Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Roocika 14:08, 25 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
anpi napisał(a)
Rozchodniki

Aniu serdeczne gratulacje z wygranej w konkursie Cieszę się razem z Tobą.
U Ciebie jeszcze dużo kwiatków i kolorowo
Pamiętasz może jaką masz tu odmianę rozchodnika?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Rumianka 16:06, 25 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Wielkie gratulacje Aneczko...należała Ci się wygrana...napracowałaś się, to zostałaś doceniona...samo się przecież nie zrobiło, a trud został nagrodzony...Brawo TY...Cieszę się razem z Tobą Jesteś Wielka...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
malgorzata_s... 12:21, 26 lis 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gratuluję bardzo Nagroda w pełni zasłużona. Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
inka74 12:49, 26 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Gratulacje! Nagroda w pełni zasłużona. Masz przecudny, romantyczny ogród pełen zapachów,kolorów i dodatków - wszystko umiejętnie ze sobą zgrane i połączone.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 18:26, 26 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Brawo! Zasłużyłaś

Ogród urzekający
Przecudowne zdjęcia wybrałaś, a ten biały płotek z różami jak z katalogu ♥
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
anpi 19:44, 26 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Salvatika
Dzięki za gratulacje
Też możesz sobie sprawić jakieś drzwi do ogrodu, moje wykonał mój eM. Oglądałam wiele różnych inspiracji...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 19:50, 26 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Roocika napisał(a)

Aniu serdeczne gratulacje z wygranej w konkursie Cieszę się razem z Tobą.
U Ciebie jeszcze dużo kwiatków i kolorowo
Pamiętasz może jaką masz tu odmianę rozchodnika?
Pozdrawiam serdecznie

Ten rozchodnik to jeden z najzwyklejszych, niestety nie znam nazwy.Ale jak chcesz to wyślę Ci kawałek wiosną, tylko się przypomnij i wyślij adres na priv.
tutaj pięknie podświetliło go słoneczko
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:41, 26 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Rumianka napisał(a)
Wielkie gratulacje Aneczko...należała Ci się wygrana...napracowałaś się, to zostałaś doceniona...samo się przecież nie zrobiło, a trud został nagrodzony...Brawo TY...Cieszę się razem z Tobą Jesteś Wielka...

Miło mi...dzięki! Ale się rumienię!...no nie przesadzajmy z tą wielkością...ja to raczej z tych mniejszych jestem!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:51, 26 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Gratuluję bardzo Nagroda w pełni zasłużona. Pozdrawiam

Dziękuję Gosiu, cieszę się, że komuś też podoba się mój ogród Trzeba jakoś zmobilizować się by wziąć udział w konkursie, poświęcić trochę czasu by coś napisać, wybrać zdjęcia, nadać tytuły, przesłać... sama wiesz! Ale radocha jest jak wybiorą z pośród wielu

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:20, 26 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
inka74 napisał(a)
Gratulacje! Nagroda w pełni zasłużona. Masz przecudny, romantyczny ogród pełen zapachów,kolorów i dodatków - wszystko umiejętnie ze sobą zgrane i połączone.

Staram się! Uczę się od innych, czerpię z inspiracji, wprowadzam swoje wizje i spełniam zachcianki, część jakoś tak wychodzi przypadkiem, czasem planuję a i tak wychodzi inaczej... Ważne dla mnie by ogród się ciągle zmieniał(chodzi tu o różnorodność kwitnień ,zapachów, barw) z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, z porami roku, wraz z moim gustem, by mnie zadziwiał i cieszył. Część tych tej zmienności już się dzieje bez mojego bieżącego udziału, ale pracy nie zbraknie bo przeróbki ze względu na nowe zachcianki i gust są nieuniknione Myślę, że nie zmieni się tylko charakter ogrodu( właśnie taki trochę romantyczny z nutką nostalgii i zamiłowania do staroci)Tu dużą rolę odgrywają dodatki

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies