Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 00:16, 08 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
basia3012 napisał(a)
Mi też ta ścieżka krokusowa bardzo się podoba.
Czy jakieś cudeńka robiłaś Aniu zimą? Ta donica, pięknie pomalowana, to chyba wcześniej zrobiona? Czy farbą akrylową ja malowałaś? Muszę ją poszukać u Ciebie. Może kiedyś podobną bym zrobiła? Aniu, a jak roślinki w niej przezimowały? Bo ona plastikowa chyba?

Basiu, a o którą donicę Ci chodzi?
Zimą, oprócz dekoracji świątecznych nic ciekawego nie tworzyłam. Praca, pilnowanie wnuków i domowe obowiązki pochłaniały cały czas. Trochę chorowałam, więc sporo tworzyło się też zaległości domowych i w pracy, więc ciągle jakaś gonitwa... A jak już była jakaś wolna chwila, to ogarniało mnie jakieś lenistwo, siadałam na kanapie i zaglądałam na wątki forum, choć z pisaniem też leniwie było
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
katel 11:18, 08 mar 2020


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Aniu dziekuje za chryzanteme , o lilii pamietam oczywiście, przesadziłam ja jesienią i było multum maciupeńkich cebulek - w jednym miejscu pies mi je rozkopał ale reszta powinna być Ok. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
anabuko1 16:43, 08 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
anpi napisał(a)

Oj cieszą, cieszą...
Z dnia na dzień jest ich coraz więcej.Moja krokusowa ścieżka zaczyna być widoczna

Tylko ta pogoda w kratkę nie cieszy.
Ale i tak fajnie, że udało mi się, nam z mężem coś już ogarnąć z większych prac ogrodowych
Śliczne te krokusikowe słoneczka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 18:55, 10 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
Dorota123 napisał(a)
Piękna ta wstążka z krokusów, no i ten energetyczny kolor. Od razu cieplej się robi, chociaż na polu szaro, buro i ponuro.

Krokusy posadziłam tam, gdzie będę ich najwięcej widziała z okien domu Nawet jak jest pochmurno i za zimno by iść do ogrodu lub wyjść nie mam czasu, zawsze miło choć zerknąć na te słoneczne choć stulone łebki krokusów Mam zamiar mieć ich coraz więcej w ogrodzie!
A dziś piękna słoneczna pogoda. Rozsypałam podłoże popieczarkowe na kolejne rabaty. Zaczęłam wyciągać pomału dekoracje ogrodowe!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 19:57, 10 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
agapant napisał(a)
Dzisiaj ciepło, chyba się napracowałaś.
Ja byłam tylko trzy godzinki, jedną rabatę dałam radę ogarnąć.
Chryzantema posadzona.

Ja niewiele podziałałam w sobotę w ogrodzie bo nadganiałam zaległości zawodowe i domowe obowiązki. Nawet ciasteczko na niedzielę zrobiłam
Ale jak tylko pogoda pozwala, to wyskakuję na jakieś dwie godzinki dziennie do ogrodu, z czego część tego czasu to planowanie i fotki Ale jakoś pomału się ogarnie...
Mój student przywiózł mi w sobotę z Ob... ciemierniki. Pewnie wypad do Jasionki sobie darujemy gdyby nawet jakimś cudem nie odwołali?
Chryzantemka niech dobrze rośnie!!!


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:29, 10 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
katel napisał(a)
Aniu dziekuje za chryzanteme , o lilii pamietam oczywiście, przesadziłam ja jesienią i było multum maciupeńkich cebulek - w jednym miejscu pies mi je rozkopał ale reszta powinna być Ok. Pozdrawiam

Już się cieszę na myśl o lilijce
Chryzantem niech się ładnie rozrasta,ja swoje znowu podsypałam ziemią po pieczarkową ( a ona z obornikiem)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:54, 10 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
Moje przylaszczki dopiero zaczynają kwitnąć

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 07:32, 11 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
anpi napisał(a)




Cudne cuemierniki.
Fajnie, że uadalo mi się he podziwiać na żywo.
Osloneczniony ogród wygląda tak radośnie tak już ładniej
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ania111 08:53, 11 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Aniu ,

Jestem z rewizytą

cudowne krokusy , przylaszczki i niecierpki ,
pięknuitko w tym twoim ogrodzie
I jak kolorowo
____________________
Ania Spelnione marzenie
Ewa777 19:06, 11 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18482
Śliczne ciemierniki Fajnie, że są dostępne w naszych sklepach
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies