Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 00:18, 02 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8096
Rumianka napisał(a)
Aniu, u Ciebie zawsze wszystko tak wymuskane i gustownie dobrane, że oczy same się cieszą takimi widoczkami...

Oj tam, oj tam...! Z tym wymuskaniem, to lekka przesada, albo ja jestem zbyt surowa w ocenie swojego ogrodu Tym bardziej, że ostatnio albo nie mam czasu, albo leje deszcz. A tak w ogóle to mam wrażenie, że ciągle leje od miesiąca

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:35, 02 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8096
iwona_d napisał(a)
Oj Aniu dopiero po tych zdjęciach widzę jak mnie już dawno u Ciebie nie było.

Z aktualnością moich zdjęć tutaj to ostatnio marnie, jeszcze wszystkich wrześniowych nie wstawiłam, a już październik. Ale faktycznie chyba we wrześniu się nie widziałyśmy???
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:46, 02 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8096
anabuko1 napisał(a)

Ogród Ani jest zawsze przecudny
można go oglądać, podziwiać bez końca
Jak widzę niektóre miejsca mocno się zagęściły.

Dziękuję Aniu!
Oj zagęściło się, już nie mogę nic wcisnąć!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 08:49, 02 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10147



Tu jest pięknie masz pięknie zadbany ogród i chyba z tą surową oceną swojego ogrodu masz rację, jesteś za surowa mi się podoba zawsze jestu bardzo ładnie, klimatycznie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 10:55, 03 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8578
anpi napisał(a)

Z aktualnością moich zdjęć tutaj to ostatnio marnie, jeszcze wszystkich wrześniowych nie wstawiłam, a już październik. Ale faktycznie chyba we wrześniu się nie widziałyśmy???


Aniu, piękna jesienna kompozycja na cudnej ławeczce, w ogóle bardzo mi się podobają Twoje białe płotki, pergole,
ławeczki, świetnie wyglądają wśród zieleni i kwiatów. Dalia to pewnie Cafe au Lait, gwiazda sezonu, jest rzeczywiście piękna.
No i jest świecznica na tle murku.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 11:17, 03 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10147
Znalazłam nazwę tego mojego niby mchu w necie, to Leptinella nowozelandzka
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 11:14, 05 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8096
Do ogrodu wkroczył październik ze swoim jesiennym pędzlem.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 11:57, 05 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8096
Basieksp napisał(a)


Tu jest pięknie masz pięknie zadbany ogród i chyba z tą surową oceną swojego ogrodu masz rację, jesteś za surowa mi się podoba zawsze jestu bardzo ładnie, klimatycznie

Bardzo lubię swój ogród i upiększanie go sprawia mi ogromną radość. Niestety ostatnio nie mogę mu poświęcić tyle czasu co bym chciała i to mnie frustruje W tym tygodniu miałam na spokojnie w nim podziałać, wzięłam urlop od pracy i wnuków To rozłożyło mnie przeziębienie i znowu nie zrobię tego co planowałam! Jest czas, pogoda, a ja straciłam werwę i trochę boję się iść spocić, by mnie na dłużej nie wyłożyło
Farba na drzwi od wiosny czeka i już pewnie w tym sezonie nic z tego...
W niedzielę poczyniłam taki oto wianek dla pociechy samej siebie:


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 15:35, 05 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10147
anpi napisał(a)

Bardzo lubię swój ogród i upiększanie go sprawia mi ogromną radość. Niestety ostatnio nie mogę mu poświęcić tyle czasu co bym chciała i to mnie frustruje W tym tygodniu miałam na spokojnie w nim podziałać, wzięłam urlop od pracy i wnuków To rozłożyło mnie przeziębienie i znowu nie zrobię tego co planowałam! Jest czas, pogoda, a ja straciłam werwę i trochę boję się iść spocić, by mnie na dłużej nie wyłożyło
Farba na drzwi od wiosny czeka i już pewnie w tym sezonie nic z tego...
W niedzielę poczyniłam taki oto wianek dla pociechy samej siebie:




U nas też kupiona farba czeka na przyszły sezon, ale nie ma co się spinać z tego powodu, kiedyś bardziej mnie to denerwowało, jak czegoś nie zdążyłam, teraz trochę luzuję i lepiej się z tym czuję, czasami życie samo się o to upomina by trochę zwolnić, tak poprostu dla siebie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gosialuk 17:43, 05 paź 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5253
Ania jaki ładny ten wianek. Ty masz zdolności w tym kierunku.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies