Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 23:23, 13 cze 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
April napisał(a)


Świetnie wygląda ten kawałek. Zdecydowanie jestem za szarościami. Biały jest bardziej zobowiązujący. Szarość łagodniejsza, lepsze tło dla roślin. Lepiej pasuje do drzwi.
No i szarość ciągle modna

Poczekam aż biel mi się znudzi Już po sezonie po odmalowaniu, nie jest tak śnieżno biała
Wejście na warzywniak:

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
GorAna 23:29, 13 cze 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
Aniu, przepięknie masz w Twoim królestwie
Różnorodnie i kolorowo
Bardzo mi się podobają różnorakie smaczki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
anpi 23:38, 13 cze 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Magleska napisał(a)
Aniu zachwycam się ogrodem przepięknie masz a warzywnik -rewelacja

pergola w szarości też mi się podoba bardzo

Madziu, i ty to mówisz, właścicielka najelegantszego i najbujniejszego warzywniaka!? Mój jest może tylko większy, i co za tym idzie trudniejszy w utrzymaniu bezchwastowym A na zdjęciach wiesz wszystko jakoś piękniej wygląda, z tej odległości chwastów nie widać
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:52, 13 cze 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Zachwycająco Bujnie i kolorowo Uwielbiam

Małgosiu, dziękuję Kolorków będzie więcej jak buchną róże i klematisy.Tamte zdjęcia to nadrabianie zaległości. A tu zdjęcie już aktualniejsze, pierwsze róże zapraszaja do ogrodu!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:10, 14 cze 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
abiko napisał(a)
Ania warzywnik mnie zachwycił, zazdroszczę plonów. To potwierdza, że ze mnie marny ogrodnik, ja w tym roku nie mam nic jakiś koszmar.. oprócz chwastów oczywiście. Po ch.. mi te skrzynie to ja nie wiem Ogród piękny.. żałuję, że nie dojadę, ale może jeszcze kiedyś.

Wiesz Aga zawzięłam się za ten warzywnik, a tunel sporo pomógł zadbać o wcześniejsze wysiewy.Susza trochę utrudnia, nie dam rady wszystkiego podlewać, musi sobie jakoś radzić. Dobrze,że dziś porządnie leje! Na szczęście bez atrakcji gradowych. Chwastom oczywiście susza nie przeszkadza. Mam nadzieję, że po tym deszczu trochę się zagęszczą warzywa i nie puszczą chwastów Tam gdzie mogę ściółkuję, trawą , słomą, choć to też nie do końca się sprawdza.
Ale co tam, cieszmy się różami Szkoda, że nie przyjedziesz. Maluszek na razie wszystko Ci usprawiedliwia...


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Roocika 15:19, 14 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Bujny warzywnik, pewnie daje dużo radości. W ogrodzie kolorowo i bujnie. Podoba mi się fotka w lustrze

Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anpi 16:05, 17 cze 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
GorAna napisał(a)
Aniu, przepięknie masz w Twoim królestwie
Różnorodnie i kolorowo
Bardzo mi się podobają różnorakie smaczki

Dziękuję Aniu, zaczyna się różany czas, więc będzie coraz bardziej kolorowo, ale te cieniste zielone zakątki tez lubię
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 16:14, 17 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
Ja uwielbiam takie cieniste zakątki, bardzo ładnie chociaż kwieciste rabaty też lubię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anabuko1 21:17, 21 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
anpi napisał(a)

Madziu, i ty to mówisz, właścicielka najelegantszego i najbujniejszego warzywniaka!? Mój jest może tylko większy, i co za tym idzie trudniejszy w utrzymaniu bezchwastowym A na zdjęciach wiesz wszystko jakoś piękniej wygląda, z tej odległości chwastów nie widać

No no aniu jestem pod wrażeniem twojego nowego pięknego warzywnika
Szkoda,że nie mogę go na żywo zobaczyć.
Jakoś tak niby blisko siebie jesteśmy a tak nam daleko do siebie i brak czasu. Ech
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:20, 21 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
anpi napisał(a)

Dziękuję Aniu, zaczyna się różany czas, więc będzie coraz bardziej kolorowo, ale te cieniste zielone zakątki tez lubię

O i piękne hosty Uwielbiam je.
Porosły ci już one i to bardzo
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies