Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

UlaB 23:08, 25 sty 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
kawa8002 napisał(a)
U mnie ciemiernikow jeszcze nie ma. Ani w B. Ani w Lidlu ani w casto. Też chciałam na próbę kupić. Może w moim rejonie jeszcze za wcześnie.


Kasia, są! Kupilam dzisiaj 2 ostatnie w B. W lidlu jeszcze nie bylo na pewno, w budowlanych tez nie ma chociaz info na stronie wskazuje na cos innego....
Nie jest za wczesnie - sadze co roku do donic, a gruntowe juz mi kwitną (orientalne). Dzisiejsze mam posadzone - bez hartowania (dodatnie temperatury). Rano ocenie jak sie mają
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
kawa8002 07:32, 26 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
UlaB napisał(a)


Kasia, są! Kupilam dzisiaj 2 ostatnie w B. W lidlu jeszcze nie bylo na pewno, w budowlanych tez nie ma chociaz info na stronie wskazuje na cos innego....
Nie jest za wczesnie - sadze co roku do donic, a gruntowe juz mi kwitną (orientalne). Dzisiejsze mam posadzone - bez hartowania (dodatnie temperatury). Rano ocenie jak sie mają



To muszę czuwać
____________________
Kasia między polem a lasem
Margerytka40 08:21, 26 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajnie, że udało się ciemierniki kupić, szkoda że nie tyle co chciałaś ale pewnie jeszcze będą. To dopiero początek sprzedaży, tak myślę. Ja czekam na kwitnienie swoich. Dostałam siewki od Bogdzi naszej dwa lata temu. Ładnie poprzyrastały, liście duże, kwiatków nie widać na razie ale może jeszcze się namyślą. Zaglądam do nich i tak jakby coś wyłazi. Muszę im wiosną skorupek podsypać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
BKosimkArt 09:57, 26 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Aż pojechałam i ja zobaczyć czy u mnie są... ale niestety? Ani jednego ciemiernika
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
UlaB 10:24, 26 sty 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Panie mówiły ze przyjechało mało. I chyba nie do kazdej B. To na pewno początki.
Noc w donicy przy furtce bez uszczerbku. Moim zdaniem domowe temperatury im nie służą i nie trzeba ich wstawiac na noc do domu, zwłaszcza przy tych temperaturach.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
AgataM 19:10, 26 sty 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
W naszej B było sporo,nawet ładne sadzonki. Już miałam 5 doniczek w wózku, ale wycofałam się. Pierwszy raz powstrzymałam się od zakupu. Nie bardzo gdzie mam wsadzić. Wolę skupić się na chortensjach i trawach.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Wiolka5_7 19:11, 26 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
kawa8002 napisał(a)
U mnie ciemiernikow jeszcze nie ma. Ani w B. Ani w Lidlu ani w casto. Też chciałam na próbę kupić. Może w moim rejonie jeszcze za wcześnie.

Albo nie dali albo ludzie wykupili....podobno nie w każdej B.jest ten sam asortyment...Ale myśleę,że jeszcze będą na pewno w LM i O.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 19:14, 26 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Margerytka40 napisał(a)
Fajnie, że udało się ciemierniki kupić, szkoda że nie tyle co chciałaś ale pewnie jeszcze będą. To dopiero początek sprzedaży, tak myślę. Ja czekam na kwitnienie swoich. Dostałam siewki od Bogdzi naszej dwa lata temu. Ładnie poprzyrastały, liście duże, kwiatków nie widać na razie ale może jeszcze się namyślą. Zaglądam do nich i tak jakby coś wyłazi. Muszę im wiosną skorupek podsypać

Dobre i te 2 1 szt. dokupię i narazie stop. Zobaczę jak przez rok będą rosły i może będzie ich więcej

Pewnie Twoje zakwitną niedługo....właśnie czytałam,że się rozsiewają...super
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zuzka25 19:30, 26 sty 2020


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Myślę, że sezon na ich sprzedaż dopiero się zaczyna. Pierwsze swoje kupowałam pod koniec lutego
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Wiolka5_7 19:40, 26 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
BKosimkArt napisał(a)
Aż pojechałam i ja zobaczyć czy u mnie są... ale niestety? Ani jednego ciemiernika


Myślę Basiu ,że albo mało przyjechało i ludzie wykupili ,albo nie było wcale....bo w nie kazdej B .jest ten sam towar....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies