Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 20:46, 21 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Zuzka25 napisał(a)
ok , dzięki w sumie na żywo jeszcze jej nie widziałam


Popatrz sobie w Google... na niektórych fotkach widać dokładnie te 2 kolorowe źdźbła...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Helen 06:07, 22 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Wiolka, fajnie że już miałaś czas pójść do ogródka. Lubię, gdy ogród jest zadbany
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiolka5_7 08:14, 22 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Helen napisał(a)
Wiolka, fajnie że już miałaś czas pójść do ogródka. Lubię, gdy ogród jest zadbany


Małymi krokami ogarniam to co jest do zrobienia jak jest okazja
Ja już na zimę nie czekam, chcę wiosny i deszczu,bo sucho jak diabli....patrząc na temperatury w przyszłym tyg. to wiosna coraz bliżej...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
zawitka 08:56, 22 sty 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Dzięki za instrukcją ,W takim razie mam u siebie seslerię skalną zielona fajna jest i też ją rozmnożę a zdobyć muszę tę jesienną bo mi bardziej pasuje kolor.Pozdrawiam

A i ciekawostka z tymi obrzeżami lecę do Polinki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Margerytka40 10:08, 22 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajnie, że podziałałaś. Nic tak dobrze nie robi jak takie robótki. Czyli otwarcie sezonu? .
Też coś chciałam wczoraj zrobić ale szybko uciekłam do domu. Zimny wiatr skutecznie mnie przegnał. Dziś jeszcze gorzej. Przyszły tydzień ma być podobno bardziej przyjazny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
BKosimkArt 11:25, 22 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Witaj Wiolu w Nowym Roku
Szalejesz dziewczyno! Już sezon rozpoczęty... szok
Chociaż w sumie wczoraj mi tata powiedział że u niego ranniki w pełnym rozkwicie, przebiśniegi też startuj, ciemierniki kwitną... szokujące.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
nicol21 11:31, 22 sty 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Widzę, że szalenstwo czekania na wiosnę i dobra pogoda przyspieszają prace. I dobrze! Zobaczysz, że jeszcze duuużo roślin zmieścisz w ogrodzie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
kawa8002 12:01, 22 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Bardzo dziękuję za fotorelację z cięcia.
Przybierałam się w najbliższy weekend, ale u mnie dla odmiany ma być zimno. Niedziela była cudowna, więc tez troszkę poszwendałam się po ogrodzie. Tulipany maja 2-centymetrowe kły, ogarnęłam pozostałe liście i zielsko. Rośliny w blokach startowych, a może jeszcze zima nas zaskoczy.
____________________
Kasia między polem a lasem
leon60 12:33, 22 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ja tez juz po cieciu niemal 200szt seslerii poszlo pod sekator
Skalna zaczyna kwitnac...
Sezon zaczety
Pozdrowki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Wiolka5_7 13:24, 22 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
zawitka napisał(a)
Dzięki za instrukcją ,W takim razie mam u siebie seslerię skalną zielona fajna jest i też ją rozmnożę a zdobyć muszę tę jesienną bo mi bardziej pasuje kolor.Pozdrawiam

A i ciekawostka z tymi obrzeżami lecę do Polinki

Proszę
Seslerie wszystkie fajne ,też będę rozmnażać
Ja kolejne jesienne już mam zamówione

Pozdrawiam

Obrzeża są super i nie kosztowały dużo...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies