Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 16:51, 13 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
SlonecznyOgrod napisał(a)

Dobrze wiem jak to jest... ręce opadają z przemęczenia.
Ja nawet nie wiem na jakiej wysokości mam, muszę sobie zmierzyć.
Ale sięgałam z ziemi, co nie znaczy że prosto cięłam, raczej na czuba, bo ledwo sięgałam


Oj tak opadają
Ja tnę na małej drabinie , do tego rozciągam sznurek i tak tnę po sznurku ,żeby równo przyciąć...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 18:20, 13 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
2,20 mówicie, ja mam grabowo bukowy na niecałe 2, a już miałam problem z przycinką od góry, nawet z drabinki, ale ja na drabinkę wysoko nie wyjdę bo lęki mamAle może takim na wysięgniku by dało radę wyżej....niestety nie mam takich nożyc.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 18:31, 13 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
sylwia_slomczewska napisał(a)
2,20 mówicie, ja mam grabowo bukowy na niecałe 2, a już miałam problem z przycinką od góry, nawet z drabinki, ale ja na drabinkę wysoko nie wyjdę bo lęki mamAle może takim na wysięgniku by dało radę wyżej....niestety nie mam takich nożyc.

Ja w zeszłym roku ledwie sięgnęłam z drabinki i przycięłam na 2,5 m i w tym zdecydowałam obciąć na 2,20 i będzie git.

zastanawiałam się nad takimi nożycami na wysięgniku,ale nie wiem czy z ziemi bym równo przycięła,bo ja tnę po sznurku i muszę go widzieć ,dlatego tnę z drabinki... nożyce kupiłam akumulatorowe,więc są lekkie i kabel nie będzie się plątał
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 18:42, 13 lut 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolu nie zapomnij zdać relacji po cięciu. Ciekawa jestem jak z tymi akumulatorowymi, na ile baterii starcza. Sama mam ale na prąd i zastanawiałam się też nad takimi jak Twoje by w trudniej dostępnych miejscach nie bawić się z kablem.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 19:19, 13 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Margerytka40 napisał(a)
Wiolu nie zapomnij zdać relacji po cięciu. Ciekawa jestem jak z tymi akumulatorowymi, na ile baterii starcza. Sama mam ale na prąd i zastanawiałam się też nad takimi jak Twoje by w trudniej dostępnych miejscach nie bawić się z kablem.


Pewnie,że zdam.... ja kupiłam narazie z jednym akumulatorem,ale w każdej chwili mogę dokupić drugi... tylko najpierw chcę zobaczyć czy z jednym będzie ok...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 08:40, 18 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Mam nadzieję,że to ostatnie podrygi tak śnieżnej zimy...
Czekam na wiosnę,a póki co jest tak...









Pozdrawiam ciepło !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anda 08:47, 18 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Ojej, u Ciebie jeszcze zima rządzi. U mnie od dwóch dni 12 stopni, a śniegu w ogóle nie miałam, jedynie mróz -10 niestety.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiolka5_7 08:49, 18 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Anda napisał(a)
Ojej, u Ciebie jeszcze zima rządzi. U mnie od dwóch dni 12 stopni, a śniegu w ogóle nie miałam, jedynie mróz -10 niestety.


Tak rządzi niestety, wczoraj jeszcze dopadało,eh no,ale i u mnie plusy zapowiadają to zniknie ten śnieg...

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Roocika 09:27, 18 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale cudnie te chochoły z traw wyglądają
U nas też wciąż zima, dziś nad ranem było -13.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Wiolka5_7 09:29, 18 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Roocika napisał(a)
Ale cudnie te chochoły z traw wyglądają
U nas też wciąż zima, dziś nad ranem było -13.


Też mi się podobają
U mnie też mrozi ,ale widać plusy w prognozach, hurra !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies