Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

sylwia_slomc... 20:59, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
anpi napisał(a)

Po lewej z etykietki wynika, że rozplenica Moudry, ale na nią nie wygląda i jeszcze w ogóle nie kwitła. A po prawej stronie Miskant Sioux, należy do miniatur. Polecam długo jest kolorowy.


Może być moudry, moja podobna. Z nią niestety jest tak, że często nie zdąża z kwitnieniem u mnie. W ciągu 5 lat zakwitła mi razWtedy jak była ta ogromna susza w lecie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:08, 24 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Tak , to może być Moudry.
Pokrój ma odpowiedni do tej odmiany.

Mogła nie zakwitnąć.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Aurelllia 21:13, 24 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Aniu gratulacje !!!! To będziemy podziwiac Twój ogród w znajomym czasopiśmie
U mnie Moudry też wybrzydza i w tym roku nie chciała zakwitnąc w końcu się zdecydowała ze dwa tygodnie temu to ochłodzenie przyszło i te kłosy takie niewykształcone i dosłownie parę
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sylwia_slomc... 21:16, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
anpi napisał(a)

Znów miałam nalot na trawnik. Zryty tak samo.
I dodatkowo niezły podkop pod białą furtką tej samej nocy. Wygląda mi to na psią robotę( jakiś obcy,bo ja nie mam) Muszę tam położyć jakieś płytki lub wkopać niski krawężnik " w progu " furtki, bo widzę ślady na tej wykopanej ziemi że co noc się przedziera i wraca z powrotem. Czego on szuka w ogrodzie?
Chryzantemy na pewno Ci Grażynko zakwitły skoro widziałaś, że rosną po zimie.
Ja jeszcze nie wysadziłam do gruntu tegorocznych

Twoje i innych zachwyty bardzo mnie cieszą! A ostatnio zostałam doceniona, a raczej mój ogród w konkursie magazynu Mój Piękny Ogród "Ogrodnik doskonały 2020-Lato!" Szczegółami niebawem się pochwalę Bo przecież to wielka zasługa też Ogrodowiska, jego pośredni wpływ na wygląd mojego ogrodu


Brawo!!!
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:25, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Doczytałam, że masz pewność, że to ptaki w trawniku ryją, ale widziałam ostatnio na fotopułapce jak identyczne zostawiał w trawniku borsuk, jest szansa, że mógłby się dostać do ogrodu? Wiem, ze ogrodzone i dzik nie wejdzie, ale borsuk ma inne gabaryty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
agapant 22:12, 24 lis 2020


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1290
Ania gratulacje, zdradź więcej szczegółów. Czekam z niecierpliwością.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Basieksp 22:21, 24 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Gratuluję wygranej konkursu podglądam Twój ogrod, jako jeden z moich ulubionych, a mam pernumeratę Mój piękny ogród" będę oglądać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Nowa12 22:43, 24 lis 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A w którym numerze Mojego Ogrodu?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anpi 23:00, 24 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Dobra, będę się chwalić! I dzielić się z Wami moją radośćią!!!:
Zostałam laureatem konkursu Doskonały Ogrodnik 2020-Lato, organizowanym na str. internetowej magazynu Mój Piękny Ogród, tu jest ogłoszenie wyników(jestem pod numeren 4), tutaj możecie obejrzeć moje zgłoszone zdjęcia.
Zdjęcia mogą być wykorzystane w magazynie, ale podejrzewam, że dopiero w przyszłym roku, bo w ostatnich numerach były z zeszłorocznych konkursów.
Rozstrzygnięcie było już jakiś czas temu ale nagroda dotarła dopiero teraz więc dopiero się chwalę Cieszy mnie niezmiernie bo będzie bardzo przydatna w ogrodzie
Buziaki dla wszystkich z Ogrodowiska, którzy świadomie bądź nieświadomie przyczynili się pośrednio by mój ogród wyglądał jak wygląda
A przede wszystkim dla eMa, który mnie namówił i zmobilizował do wzięcia udziału w konkursie i syna, który pomógł technicznie w zgłoszeniu Obaj też mają wielki wkład w wygląd ogrodu, a przede wszystkim w architekturę która go urozmaica!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:12, 24 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
To moje nagrody. Myślę, że mogę się pochwalić?

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies