Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 17:55, 01 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Dominika11 napisał(a)
wkopany pojemnik mam na 12000 litrów, jeżeli wody zejdzie poniżej poziomu zamontowanego wskaźnika to pobiera z sieci. Dobra sprawa, polecam

WoW to niezłej wielkości masz ten zbiornik, super sprawa
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 17:55, 01 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Dominika11 napisał(a)
Zmiany na duży plus

Fajnie,że Ci się podoba, dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dominika11 17:56, 01 lut 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Ale i tak deszczówki brakuje jak nie pada
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 17:58, 01 lut 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Wiolka5_7 napisał(a)

Fajnie,że Ci się podoba, dzięki
bardzo, a jak obsadzisz roślinami to dopiero będzie efekt wow
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Nowa12 18:03, 01 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zmiana na duży plus. Chociaż mowiłaś że nie możesz bo ci się nie zgra z trzmielinkami .
Ale naprawdę jest lepiej i miejsce na nowe pomysły się pojawiło. A trawnik dopełni reszty.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
kasiab 18:10, 01 lut 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1516
Wiolka5_7 napisał(a)

Też mi się podoba ,dzięki
Jeszcze tylko niech trawki przyjdą,inne podzielić,cisy i hakone wysadzić

Fajnie,że popracowałaś w ogrodzie
Mój się trochę najęczał,bo ziemia była wilgotna...ha ha
Emek Jeszcze Ci pomoże innym razem
Już swojemu zapowiedziałam kolejną pracę....cięcie żywopłotu...tylko musimy się wstrzelić w pogodę


Mówisz że pomoże? Nie sądzę... Na pewno nie teraz.... Dlatego robie miejsce pod warzywnik żeby zaszczepić w nim ogrodowego bakcyla... Jego zadanie to będą skrzynie na warzywa (jeszcze nie wie; poki co ide w zaparte że to jest proste jak drut i nawet z dziećmi dam radę). Tak sobie pomyślałam ze jak na moim pustkowiu bedzie je codziennie widywal z salonu....ba nasi goście będą je widzieć i chwalić go za ich wykonanie to zaangazuje się i szybko zrobi placyk pod palenisko a zaraz za nim posadzi drzewo zeby miec gdzie powiesić hamak taki mam zagmatwany plan. Przod i bok czekaja na obsadzenie gotowe od kwietnia powinnam tym sie zająć jednak bede potrzebować pomocy mego lubego i chcę żeby ta inicjatywa wyszła od niego. Takze zachecanie mam w planie a zanim to nastapi musze ostro ryc
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Wiolka5_7 18:25, 01 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Dominika11 napisał(a)
Ale i tak deszczówki brakuje jak nie pada


Jeśli ma się spory ogród to tej wody jednak potrzeba ...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:27, 01 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Dominika11 napisał(a)
bardzo, a jak obsadzisz roślinami to dopiero będzie efekt wow

Oby ,bo więcej zmian na wjazdowej nie planuję
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:31, 01 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Nowa12 napisał(a)
Zmiana na duży plus. Chociaż mowiłaś że nie możesz bo ci się nie zgra z trzmielinkami .
Ale naprawdę jest lepiej i miejsce na nowe pomysły się pojawiło. A trawnik dopełni reszty.



To prawda mówiłam, ale pochodziłam, popatrzyłam z kazdej strony i stwierdziłam,że kilka tetrisów zrobię i będzie jednak dobrze

Rabaty są tam teraz baardzo głębokie, już na pewno nie poszerzę nawet kawałek, bo tego trawnika musi chociaż chusteczka zostać
Właśnie muszę obliczyć ile nasion kupić...

Cieszę ,że nie tylko mi się podoba,dzięki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:41, 01 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
kasiab napisał(a)


Mówisz że pomoże? Nie sądzę... Na pewno nie teraz.... Dlatego robie miejsce pod warzywnik żeby zaszczepić w nim ogrodowego bakcyla... Jego zadanie to będą skrzynie na warzywa (jeszcze nie wie; poki co ide w zaparte że to jest proste jak drut i nawet z dziećmi dam radę). Tak sobie pomyślałam ze jak na moim pustkowiu bedzie je codziennie widywal z salonu....ba nasi goście będą je widzieć i chwalić go za ich wykonanie to zaangazuje się i szybko zrobi placyk pod palenisko a zaraz za nim posadzi drzewo zeby miec gdzie powiesić hamak taki mam zagmatwany plan. Przod i bok czekaja na obsadzenie gotowe od kwietnia powinnam tym sie zająć jednak bede potrzebować pomocy mego lubego i chcę żeby ta inicjatywa wyszła od niego. Takze zachecanie mam w planie a zanim to nastapi musze ostro ryc


Widzę,że Twój eM by się dogadał z moim
Mój wogole nie lubi prac technicznych czy budowlanych, nie lubi prac w ogrodzie także,ale lubi za to mieć ładnie.... więc koniec końców zrobi,ale ile się najęczy...

Sporo prac planujesz na ten sezon,więc eM koniecznie musi się zaangażować

Ryj ryj kochana i chwal się postępami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies