Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

pawel_snopek 15:48, 27 gru 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cieszę się, że w nas wierzysz

W Was cała nadzieja
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 15:20, 31 gru 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Wszystko się zaczyna budzić do życia narcyzy, przebiśniegi, krokusy i wszystkie inne cebulowe. Pierwiosnki mają już kwiaty podobnie rozmaryn coś zawiązuje. A może zima zapomniała o mnie?
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 16:28, 31 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
U mnie aż tak nie zaawansowane , ale ciemierniki się budzą , kwitnie pierwiosnek i bratki, oraz mój oczar bez frędzelkowy.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AsiaK_Z 16:56, 31 gru 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Fakt, dziś znowu wiosna przyroda szaleje
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gosialuk 17:01, 31 gru 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Witaj Pawle. Kiedyś byłam u ciebie na samym początku, zakładania tego wątku, ale nie zaznaczyłam i jakoś nie trafiłam ponownie. Masz też duże różnice wysokości, to będę podczytywać jak je zagospodarowałeś. Pozdrawiam

____________________
Gosia Bylinowa łąka
Echinacea 17:59, 31 gru 2017


Dołączył: 10 paź 2017
Posty: 12
Przeczytałam cały wątek, teren trudny ale i doświadczenie u Ciebie nie małe więc na pewno sobie poradzisz. Przejrzę jeszcze stary wątek bo i ja mam do zagospodarowania skarpę z brzozami.
Będę podgladać Twoje zmagania, a na nowy rok życzę spełnienia wszystkich planów.
____________________
Słonecznego dnia.Pozdrawiam Baśka.
pawel_snopek 10:07, 01 sty 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
U mnie aż tak nie zaawansowane , ale ciemierniki się budzą , kwitnie pierwiosnek i bratki, oraz mój oczar bez frędzelkowy.

Od paru lat obserwuję większy przyrost roślin cebulowych w grudniu, teraz tylko czekać na śnieg a potem mróz bo jak będzie odwrotnie to będzie średnio ciekawie. A co to jest za oczar??
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 10:08, 01 sty 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
AsiaK_Z napisał(a)
Fakt, dziś znowu wiosna przyroda szaleje

Dzisiaj jest wybitna wiosna, temperatura jest iście wiosenna
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 10:24, 01 sty 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Gosialuk napisał(a)
Witaj Pawle. Kiedyś byłam u ciebie na samym początku, zakładania tego wątku, ale nie zaznaczyłam i jakoś nie trafiłam ponownie. Masz też duże różnice wysokości, to będę podczytywać jak je zagospodarowałeś. Pozdrawiam


Witaj Gosiu. Teren taki jak mój czy Twój to duże wyzwanie. Największym problemem dla mnie jest to że nieregularny ogród sprawia trudności logistyczne oraz to że trzeba się nieźle nakopać, przenieść spore ilości ziemi oraz innych materiałów. Ale jakoś trzeba sobie dawać radę. Zaglądaj ile wlezie mam sporo pomysłów na nowy teren. Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 10:35, 01 sty 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Echinacea napisał(a)
Przeczytałam cały wątek, teren trudny ale i doświadczenie u Ciebie nie małe więc na pewno sobie poradzisz. Przejrzę jeszcze stary wątek bo i ja mam do zagospodarowania skarpę z brzozami.
Będę podgladać Twoje zmagania, a na nowy rok życzę spełnienia wszystkich planów.


Troszkę mam doświadczenia niby, ale dopiero ten ogród pozwoli mi na zweryfikowanie mojej wiedzy i zdolności Stary wątek ma więcej fotek się tam więcej dzieje. Jak słyszę skarpa to już mnie ciarki przechodzą ale ze wszystkim trzeba sobie poradzić. Dziękuję za życzenia również życzę Tobie spełnienia wszystkich planów oraz pociechy z ogrodu Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies