Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 21:38, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
basia3012 napisał(a)


U Ciebie Aniu to wszystkie rabaty są piękne. I ta, w stonowanych, pastelowych kolorach i ta poniżej z intensywną czerwienią też cudna.

U mnie kolorów w ogrodzie pełna gama Nie wiem które lubię bardziej, więc mam ich wiele. Próbuje je tylko tak łączyć i rozmieszczać, by nie mieszały się wszystkie razem.

Tak pięknie przebarwia się żylistek, a przymrozek obrzucił każdy listek ściegiem owerlokowym




____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:05, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Iwonka napisał(a)


Jakie to piękne Aniu...
Zawsze cię podziwiam za ustawienie wielu drobiazgów w lekkości i braku przytłoczenia.
Artystka z ciebie, a taka Babcia to skarb
Pozdrawiam cieplutko

Iwonko, aż tak o sobie nie myślę...ale staram się jak mogę i z różnym skutkiem to wychodzi Ciągle wydaje mi się, że mam za mało czasu na wnuki i ogród. Zresztą na wszystko inne też, zbyt wiele rzeczy chciałabym robić, bądź uczyć się robić, a mam wiele obowiązków koniecznych i czasu na wszystko braknie... albo nie potrafię się odpowiednio zorganizować
I jak to eM mówi : w nocy śpisz i Ci się zbiera!
Ale cieszę się, że komuś podobają się moje twórcze działania, bo nie wszyscy to doceniają i rozumieją...Czasami sama się zastanawiam dlaczego mnie cieszy np. taka wystawka różnych rupieci
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kordina 22:41, 23 paź 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4594
anpi napisał(a)


Ale cieszę się, że komuś podobają się moje twórcze działania, bo nie wszyscy to doceniają i rozumieją...Czasami sama się zastanawiam dlaczego mnie cieszy np. taka wystawka różnych rupieci


Bo po prostu masz artystyczną duszę przejawiającą się twórczo w Twoich działaniach , rozumie ten kto ma podobnie, a kto żyje tylko i wyłącznie w materialnej rzeczywistości nie jest w stanie zrozumieć
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
anpi 22:43, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Basieksp napisał(a)
Nawet dużo szron dodał tego uroku trawiasta piszesz, że jeszcze do dopracowania, ale z jednej strony to dobrze, bo można cały czas coś tworzyć ja tak lubię, jak mogę coś nowego sadzić, przesadzać, dosadzać

Właśnie cała radość w tym ciągłym tworzeniu!
Rabata trawiasta powstaje w miejscu po kwiatach jednorocznych i ziołach. Na razie trawy to niewielkie sadzonki, więc dosadziłam sporo bylin i jeszcze uzupełniają ją resztki wysiewających się ostróżeczek, czy maków. Wszystko po to by było gęsto i nie puszczało chwastów! W trakcie rozrostu traw będę ograniczać nasadzenia, zostawiając trawy i byliny, które będą dobrze ze sobą współgrały. Będę obserwować w różnych porach roku i patrzeć też z różnych stron i będę zmieniać dotąd aż mi się będzie podobać! A że upodobania też mi się zmieniają więc podejrzewam, że to kolejna rabata która nie będzie nigdy skończona



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:02, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Kordina napisał(a)


Bo po prostu masz artystyczną duszę przejawiającą się twórczo w Twoich działaniach , rozumie ten kto ma podobnie, a kto żyje tylko i wyłącznie w materialnej rzeczywistości nie jest w stanie zrozumieć

Właśnie tak się pocieszam, że skoro mi sprawia radość oglądanie czyjejś twórczości, to muszę też dzielić się swoją z innymi ( tymi których może cieszyć albo rozwijać, czy dodać odwagi do wypróbowania swoich sił w jakiejś dziedzinie- ta moja próba twórczości) inaczej ona będzie mało sensowna, tak tylko dla siebie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:18, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Wstawię jeszcze trochę zmrożonych bardziej lub mniej fotek. Słoneczko szybko topiło szron.



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:25, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Ważka w kłosowcach:


Kulki pysznogłowek:

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:31, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Lupo:


Bailando:

Bouquet parfait:
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:35, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:39, 23 paź 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Z przedogródka:



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies