Gdzie jesteś » Forum » Róże » Różany TOP sezonu 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Różany TOP sezonu 2017

jolanka 06:32, 02 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ja też, Postaram się tez dołożyć tu swoje opinie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Madzenka 17:57, 02 wrz 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Swietny watek, zazanczam
U mnie będzie problem z tegorocznym rankingiem. Wszystkie roze jak jeden mąż złapały plamistośc. Wyjątek to zdrowa Asiryna (nazwa zobowiązuje ) i Artemis
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
_Martini_ 19:50, 02 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Zestawienie jest rewelacyjne! Opisy wiele mi rozjaśniły w głowie, podobnie zdjęcia. Taki TOP to nieoceniona pomoc przy planowaniu przyszłego sezonu
No to po kolei...
Pashmina u mnie zdecydowanie też nr 1.
Bardzo jestem uradowana, że tak wysoko oceniłaś Olivkę
Czy Stefka przejawia coś z łososiowego koloru? Mam takie nieodparte wrażenie.
Mariatheresia... znowu zatrzymuję się przy niej za sprawą zdjęć, które wstawiłaś. A dlaczego, to zaraz napiszę u siebie, żeby tu nie zaśmiecać.
Kurfurstin Sophie u mnie chyba najzdrowsza. Powoli buduje zgrabny niewielki krzew, sporo kwiatów jak na pierwszy sezon.
Cieszę się, że inne moje róże znalazły się na Twoich listach

Piękne masz purpurowe róże. Kusisz Munstead... A uroczą Parky sobie zapinowałam
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
inka74 07:11, 03 wrz 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14993
Super zestawienie! Zaznaczam! Dodam róże swoje bardziej może jako świeżaki, które mnie w tym roku zachwyciły. A możemy dodać zestawienia z poprzednich lat? Przynajmniej linki. Wszystko byłoby razem.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zagajanka 10:50, 03 wrz 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Jolu, bardzo chętnie zobaczymy Twoje zestawienie najlepszych różyc z tego sezonu.

Madżen, pomimo wszystko, czekamy na Twój TOP-10 r 2017! Corocznej tradycji musi się stać zadość!

Marti, Stefka jak się otworzy, to rzeczywiście ma w sobie trochę łososia , którego w pąku wcale nie widać. Taka zmienna, jak prawdziwa kobieta. Na temat reszty to u Ciebie napisałam.

Iwonko, zrobione: Różany TOP 2016

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
12:54, 03 wrz 2017
Janeczko duży buziak Ci się należy.Super wątek i ile podpowiedzi różanych.
mira 14:06, 03 wrz 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ładnie opisałaś swoje róże, cieszy mnie że pokazałaś krzaki bo ostatnio zwracam większą uwagę na to jak krzak zbudowany niż sam kwiat.

Mam z Twojej listy Artemis - to nie jest moja naj róża ale się pacha żeby być -
ja lubię owocowy zapach róż i mocny a ta raczej piżemem mi pachnie i to ino co
za to utworzyła szczupły wyprostowany krzak u mnie 1.80 i ten bardzo nieudany sezon różany w moim ogrodzie jest niekwestionowaną królową no i kwiaty w bukietach długo kwitną

Kolejna z listy to Aphrodite - uwielbiam ją i chyba więcej dokupię choć jak na razie jakoś mnie od róż coś odpycha po tym sezonie

Gdyby mi przeszła moja niechęć to tak na wszelki wypadek proszę napisz coś więcej na temat tych poniżej bo mam je już długo na oku


Kosmos (ADR)
Wife of Bath
Savoy Hotel

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kasiolaaa 21:22, 04 wrz 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Rewelacyjny Top Rozany wiele sie dowiedzialam roze cudowne no i jest moja ulubiona pashmina i eden rose to moje marzenie je miec ale niewiem gdzie ja je kupie ejjjj
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Zagajanka 21:31, 04 wrz 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Miro, napisałam o interesujących Ciebie różach u mnie.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Nowalijka 21:32, 04 wrz 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Kasiolaaa napisał(a)
Rewelacyjny Top Rozany wiele sie dowiedzialam roze cudowne no i jest moja ulubiona pashmina i eden rose to moje marzenie je miec ale niewiem gdzie ja je kupie ejjjj

Przyznam że pomysł na top różany bardzo fajny. Ja jako laik różany twz dużo dowiedziałam się. Jeszcze tej jesieni chciałabym dokupić 2-3 roze wysokie do max 1 m. I tez tak jak Kasiolaaa nie wiem gdzie ich szukać choc dostałam już pewne internetowe namiary.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies