Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Alija 23:12, 22 wrz 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Aniu! Wspaniała wycieczka, piękne miejsce odwiedziłaś i na dodatek w miłym ogrodowo-zakręconym towarzystwie. Zazdroszczę (tak pozytywnie oczywiście), lubię oglądać takie miejsca.

Sympatyczne dinozaury Ci się wykluły.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anpi 23:15, 22 wrz 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:35, 22 wrz 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Iwonka napisał(a)

Ania świetnie wymyśliłaś te poszerzenia, cudne koło wyszło. Uwielbiam taką symetrię
Wydawałoby się, że ogród masz skończony, tymczasem tyle jeszcze można wymyślić. No i ile miejsca na nowe chciejstwa przybywa
Chociaż czytam, że ciągnie cię do ujednolicenia nasadzeń. Coś w tym jest... i ja u siebie upraszczam co się da. Coraz bardziej człowiek wie, jakie rośliny lubi, co długo kwitnie, mało pracy wymaga.

Pewnie byłoby nudno, gdyby był skończony Teraz coraz trudniej wygłówkować dodatkowe miejsce do sadzenia, a jeszcze tyle roślin by się chciało nowych, albo wypróbować jakieś nowe zestawienia... Miejscami totalny misz masz Może jak się nacieszę różnymi roślinami, to zacznę trochę upraszczać,jeszcze jestem na etapie, że zbyt wiele chciałabym mieć, jak na taki mały ogród



`
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 00:12, 23 wrz 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
anpi napisał(a)

Może jak się nacieszę różnymi roślinami, to zacznę trochę upraszczać,
`


Aniu, nic nie upraszczaj, niech każdy robi tak jak mu w duszy gra, a nie kieruje się modą i jakimiś sztywnymi. narzuconymi zasadami. Ogród masz piękny , charakterystyczny, w swoim stylu i tego się nadal trzymaj, nie myśl o jakimś sztucznym redukowaniu, w myśl przepisów ustalonych przez innych.

Fajna fotorelacja, dzięki, miło Was zobaczyć!
U Ciebie wykluwają się dinozaury, a u nas rosną czekoladowe jaja( ale tylko wtedy , gdy dzieci są grzeczne).
Roocika 09:04, 23 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
AniazUroczyska napisał(a)


Aniu, nic nie upraszczaj, niech każdy robi tak jak mu w duszy gra, a nie kieruje się modą i jakimiś sztywnymi. narzuconymi zasadami. Ogród masz piękny , charakterystyczny, w swoim stylu i tego się nadal trzymaj, nie myśl o jakimś sztucznym redukowaniu, w myśl przepisów ustalonych przez innych.

Fajna fotorelacja, dzięki, miło Was zobaczyć!
U Ciebie wykluwają się dinozaury, a u nas rosną czekoladowe jaja( ale tylko wtedy , gdy dzieci są grzeczne).

O jakie ładne słowa

Ania super pomysł z dinozaurami, mój syn chyba by był zachwycony
Z jajkami czekoladowymi też ale rzeczywiście dzieci musiałyby być mega grzeczne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 10:06, 23 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
O jaka fajna wycieczka, miło zobaczyć znajome buzie Pozdrawiamy Was dziewczynki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 22:41, 23 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
anpi napisał(a)

Mogłoby się trochę ocieplić , bo nie dość, że nakupiłam trawi trochę bylin , to jeszcze sporo cebulowych. A jak tylko 8 stopni, to niezbyt przyjemnie grzebać w ziemi.
Póki co ogród opanowały dinozaury i czekają na odnalezienie przez moje wnuki, czekają na cieplejsze dni do zabawy
]


Ja też mam jeszcze trochę doniczek i cebulek do posadzenia. Dziś trochę pada, to jutro będę działać sadzarką .

Świetny pomysł z dinozaurami! Będzie niezła zabawa z szukaniem
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ElzbietaFranka 23:22, 24 wrz 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
anabuko1 napisał(a)




Jak byś jeszcze napisała kto jest kto byłabym wdzieczna. Ale zimno było jak wy w takich puchach chodziłyscie.

Piękny wyjazd traw od groma i wszystkie podpisane dla mnie to raj. Która najładniejsza o tej porze. Czy była jakaś z białymi kwiatostanami?

Aniu też bym poszerzyła rabaty, ale nie chcę awantury. Z drugiej strony ledwo obrabiam to co mam. Mam dużo swoich roślin mogłabym obsadzić, ale trudno niech rosną kępy.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anpi 00:58, 26 wrz 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
anabuko1 napisał(a)
Aniu, bardzo dziękuję za całą niedzielę.
!2 godzin ze mną się męczyliście
Dla nie to wspaniały czas ze wspaniałymi bliskimi osobami i wspaniałe miejsca
Długo zostanie mi w pamięci i ta niedziela i ogrody i szkółka w Rykach i ileś traw i nie tylko

Aniu, było super!Oby więcej takich spotkań i wypadów
Moje wspomnienia z Daglezjii:


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:06, 26 wrz 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies