Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Nallar 21:01, 28 kwi 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Tak dmuchałaś że chmurki doleciałaś nie tylko do Hani, u nas pada od rana.
Obiecana fotka będzie jak będzie można wyjść do ogródka.
Zdrówka życzę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Magleska 21:05, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18613
Basilikum napisał(a)
u nas w sumie bylo jakies 7 litrow. Dobre i to Wykopalam wieczorem kwiatka i cala bryla byla wilgotna

skoro mamy rame t czasami pojawia sie tez obraz



Iza rewelacyjne to koło świetnie Wam wyszło …...brak mi słów ,jak mi się podoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 21:11, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no ja sie zakochalam jak go zobaczylam na pinie, mamy miejsce na takie dekoracje i na szzescie udalo mi sie Emsuia namowic by zrobil
tak mysle, ze by po nim jakiejs rozy albo powojnika nie puscic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 21:22, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No to tak dmuchałaś że mi sie też zaraziło....

I leje od wczoraj..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basilikum 21:24, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
jak leje to super juz myslalam, ze jak napisalas zarazilo, ze Ci wiruski podeslalam

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
marba 21:24, 28 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Piękny obraz w pięknej ramie. Doskonały pomysł miałaś, Izabelko.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
mira 21:30, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Eh Iza ale działacie aż miło patrzeć, no i te wycieczki i wymiany - dla mnie to właśnie sedno ogrodowania.
Obejrzałam Freising - super dałaś relację.
Koło jest zarąbiste i ścieżka widzę na skalniaku będzie gdzies dalej?
Napisz mi adres i kiedy będziesz to może się uda zmobilizować i wyślę Ci co tam wynajdę - jeśli chcesz takie niespodzianki.

U mnie wczoraj była rewelacyjna pogoda i cały dzień w ogrodzie - bez slońca i wiatru i stale mżawka leciała - powietrze oczyszczone i wilgotne a od nocy leje i ogród pije i pije aż miło. Tak ma być kilka dni - zielono się zrobiło i goni ta wiosna - zdrowiej !
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kindzia 10:56, 29 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do nas też przydmuchałaś deszcz, pada od piątkowej nocy. Dobrze, że pada, ale dlaczego tak zimno???
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
pestka56 13:37, 29 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Eh, żeby takie pojenie ogrodu i do nas przyszło. Dmuchnijcie troszkę w stronę Mazowsza
____________________
Kasia
Basilikum 13:45, 29 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
mira napisał(a)
Eh Iza ale działacie aż miło patrzeć, no i te wycieczki i wymiany - dla mnie to właśnie sedno ogrodowania.
Obejrzałam Freising - super dałaś relację.
Koło jest zarąbiste i ścieżka widzę na skalniaku będzie gdzies dalej?
Napisz mi adres i kiedy będziesz to może się uda zmobilizować i wyślę Ci co tam wynajdę - jeśli chcesz takie niespodzianki.

U mnie wczoraj była rewelacyjna pogoda i cały dzień w ogrodzie - bez slońca i wiatru i stale mżawka leciała - powietrze oczyszczone i wilgotne a od nocy leje i ogród pije i pije aż miło. Tak ma być kilka dni - zielono się zrobiło i goni ta wiosna - zdrowiej !


relacja z wycieczki jeszcze nie skonczona, bedzie jeszcze pare fotek

Ta sciezka nad skalniakiem wg mojej konepcji powinna opadac w dol po drugiej stronie skalniaka ale R tak zrobil i stwierdzil, ze skonczone. Moze sie doczekam kiedys, ze i dalej zrobi, bo co ja tam moge sama

U nas od piatku pada i zimno, czyli w sumie nie, nie pada juz od niedzieli ale pogoda taka jakby mialo za chwile. Cos tam pokropilo ponoc dzis ma w nocy lepiej odlac znow.

Na niespodzianki oczywicie chetna jestem juz pisze PW

Kasiu zimno no ae rosinkom troche lzej po tych upalach i jak napadalo to teraz duzej beda ta wilgoc mialy. Damy rade te kilka dni.

Kasiu Pestko no patrz jakos Cie ominelo dmuchne jeszcze raz jak znow zacznie u nas.

Bylam u doka mam szkarlatyne i antybiotyk i jutro wolne lepiej mi juz wiec krzatam sie po domu. Ogrod musi poczekac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies