Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 20:48, 29 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20725
Czosnki mam posadzone w doniczkach ,więc zrobiłam mały tetris.
Białe wysokie przesadziłam pomiędzy szałwie a niskie Purple sensation wokół świdośliwy... i teraz czosnki super sie prezentują









____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 10:26, 31 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5414
Wiolu czy masz u siebie może cisa hoseri? Wyczytałam, że nadaje się niskie obwódki i znalazłam szkółkę niedaleko siebie, gdzie będą w sprzedaży. Nie mam doświadczenia z tym cisem, a chciałam na takie prostopadłościany. Mam u siebie hicksi i hilli a tego hoseri nie widziałam na oczy
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Kasia_CS 11:18, 31 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przepięknie się te caradonny zapowiadają, moje są połową wysokości Twoich, haha zawsze lubilam Twoje płonące obwóki z Red barona - mojego chyba dzika poziomka stłumiła, bo w zeszłym roku już pojedyncze tylko kłoski wystawił, a ona wsciekle rozpanoszona. Ale ma smaczne i duże owocki i dla dzieci zostawiałam te krzaczki.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Wiolka5_7 11:25, 31 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20725
Wiaan napisał(a)
Wiolu czy masz u siebie może cisa hoseri? Wyczytałam, że nadaje się niskie obwódki i znalazłam szkółkę niedaleko siebie, gdzie będą w sprzedaży. Nie mam doświadczenia z tym cisem, a chciałam na takie prostopadłościany. Mam u siebie hicksi i hilli a tego hoseri nie widziałam na oczy


Nie mam tego cisa,ale Polinka ma z wątku " Ogrodowy powrót do dzieciństwa " wlasnie na niskie obwódki.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
MiluniaB 11:38, 31 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3390
Wiolka zapytam jeszcze u Ciebie - gdzie kupowałaś białe wysokie czosnki? Musze też takie mieć
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiolka5_7 11:56, 31 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20725
Kasia_CS napisał(a)
Przepięknie się te caradonny zapowiadają, moje są połową wysokości Twoich, haha zawsze lubilam Twoje płonące obwóki z Red barona - mojego chyba dzika poziomka stłumiła, bo w zeszłym roku już pojedyncze tylko kłoski wystawił, a ona wsciekle rozpanoszona. Ale ma smaczne i duże owocki i dla dzieci zostawiałam te krzaczki.


Uwielbiam te Caradonny,będzie za chwilę plama fioletu,który uwielbiam w ogrodzie
Obwódki z Red barona także uwielbiam
Jak dla dzieci to warto było te poziomki zostawić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:57, 31 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20725
MiluniaB napisał(a)
Wiolka zapytam jeszcze u Ciebie - gdzie kupowałaś białe wysokie czosnki? Musze też takie mieć


W Biedrze... one są pomylone,bo miały być fioletowe,więc nie wiem jaka to odmiana
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
pawel2806 12:33, 31 maj 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Białe czosnki z biedry to mt Everest niestety te z zeszłego roku pomylone bo są fioletowe
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Mirka 12:47, 31 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324



Wiolu te żółte hakone jak długo masz w ciągu dnia na słoneczku?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Wiolka5_7 13:20, 31 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20725
pawel2806 napisał(a)
Białe czosnki z biedry to mt Everest niestety te z zeszłego roku pomylone bo są fioletowe
możliwe,są wysokie 1m na pewno
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies