Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anabuko1 21:26, 21 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23833
Na pamiątkę zostawiam z niedzielnego wyjazdu i przepięknego ogrodu Agi kilka kadrów .
z jednej strony cieszyłam się ,że na nowo zobaczyłam Agnieszki ogród a z drugiej strony jak przyjechałam to widze jaki mój jest marny ogród.



____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 11:14, 22 cze 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Aniu,miło było się spotkać u Agi w ogrodzie! To prawda, że jakoś w tym roku jeszcze nie udało nam się spotkać do tej pory, musimy to koniecznie nadrobić.
Warzywniak złapany w ramy na fotkach lepiej się prezentuje, ale i wygodniej utrzymać go w ryzach, bo u mnie na piaszczystej ziemi kanciki się osypują i granicę z "trawiastymi"ścieżkami zacierają. Z deskami będzie łatwiej.Jeszcze nie jest to odeskowanie dokończone...

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosialuk 22:56, 22 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5488
Aniu fajnie zobaczyć ciebie i dziewczyny. Zaglądam często, ale zwykłe beż śladu. Teraz to mam nawet z zaglądaniem tyły. Ogród twój zawsze podziwiam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 21:19, 26 cze 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Roocika napisał(a)
Bujny warzywnik, pewnie daje dużo radości. W ogrodzie kolorowo i bujnie. Podoba mi się fotka w lustrze

Pozdrawiam

W warzywniaku też sadzę gęsto, by jak najmniej było miejsca na chwasty! Warzywka rosną, ale jest coraz bardziej sucho, wczoraj podlewałam, bo buraczki mdleją
Radość jest jak zbiory są duże, ale ponieważwarzywniak mam też kolorowy to lubię patrzeć na niego na bieżąco
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 11:54, 27 cze 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22114
Aniu nie wiedziałam że masz jeszcze taki obszar do wykorzystania. Fajny wypasiony warzywnik
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ewa777 19:12, 28 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18773
Warzywnik prezentuje się rewelacyjnie i od strony smakowej, i estetycznej
Bardzo fajne spotkanko sobie zorganizowałyście Liczne grono. Na pewno było wesoło, co widac na zdjęciach
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anitka 22:24, 03 lip 2022


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7816
Aniu w końcu jestem u Ciebie. Dzięki wielki za gościnę i zaproszenie do Waszego cudnego zakątka na ziemi. Przeglądam swoje fotki i ciągle jestem pod wrażeniem ogrodu i Twoich umiejętności upychania. Jestem nadal fanka tych wszystkich białych i teraz i szarych elementów architektury, wyszukanych, oryginalnych dodatków tworzących nietuzinkowy klimat. Masz bujnie, kolorowo i klimatycznie. A warzywnik pierwsza klasa. I te żabie koncerty.

Mam sporo fotek i zasypie Ci wątek ale tak to jest jak ma się ogród na wyłączność do oglądania zarówno wieczorkiem i o poranku. A w tak cudnym, różnorodnym ogrodzie jest co uwieczniać bo każdy kawałek czy zakątek skrywa coś miłego dla oka.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:27, 03 lip 2022


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7816



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:29, 03 lip 2022


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7816

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:30, 03 lip 2022


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7816


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies