Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 22:44, 10 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Rumianka napisał(a)
Aniu, fajne spotkanie miałyscie, no i ten "niby zardzewiały" sekator też uznałam za prawdziwy... Fajne ciemierniki wpadły Ci w prezencie. Pozdrawiam

Bardzo się cieszę z ostatnich prezentów!!! A spotkania są zawsze udane!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Makao 22:58, 10 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4285
anpi napisał(a)

Cynk że są w C. dostałam od Agi, mój eM skorzystał z gotowej podpowiedzi!

Sprytnie. Taki mąż to skarb. Mojemu możesz powiedzieć że potrzebujesz a on powie że nie wiedział.
Kiedyś kilka razy dawałam mu znaki i nic. Kupił zupełnie coś innego. To był szok

A ostatnio to moja córka załatwia sprawy. Najpierw mnie wypytuje a potem idzie do niego i każe mu to kupić. Ma 10 lat To też był szok.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
anpi 23:16, 10 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Wiolka5_7 napisał(a)
EM się postarał mój też

Twój to wielkogabarytowy!( prezent)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kordina 23:28, 10 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
anpi napisał(a)

Czekaj, czekaj...Dziś wolałam polatać z sekatorem. Pogoda u mnie była przepiękna +16°C i słoneczko!(...)

O jeżu!! +16°C ?? Nieprawdopodobne, bo u mnie od wczoraj nawaliło śniegu na 20 cm... Chyba skręcę się w precelek z tęsknoty za...
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Alija 23:30, 10 mar 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
anpi napisał(a)





Piękne krokusiki. Nowe ciemierniki bardzo ładne, a temat sekatorowo-czekoladowy przyszłościowy. Byłam kiedyś na Festiwalu Czekolady w Sandomierzu i były czekoladowe śrubki, nakrętki, młotki, itp., nie pamiętam sekatorów, ale być może też były.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anpi 23:53, 10 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Makao napisał(a)

Sprytnie. Taki mąż to skarb. Mojemu możesz powiedzieć że potrzebujesz a on powie że nie wiedział.
Kiedyś kilka razy dawałam mu znaki i nic. Kupił zupełnie coś innego. To był szok

A ostatnio to moja córka załatwia sprawy. Najpierw mnie wypytuje a potem idzie do niego i każe mu to kupić. Ma 10 lat To też był szok.


Aniu, przekaz był dość dosłowny.
Poprosiłam eMa by mnie zawiózł do sklepu C. bo potrzebuję ciemierników do doniczek, a Aga mówiła, że są! ( Tu patrz : oczy kota ze Shreka!) A on pojechał sam i kupił 5 szt( bez pytania ile potrzebuję i tu chwała mu! Zaskoczył mnie!A
że to było dzień przed dniem kobiet, to następnego dnia dostałam czekoladki , bo przecież kwiatki już dostałam!
Szczerze, to przez chwilę nie byłam zadowolona, jak mnie nie zawiózł, bo myślałam, że sobie wybiorę, ale w sumie to lepiej, że sam pojechał, bo ja nie mogłabym się zdecydować, które kupić i ile? A tak dostałam trafiony prezent


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:09, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Kordina napisał(a)

O jeżu!! +16°C ?? Nieprawdopodobne, bo u mnie od wczoraj nawaliło śniegu na 20 cm... Chyba skręcę się w precelek z tęsknoty za...

No niesamowite, bo w nocy i rano było tak!

A potem mimo, że wogóle nie planowałam wyjścia, jak wyszłam na chwilę, to nie mogłam wrócić. Było tak ciepło! Słońce w mig wszystko białe roztopiło !!! I śladu po śniegu nie było, tylko cudownie, wiosenne! Ganiałam z sekatorem i z taczką jak opętana! Ciut ogarnięte!
I znów obfociłam krokusy!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:30, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
inka74 napisał(a)
Piękne sztuki ciemierników, dobry mąż mój prymulki mi zakupił i chwała mu też za to

Zrobiłam swojemu za to czekoladowe serduszko! I obcęgi, coby nie zjadł mi sekatora!
Myślę,że łatwo rozpoznać, który prawdziwy, a który czekoladowy? Nie takie łatwe to było do zrobienia.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 05:53, 11 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Ania zdolniacha z Ciebie -czekoladowe obcęgi wyszły Ci świetnie niesamowita jesteś

spotkania zazdroszczę ...krokusiki przepiękne ...i ja też wczoraj cały dzień w ogrodzie -łapki bolą

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 08:47, 11 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10322
Cegi super Ci wyszły tylko ich nie pomyl, te prawdziwe głęboko schowaj śliczne masz krokusy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies