54, 27 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
sezon zimowy rozpoczęty







____________________
Ogród... reni
hanka_andrus 23:06, 27 paź 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Reni,piękne te golfy,ale ten z kwiatuszkiem....uroczy!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies