Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Nowa12 21:06, 22 lut 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nie wiedziałam że taki konkurs był tym bardziej ci gratuluję i pooglądałam werdykt . Fajne takie konkursy. Można pooglądać cudne kompozycje i zdjęcia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SlonecznyOgrod 21:34, 22 lut 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Brawo, brawo moje gratulacje
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
jolanka 22:18, 22 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Aniu, uściski za konkurs, brawo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anpi 22:59, 22 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Basiu,Agatorku,Ewo,Madziu,Aniu,Napia,Ryska,Aga,Darciu, Jolanko dziewczyny, niezmiernie dziękuję za gratki!!! Nie spodziewałam się, że moja rozpoczynająca się dopiero przygoda z trawami przyniesie takie efekty. Takie wyróżnienie jest niesamowicie miłe, strasznie się cieszę, że moje rabatki(moja praca) zostały zauważone, docenione i jeszcze będą nagrodzone! I to konkursie naszej Szefowej Danusi!
Mogę powiedzieć, że to duża zasługa Ogrodowiska w tym jak tworzę ten swój ogród i że pokochałam trawy. Mimo, że tworzę go niejako po swojemu, to dziękuję wszystkim ,którzy przyczynili się do tego świadomie, bądź nie jak teraz wygląda.
Pozdrawiam w tym miejscu Agę- Agapant. Aga! Trawki od Ciebie wygrały w konkursie!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Rumianka 21:35, 23 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10267
Aniu, jak zawsze skromność przemawia przez Ciebie...gratulacje wielkie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
malgorzataka... 13:14, 27 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
...no nareszcie kurz eufori i gratulacji pokonkursowych opadł to można się do Ciebie dopchać.
Kompozycję z trawami spróję zainstalowć u siebie,ale czy potrafię?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
April 09:31, 11 mar 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Aniu ale słodki ten malutki rudzielec
Gratuluję też sukcesu w konkursie. Jeszcze gdyby był konkurs na ogród romantyczny to miałabyś pierwsze miejsce w kieszeni.
Ja od jakiegoś czasu też postawiłam na trawy i ciągle powiększam zasoby ale jakoś ciągle nie mam spektakularnych efektów
____________________
April April podbija las Mazowsze
anpi 21:55, 11 mar 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Rumianka napisał(a)
Aniu, jak zawsze skromność przemawia przez Ciebie...gratulacje wielkie.

Dziękuję Rumianko
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:14, 11 mar 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
malgorzatakarpacz napisał(a)
...no nareszcie kurz eufori i gratulacji pokonkursowych opadł to można się do Ciebie dopchać.
Kompozycję z trawami spróję zainstalowć u siebie,ale czy potrafię?

Gosiu kombinuj z trawami! Korzystaj z inspiracji ale i eksperymentuj Aby zacząć to już dalej poleci...!

Seslerie Heflera zaczynają u mnie jako pierwsze, nie licząc tych zimozielonych
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:32, 11 mar 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
April napisał(a)
Aniu ale słodki ten malutki rudzielec
Gratuluję też sukcesu w konkursie. Jeszcze gdyby był konkurs na ogród romantyczny to miałabyś pierwsze miejsce w kieszeni.
Ja od jakiegoś czasu też postawiłam na trawy i ciągle powiększam zasoby ale jakoś ciągle nie mam spektakularnych efektów

Dziękuję Aprilku Bardzo miłe są wygrane w konkursach i zachęcają by brać udział w kolejnych
Też dosadziłam sporo traw, ale na efekty trzeba czekać. Kupowane kępy nie są duże, a ja je jeszcze dzielę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies