Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 07:29, 30 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20584
Anitka napisał(a)
Wiolu współczuje gradu, u mnie ten ostatnio też sporo poniszczył w ogrodzie, ale ta susza też daje się mocno we znaki, bo od tamtej pory nie padało. Nawet jak przez weekend straszne chmurzyska się kręciły z każdej strony to bardzo, to bardzo burzy chciałam, nawet na grad bym oko przymknęła Ale ani kropla deszczu nie spadła.

U mnie grad i ulewa , więc chociaż na suszę nie narzekam....
Wspólczuję ci tej suszy, bo to też nie fajnie...wiem , bo wcześniej u mnie była susza....ale może w końcu i do ciebie dotrze deszcz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 07:54, 30 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ze też tak po równo nie chcę ta pogoda dawać. U mnie susza ( rachunki za wodę wzrastają w gigantycznym tempie ) a u Ciebie leje. Miejmy tylko nadzieje,że to przejściowe. Pozdrawiam
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 16:18, 30 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20584
DorKa napisał(a)
Ze też tak po równo nie chcę ta pogoda dawać. U mnie susza ( rachunki za wodę wzrastają w gigantycznym tempie ) a u Ciebie leje. Miejmy tylko nadzieje,że to przejściowe. Pozdrawiam

Niestety nie ma tak jakby się chciało...życzę ci deszczu
Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
basia3012 16:35, 30 maj 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9547
Szkoda Wiolu Twoich roślinek. No taka ta pogoda dziwna, u nas upał, susza, u innych gradobicie. Ale chyba wolę samemu podlać niż taki grad miałby spaść jak u Ciebie. Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Wiolka5_7 17:08, 30 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20584
basia3012 napisał(a)
Szkoda Wiolu Twoich roślinek. No taka ta pogoda dziwna, u nas upał, susza, u innych gradobicie. Ale chyba wolę samemu podlać niż taki grad miałby spaść jak u Ciebie. Pozdrawiam.

Też z dwojga złego wolałabym suszę i podlewanie..

Pozdrowionka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wendy79 17:25, 30 maj 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Masz rację, że jedyne dobre z tego gradu, to podlany ogród. Sprzątam powoli po gradobiciu u mnie, ale dzisiaj co chwilę przechodzi jakiś burzowy front.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
MartaKozak 19:20, 30 maj 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Ale się dzieje u Ciebie, ostatnio tu byłam jakoś w styczniu, muszę zaglądać częściej
Czy ja dobrze przeczytałam że sama rozmnażasz jeżówki supreme cośtam, te różowe, pełne?
Jak?
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
anabuko1 21:07, 30 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
O kurcze.
U mnie sucho sucho.Ale gradu współczuje
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Wiolka5_7 22:27, 30 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20584
Wendy79 napisał(a)
Masz rację, że jedyne dobre z tego gradu, to podlany ogród. Sprzątam powoli po gradobiciu u mnie, ale dzisiaj co chwilę przechodzi jakiś burzowy front.

U mnie narazie upalnie...ale burze zapowiadają...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:37, 30 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20584
MartaKozak napisał(a)
Ale się dzieje u Ciebie, ostatnio tu byłam jakoś w styczniu, muszę zaglądać częściej
Czy ja dobrze przeczytałam że sama rozmnażasz jeżówki supreme cośtam, te różowe, pełne?
Jak?

Witaj
W zeszłym roku w kwietniu dzieliłam jeżówki Southern belle, gdy wypuściły listki...poprostu wykopałam sadzonkę i ciach nożem na pół i potem jeszcze na kilka części
A jesienią podzieliłam znowu jeżówki Pink Sensation, z 2 szt. zrobiłam aż 12 szt. więc trochę zaoszczędziłam na inne roślinki...
Tak samo dzieliłam szałwię omszoną, liatry no i trawy ozdobne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies