Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Basieksp 12:10, 02 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
Zgadzam się z Tobą co do Ogrodowiska, mnie mocno mobilizuje do pracy jak oglądam wszystkie te piękne zadbane ogrody i to jest fajne Twój jest jednym z moich ulubionych które podglądam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 12:26, 02 wrz 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8179
Luis Odie

Sommerwind

Palais Royal
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 12:58, 02 wrz 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8179
Basieksp napisał(a)
Zgadzam się z Tobą co do Ogrodowiska, mnie mocno mobilizuje do pracy jak oglądam wszystkie te piękne zadbane ogrody i to jest fajne Twój jest jednym z moich ulubionych które podglądam

Bardzo mi miło!
Mnie trochę gubi to, że chciałabym mieć prawie wszystkie kwiaty, bo drzewa i krzewy już wybiórczo. A mam nieduży ogród i wszystkiego nie pomieszczę. A jednak byliny robią większe wrażenie w dużych kępach, po kilka sztuk.Tak więc sadzę wszystko co mi się spodoba, a potem jak się sprawdzi i ładnie się u mnie rozrasta, dzielę i zastępuję to co u mnie nie daje rady. Albo dokupuje wtedy kolejne sztuki tej samej rośliny.Bo najczęściej na początku wychodziłam ze szkółki, czy sklepu ogrodniczego z pojedynczymi sztukami, bo chciałam mieć jak najwięcej różności. Nie mogę też zdecydować się na jeden styl w ogrodzie, dlatego gimnastykuję się nad połączeniem tych wszystkich moich"zachciewajek"
Ale może właśnie przez to mój ogród jest trochę "inny", a najważniejsze by podobał się mnie i bliskim,... a jak podoba się jeszcze wielu innym osobom to wtedy jestem bardzo dumna z siebie Bo z moich pomocników, czyli męża i syna to cały czas jestem dumna, że tyle architektonicznych dodatków wykonali do ogrodu spełniając moje marzenia!!!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 13:06, 02 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
Nad ceglaną ścianą już się zachwycałam, jest super a teraz podziwiam te betonowe donice i komplet, taki fajny klimat i nastrój robią w ogrodzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 23:08, 04 wrz 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aniu, u Ciebie to kolorowy zawrót głowy, nie mogę wybrać czegoś najładniejszego, bo wszystko mi się podoba
Ja to dopiero mam mały ogród, a chciejstw dużo
Moja lista ciągle się powiększa, a po wizycie u Ciebie to długopis się rozgrzał do czerwoności
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
andzia458 23:10, 04 wrz 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Wszystko piękne ale biały płotek przeuroczy.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Magleska 04:58, 05 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Aniu
same śliczności u Ciebie
nie mogę się napatrzeć-tyle różnych ,ciekawych zakątków ,a ilość odmian kwiatów -rewelacja ....ja też nie umiem się ograniczać-wszystkie kwiaty lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anpi 09:08, 05 wrz 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8179
Basieksp napisał(a)
Nad ceglaną ścianą już się zachwycałam, jest super a teraz podziwiam te betonowe donice i komplet, taki fajny klimat i nastrój robią w ogrodzie

Basiu, dzieki za pochwały. Ciekawe którymi donicami się zachwycasz? Ta z rojnikami faktycznie częściowo betonowa( z hypertufy), a te z begoniami to takie osłonki na donice , robiłam ze steroduru + styropianowe i gipsowe dekory, malowałam pod ten betonowy komplet stołu z ławkami

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 09:17, 05 wrz 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8179
gogo napisał(a)
Aniu, u Ciebie to kolorowy zawrót głowy, nie mogę wybrać czegoś najładniejszego, bo wszystko mi się podoba
Ja to dopiero mam mały ogród, a chciejstw dużo
Moja lista ciągle się powiększa, a po wizycie u Ciebie to długopis się rozgrzał do czerwoności

Mnie tego lata zachwycił kłosowiec od Iwonki. Stanowi teraz spory akcent kolorystyczny w ogrodzie i przyciąga niesamowite ilości motyli i wszelkich innych bzyczków
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 09:24, 05 wrz 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8179
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies