Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 18:17, 27 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20586
sierotka napisał(a)


Wiolu szybko nowe się pojawią teraz takie lata z tornadami nowe zjawisko od paru lat w Polsce .
Ta ostatnia pełna cudnie pachnie i jest do jedzenia
Wrzucę wieczorem nazwy bo są dosć trudne bym je zapamiętała od razu

Te trąby powietrzne jeszcze gorsze od gradu...ludzie stracili dach nad głową
Właśnie mają pojawiać się niestety u nas częściej...

Róże pachnące to wiem, ale do jedzenia to nie wiedziałam....w sumie na różach sto się nie znam

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Monia81 09:02, 28 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
Wiolu czytam o gradobiciu, smutne to... u nas upał, bez deszczu, susza się robi... ciężkie te zjawiska atmosferyczne u nas się robią... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
koliber 12:20, 28 maj 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Przyszłam w odwiedziny do Twojego ogrodu, a tu takie smutne wieści Mam nadzieję, że strat dużych nie ma.
U mnie na odwrót - susza. W niedzielę to nawet podlewałam warzywnik i cały ogród

Pozdrawiam i dobrej pogody życzę
____________________
Zielona przestrzeń
sierotka 12:57, 28 maj 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Wiolka5_7 napisał(a)

Te trąby powietrzne jeszcze gorsze od gradu...ludzie stracili dach nad głową
Właśnie mają pojawiać się niestety u nas częściej...

Róże pachnące to wiem, ale do jedzenia to nie wiedziałam....w sumie na różach sto się nie znam



Nioo smutne sprzątalam kiedyś koło domu po gradzie i strasznym tornadzie ):
Pani mi polecila tę jadalną cudnie pachnie chyba się pokuszę jeszcze na jedną jak te inne po 13 ,25 zeta ta jadalna 30
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Wiolka5_7 21:32, 28 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20586
Monia81 napisał(a)
Wiolu czytam o gradobiciu, smutne to... u nas upał, bez deszczu, susza się robi... ciężkie te zjawiska atmosferyczne u nas się robią... pozdrawiam

No smutne, choć jak słyszę u ludzi jakie straty, to u mnie to nic...u jednych susza u drugich za mokro...ta pogoda nie jest fajna...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:36, 28 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20586
koliber napisał(a)
Przyszłam w odwiedziny do Twojego ogrodu, a tu takie smutne wieści Mam nadzieję, że strat dużych nie ma.
U mnie na odwrót - susza. W niedzielę to nawet podlewałam warzywnik i cały ogród

Pozdrawiam i dobrej pogody życzę


Witaj
Są straty, ale nie aż tak duże jak u innych...oby to się nie powtórzyło...jedyny plus takiej pogody, że wszystko mam podlane

Pozdrówki, tobie deszczu życzę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:38, 28 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20586
sierotka napisał(a)


Nioo smutne sprzątalam kiedyś koło domu po gradzie i strasznym tornadzie ):
Pani mi polecila tę jadalną cudnie pachnie chyba się pokuszę jeszcze na jedną jak te inne po 13 ,25 zeta ta jadalna 30


Oby te zjawiska się nie powtarzały...

Ta jadalna to chyba nowość, dlatego cena taka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
inka74 21:45, 28 maj 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
O matulu. U ciebie też grad? Co się dzieje z tą pogodą. Współczuję bo wiem jak bardzo jest przykro patrząc na straty. Dobrze, że dom i wy w całości.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kaz742011 22:42, 28 maj 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Wiola strat współczuję. U nas wczoraj i dzisiaj bez deszczu. W sobotę przeszła burza. U mnie bez strat ale koleżanka z pracy co mieszka na drugim końcu miasta ogród ma zmasakrowany. Rośliny u niej fruwały, tak wiało. Do tego spadło okropnie dużo deszczu. Woda jej stała na trawniku i rabatach.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Anitka 06:43, 30 maj 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wiolu współczuje gradu, u mnie ten ostatnio też sporo poniszczył w ogrodzie, ale ta susza też daje się mocno we znaki, bo od tamtej pory nie padało. Nawet jak przez weekend straszne chmurzyska się kręciły z każdej strony to bardzo, to bardzo burzy chciałam, nawet na grad bym oko przymknęła Ale ani kropla deszczu nie spadła.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies