Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Magleska 22:24, 26 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
anpi napisał(a)




Aniu
zazdroszczę takiej fajnej wycieczki

nie wiesz czasem co to za trawka ? cudna jest
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anpi 00:44, 27 wrz 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
AniazUroczyska napisał(a)


Aniu, nic nie upraszczaj, niech każdy robi tak jak mu w duszy gra, a nie kieruje się modą i jakimiś sztywnymi. narzuconymi zasadami. Ogród masz piękny , charakterystyczny, w swoim stylu i tego się nadal trzymaj, nie myśl o jakimś sztucznym redukowaniu, w myśl przepisów ustalonych przez innych.

Fajna fotorelacja, dzięki, miło Was zobaczyć!
U Ciebie wykluwają się dinozaury, a u nas rosną czekoladowe jaja( ale tylko wtedy , gdy dzieci są grzeczne).

Aniu, na pewno nie będę przerabiać ogrodu w myśl przepisów ustalonych przez innych ( jeżeli takie są?),chyba że jakiś zestaw naprawdę skradnie moje serce Nie sadzę też by dorównać modzie. Ale bardzo lubię się inspirować i korzystać z pomysłów innych bardziej kreatywnych osób. Piękno trzeba mnożyć!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Ewa777 13:40, 27 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Cudne miejsce Takie królestwo traw
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gogo 00:03, 28 wrz 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aniu, no, no, no, ale się u Ciebie dzieje
Poszerzone rabaty super, dinozaury dla wnuków świetny pomysł, no i fajna wycieczka z fajnymi dziewczynami, czyli same przyjemności
Jesień to u Ciebie widać tylko w przebarwionych hortensjach, reszta kwitnie w najlepsze i cieszy moje oko
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
mirkaka 10:34, 29 wrz 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Ciemiernik zadziwia że teraz kwitnie
Aniu, ja też jak napatrzę się na takie uporządkowane ogrody, z plamami kolorów, to też chciałabym mieć podobnie u siebie, ale co zrobić z tą różnorodnością, która sprawia że zachwycam się każdą roślinką, że nie jest nudno.
Trudno tak dogodzić i znaleźć kompromis.
Będę podglądać może u Ciebie poczynania, i próby porządkowania rabat
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
anpi 23:21, 01 paź 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Roocika napisał(a)

O jakie ładne słowa

Ania super pomysł z dinozaurami, mój syn chyba by był zachwycony
Z jajkami czekoladowymi też ale rzeczywiście dzieci musiałyby być mega grzeczne

Wnuk bardzo był ucieszony nowymi dinozaurami, ale kolejnych szukał z niepewnością...Potem orzekł, że te jaka nie były chyba prawdziwe, bo wykluły się sztuczne dinozaury Wnuczka nie jest tak zainteresowana dinozaurami.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:24, 01 paź 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
sylwia_slomczewska napisał(a)
O jaka fajna wycieczka, miło zobaczyć znajome buzie Pozdrawiamy Was dziewczynki

Dziękujemy za pozdrowienia Sylwia! Dziewczynko!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:45, 01 paź 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Agatorek napisał(a)


Ja też mam jeszcze trochę doniczek i cebulek do posadzenia. Dziś trochę pada, to jutro będę działać sadzarką .

Świetny pomysł z dinozaurami! Będzie niezła zabawa z szukaniem

Było ciekawie z dinozaurami

Cebulki dopiero zaczęłam sadzić, jeszcze nie wszystkie doszły. Sadzenia w dalszym ciągu nie skończyłam, a byliny tez jeszcze dojadą
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:02, 02 paź 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
ElzbietaFranka napisał(a)

Elu na zdjęciu z Daglezji, na zielono- Agapant, na oliwkowo- Anabuko, a ja coś a la brąz
Wyjazd był w najzimnieszy z wrześniowych dni , było coś koło 6st. do tego padał deszcz lub mrzyło. Wiaterek potęgował zimno. Wcale nie było nam za ciepło w tych puchach Dobrze że się poubierałyśmy , to mogłyśmy się skupić na pięknie roślin, w szczególności traw i kompozycji a nie na przeszywającym zimnie, tym bardziej,że byłyśmy tam kilka godzin. Wyjazd będzie niezapomniany Widoki wynagrodziły te pogodowe niedogodnośći. Zadowolone wróciłyśmy samochodem pełnym traw
Trawy jeszcze się nie puszyły więc nie było jeszcze białych kwiatostanów, ale różowe , bordowe ,beże , brązy i różne ich odcienie. Poznałyśmy sporo nowych odmian,ale nie sposób wszystko zapamiętać.Trochę zapisywałyśmy, ale nowości nie były jeszcze do sprzedaży detalicznej, a większość nawet hurtowej.


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
ElzbietaFranka 09:19, 02 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Aniu dziękuję za sprawozdanie. Jeszcze się dokładnie wam nie przyjrzałam wieczorem. Jestem na wsi i afotki nim się otworzą to czasu trzeba sporo. widzę ostatnia stronę piękne trawy one są piękne. Jednąknten rok nie odsląnia ich piękna jak zeszły.
Też bym chciała taka wycieczkę zaliczyć. Trawy to moje królestwo. Fantastyczna fotka ostatnia z tymi marcinkami. Trawy sterczą nie przewracają się.
Bardzo ładnie
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies